-
Milan Grygar
(1926)
Antifona
No.: 281564Auction price: 65.000 CZK (2.709 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:07
serigrafie, 1999, 99,5 x 69,5 cm, sign. DU Grygar 1999, rám, č. 13/30, vzadu štítek Galerie Gema, disciple of Prof. J. Novák and E. Filla at the Academy of Art, Architecture and Design in Prague, member of SVU Mánes
Current price: 65.000 CZK (2.709 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Spěváček
(1973)
Vlhké schody
No.: 281631Auction price: 62.000 CZK (2.584 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:14
olej, plátno, 2021, 140 x 138 cm, sign. PD J.Spěváček 2021, lišta, studied at The Secondary School of Applied Arts for Glassmaking in Kamenicky Senov, The Art School of Vaclav Hollar in Prague, the disciple of prof. Naceradsky at The Faculty of Fine Arts - The University of Technology in Brno, atte…
Current price: 62.000 CZK (2.584 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Saudek
(1935)
Hommage a Valerie
No.: 281759Auction price: 60.000 CZK (2.500 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 18:22
fotografie, 40 x 31 cm, sign. LD Jan Saudek, rám
Current price: 60.000 CZK (2.500 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ladislav Kuklík
(1947)
Brodící se koně
No.: 281540Auction price: 60.000 CZK (2.500 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:43
pastel, papír, 2022, 51,5 x 84 cm, sign. PD L. Kuklík 2022, the disciple of prof. J. Trnka and Z. Sklenar
Current price: 60.000 CZK (2.500 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Bradáček
(1922-1984)
Hlava
No.: 281605Auction price: 55.000 CZK (2.292 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:48
patinovaná opuka, 1973, 37 x 20 x 25 cm, sign. J. Bradáček 73
Current price: 55.000 CZK (2.292 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Stretti
(1967)
Shovívavý stín
No.: 281686Auction price: 49.000 CZK (2.042 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 17:09
akryl, plátno, 2017, 95 x 74 cm, sign. vzadu J.Stretti, Jakub Stretti je současný český malíř, pochází z rodiny malířů a grafiků Strettiů, kteří do Čech přišli již v 18. století. Vystudoval krajinomalbu na Akademii výtvarných umění v Praze v ateliéru prof. F. Hodonského a prof. K. Malicha a v průběh…
Current price: 49.000 CZK (2.042 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Heres
(1992)
Póza II
No.: 281645Auction price: 45.000 CZK (1.875 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:28
akryl, plátno, 2023, 100 x 100 cm, sign. vzadu Jan Heres 2023, Jan Heres studoval na Akademii výtvarných umění v Praze nejdříve v ateliéru malířství I u Jiřího Sopka (2015–16) a posléze v ateliéru malířství III u Michaela Rittsteina. Svou tvorbu nadále posouval skrze stáže a rezidence v zahraničí. V…
Current price: 45.000 CZK (1.875 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Milan Perič
(1957)
Burning heads - Yellow flame
No.: 281626Auction price: 45.000 CZK (1.875 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:09
akryl, sprej, plátno, 2023, 100 x 70 cm, sign. vzadu Milan Perič 23
Current price: 45.000 CZK (1.875 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Aleš Růžička
(1977)
Kouř I.
No.: 281526Auction price: 45.000 CZK (1.875 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:29
akryl, plátno, 2023, 65 x 90 cm, sign. vzadu A. Růžička 2023, Aleš Růžička studoval na pražské AVU v ateliérech malby u F. Hodonského, M. Rittsteina a A. Střížka. Do odborného povědomí se dostal v roce 2005 na IV. Zlínském salonu mladých, kde za svůj malířský cyklus Parky získal I. Cenu Václava Chad…
Current price: 45.000 CZK (1.875 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bořek Šípek
(1949-2016)
Váza Chimera
No.: 281606Auction price: 42.000 CZK (1.750 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:49
sklo, v. 54 cm, přiložen certifikát pravosti signovaný Bořkem Šípkem, přiložen doklad o koupi z roku 2001
Current price: 42.000 CZK (1.750 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivana Fašianoková Rakoušová
Hrátky v pralese
No.: 281657Auction price: 40.000 CZK (1.667 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:40
akryl, akvarelový papír, 42 x 50 cm, rám, antireflexní sklo, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 40.000 CZK (1.667 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tomáš Honz
(1989)
Kameny ve tmě
No.: 281608Auction price: 39.000 CZK (1.625 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:51
olej, plátno, 2018, 75 x 95 cm, sign. PD Tomáš Honz, Tomáš Honz je absolventem Akademie výtvarných umění v Praze, prošel ateliéry kresby a grafiky u J. Lindovského, malby u Z. Berana a malby u Michaela Rittsteina. V díle Tomáše Honze se prolíná zájem o klasické malířské techniky i náměty, jako je kr…
Current price: 39.000 CZK (1.625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Éterická
No.: 281531Auction price: 38.000 CZK (1.584 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:34
akryl, plátno, 2012, 50 x 40 cm, sign. DU A. Lamr 12, rám, tato inovativní koloristicky výrazná práce od významného představitele českého Pop-artu, který je svým osobitým dílem zastoupen mj. ve sbírkách National Gallery of Art ve Washingtonu, Centre G. Pompidou v Paříži, Museo de Arte Contemporáneo …
Current price: 38.000 CZK (1.584 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Eva Janošková
(1935)
Robinson Jeffers: Mara
No.: 280132Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 16:32
7x monotype, 1963, 20 x 13,5 cm, all monogr. EJ 1963, rám, described on back, illustration to Jeffers' poem Mara, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 30.000 CZK (1.250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
David Kolovratník
(1978)
Postroj
No.: 281642Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:25
olej, plátno, 2023, 70 x 50 cm, sign. vzadu David Kolovratník 2023
Current price: 30.000 CZK (1.250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
David Kolovratník
(1978)
V postroji I
No.: 281641Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:24
olej, plátno, 2023, 50 x 80 cm, sign. vzadu David Kolovratník 2023
Current price: 30.000 CZK (1.250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Sudek
(1896-1976)
Vánoce 1975
No.: 281741Auction price: 29.000 CZK (1.209 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 18:04
fotografie, 1975, 7,5 x 7,5 cm, sign. PD Sudek, rám, studied at The State Graphic School in Prague at the atelier of K. Novak, member of The Manes Association of Fine Artists, constituent member of Fotoklub Praha and The Czech Photographic Corporation
Current price: 29.000 CZK (1.209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Hodonský
(1945)
Ptačí zpěv
No.: 281517Auction price: 28.000 CZK (1.167 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:20
email, překližka, matrice ke dřevořezu, 2012, 41,5 x 60 cm, rám, tato navýsost originální práce klasika moderní české krajinomalby a nositele Ceny Vladimíra Boudníka představuje zralé dílo z jeho cyklu matric ke dřevořezům, kterými výrazně obohatil rejstřík grafických technik. Hodonského matrice se …
Current price: 28.000 CZK (1.167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivan Ouhel
(1945-2021)
Rašení
No.: 281518Auction price: 26.000 CZK (1.084 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:21
olej, plátno, 1995, 30 x 25 cm, sign. PD I. Ouhel 95, rám, tato až „Boštíkovsky“ jemně vyznívající práce ze sběratelsky vyhledávaného období pochází od významného představitele moderní české krajinomalby, který osobitě rozvíjel odkazy malířského díla Josefa Šímy, Jiřího Johna a Karla Valtra. Tento o…
Current price: 26.000 CZK (1.084 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Klára Sedlo
(1993)
Podivné znaky na obloze
No.: 281639Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:22
akryl, plátno, 2021, 80,5 x 60 cm, sign. vzadu Klára Sedlo 21, rám
Current price: 25.000 CZK (1.042 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Hommage Albrecht Dürer
No.: 281551Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:54
litografie, 1992, 48,5 x 38 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1992, č. 18/100, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 25.000 CZK (1.042 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohuslava Olešová
(1951)
Z cyklu Gravitační stehy - modrý
No.: 200341Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:14
acryl, canvas, 2001, 66 x 84 cm, back monogr. BOL, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 25.000 CZK (1.042 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohuslava Olešová
(1951)
Z cyklu Skrytosti
No.: 200340Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:12
acryl, canvas, 2010, 60 x 85 cm, back monogr. BOL, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 25.000 CZK (1.042 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohuslava Olešová
(1951)
Z cyklu Gravitační stehy - žlutý
No.: 200339Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:10
acryl, canvas, 2008, 60 x 80 cm, back monogr. BOL, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 25.000 CZK (1.042 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Igor Malijevský
(1970)
Klesání, Lisabon 2007
No.: 281760Auction price: 24.000 CZK (1.000 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 18:23
autorská bromostříbrná zvětšenina na matném papíře, tónováno selenem, 2007, 28 x 36 cm, PD monogr., autorské razítko na rubu
Current price: 24.000 CZK (1.000 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Šalamoun
(1935-2022)
Fík v červeném autě
No.: 281573Auction price: 24.000 CZK (1.000 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:16
litografie, 2021, 84 x 59 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 2021, rám, č. 86/200, the disciple of prof. V. Silovsky and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. A. Kapr and G. K. Muller at The Academy of Graphics and Typographical Arts in leipzig, member of The Hollar Association of Czech Graph…
Current price: 24.000 CZK (1.000 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeněk Adamec
(1934-2017)
Zamilovanost
No.: 281667Auction price: 23.500 CZK (980 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:50
olej, plátno, 63,5 x 48,5 cm, sign. LD Adamec, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 23.500 CZK (980 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ladislav Karoušek
(1926-1991)
Únorové slunce
No.: 281520Auction price: 22.000 CZK (917 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:23
olej, plátno, 1973, 60 x 90 cm, lišta, vzadu razítko: Dílo Akademického malíře Ladislava Karouška, the disciple of prof. V. Silovsky and M. Holy, member of M 57
Current price: 22.000 CZK (917 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Michal Burget
(1970)
Na samotě II
No.: 281627Auction price: 22.000 CZK (917 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:10
olej, plátno, 2023, 70 x 62,5 cm, sign. LD M B 23, lišta
Current price: 22.000 CZK (917 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Dalibor Chatrný
(1925-2012)
Bez názvu
No.: 281514Auction price: 22.000 CZK (917 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:17
akvarel, papír, 2003, 70 x 65 cm, sign. DU D. Chatrný 73,03, rám, autor je známým představitelem experimentálních a konstruktivních tendencí, které kontinuálně rozpracovával od počátku 60.let. Byl pedagogem na pražské AVU a brněnské FaVU a členem Klubu konkretistů nebo Profil 58. Jeho práce je synon…
Current price: 22.000 CZK (917 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED