-
Jakub Matuška/Masker
(1981)
Waterproof
No.: 281581Auction price: 22.000 CZK (917 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:24
serigrafie, 2012, 60 x 85 cm, sign. DU Maskér 2012, rám, č. 24/107, Studia na Akademii výtvarných umění u Vladimíra Skrepla (2003-2009), studijní pobyty na Cooper Union New York (2008) a Middlesex University London (2010). Finalista Ceny Jindřicha Chalupeckého (2010). Cena NG 333 pro nejlepšího uměl…
Current price: 22.000 CZK (917 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Sytař
(1976)
Fčela
No.: 281633Auction price: 21.000 CZK (875 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:16
akryl, kapa, 2005, 120 x 200 cm, sign. DU Sytař 05, studied at The School of Art in Zlin, the disciple of M. Mainer at The Faculty of Fine Arts - The University of Technology in Brno
Current price: 21.000 CZK (875 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Lukáš Karbus
(1982)
Rajská zahrada
No.: 281646Auction price: 20.000 CZK (834 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:29
akryl, plátno, 2005, 95,5 x 110,5 cm, sign. vzadu Karbus 2005
Current price: 20.000 CZK (834 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Xénia Hoffmeisterová
(1958)
Prožraný kožich
No.: 281640Auction price: 19.000 CZK (792 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:23
akryl, plátno, 2014, 50 x 50 cm, mongr. vzadu XH
Current price: 19.000 CZK (792 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Chaloupek
(1958)
Andělský vodopád
No.: 281521Auction price: 19.000 CZK (792 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:24
akryl, juta, 2024, 110 x 80 cm, sign. vzadu JACH 24 , the disciple of M. Rostinska, P. Brazda a J. Zezula
Current price: 19.000 CZK (792 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Valter
(1909-2006)
Kůň
No.: 281535Auction price: 19.000 CZK (792 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:38
tempera, papír, 1975, 43 x 53,5 cm, sign. PD Valter 1975, rám, the disciple of the group Linie, The Association of South-Bohemian Fine Artists, the group Kolektiv, Index, member of The Umelecka beseda
Current price: 19.000 CZK (792 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Filip Švehla
(1991)
Interruption
No.: 281644Auction price: 18.000 CZK (750 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:27
akryl, sololit, 2023, 36 x 28 cm, sign. vzadu Švehla 23, Filip Švehla absolvoval Akademii výtvarných studií v ateliérech malířství I u Jiřího Sopka a malířství III u Michaela Rittsteina. Jeho tvorba se však od figurálního ladění díla jeho učitelů obrátila směrem k abstrakci, a tou se zabývá dodnes. …
Current price: 18.000 CZK (750 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Pařížský motiv
No.: 281745Auction price: 18.000 CZK (750 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 18:08
originální dobová signovaná bromostříbrná fotografie, 1968, 30 x 20,8 cm, sign. vzadu Václav Chochola, přiložen certifikát pravosti (certifikováno podpisem vnuka), the disciple of prof. Skopec and Sobr at The Graphic School in Prague
Current price: 18.000 CZK (750 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Veronika Zpěváková
(1998)
Půda IV.
No.: 281638Auction price: 17.000 CZK (709 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:21
akryl, úhel, kombinovaná technika, plátno, 2022, 110 x 110 cm, sign. vzadu LD Veronika Zpěváková 2022
Current price: 17.000 CZK (709 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Tichý
(1962)
U bazénu
No.: 281636Auction price: 17.000 CZK (709 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:19
olej, plátno, 2008, 54,5 x 71 cm, sign. PD J. Tichý 2008, rám, the disciple of Prof. F. Jiroudek and J. Karmazín at Academy of Fine Arts in Prague, later studied at The Royal Academy of Fine Arts in Antwerp, member of the Association "Microworlds"
Current price: 17.000 CZK (709 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tomáš Bím
(1946)
Beerfest na dvorku (111 let litografické dílny Říční)
No.: 281554Auction price: 16.000 CZK (667 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:57
litografie, 2022, 54 x 43 cm, sign. DU Tomáš Bím, č. 85/111, the private study
Current price: 16.000 CZK (667 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tadeusz Bartoš
(1970)
Gryphon
No.: 281699Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 17:22
olej, plátno, 2018, 75 x 63 cm, sign. PD Tade 18, klínový rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at SOŠV Hollarovo náměstí and VOŠG Ústí nad Labem
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tereza Bulisová
(1989)
Noční džungle
No.: 281637Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:20
akryl, plátno, stěrka, 2020, 50 x 70 cm, sign. vzadu Tereza Bulis
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Reflektory v mém ateliéru
No.: 281744Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 18:07
originální dobová signovaná bromostříbrná fotografie, 1957, 17,9 x 24,1 cm, sign. vzadu Václav Chochola, přiložen certifikát pravosti (certifikováno podpisem vnuka), the disciple of prof. Skopec and Sobr at The Graphic School in Prague
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Jedlička
(1944)
Druidstone Wales
No.: 281563Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:06
heliogravura, 2001, 46,7 x 70 cm, sign. PD Jan Jedlička 01, č. 4/8, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Jedlička
(1944)
Aran Island
No.: 281578Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:21
serigrafie, 2017, 61 x 90,5 cm, sign. vzadu Jan Jedlička 17, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Radoslav Valeš
(1966)
Golgota
No.: 281683Auction price: 14.900 CZK (621 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 17:06
akryl, sololit, 40,5 x 40,5 cm, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 14.900 CZK (621 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antonín Kroča
(1947)
Akt ženy (Helena)
No.: 245183Auction price: 14.500 CZK (605 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:42
olej, sololit, 2008, 122 x 70 cm, sign. PD Kroča 22.11.08, the disciple of prof. K. Hofman, J. Blazek, member of UVU and The Manes Association of Fine Artists
Current price: 14.500 CZK (605 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antonín Kroča
(1947)
Akt ženy (Edita)
No.: 245182Auction price: 14.500 CZK (605 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:40
olej, sololit, 2008, 122 x 70 cm, sign. PD Kroča 12.11.08, the disciple of prof. K. Hofman, J. Blazek, member of UVU and The Manes Association of Fine Artists
Current price: 14.500 CZK (605 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antonín Kroča
(1947)
Akt ženy (Lenka)
No.: 245180Auction price: 14.500 CZK (605 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:36
olej, sololit, 2008, 137 x 69 cm, sign. PD Kroča 12.5.08, the disciple of prof. K. Hofman, J. Blazek, member of UVU and The Manes Association of Fine Artists
Current price: 14.500 CZK (605 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antonín Kroča
(1947)
Akt ženy (Andrea)
No.: 245179Auction price: 14.500 CZK (605 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:34
olej, sololit, 2008, 122 x 70 cm, sign. PD Kroča 18.10.2008, the disciple of prof. K. Hofman, J. Blazek, member of UVU and The Manes Association of Fine Artists
Current price: 14.500 CZK (605 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Pražan
(1979)
Bez názvu
No.: 281647Auction price: 13.900 CZK (580 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:30
olej, plátno, 2009, 111 x 190 cm, sign. vzadu Pražan 09
Current price: 13.900 CZK (580 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tereza Zichová
(1992)
Mazlík
No.: 281537Auction price: 13.000 CZK (542 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:40
olej, plátno, 2023, 30 x 40 cm, sign. vzadu Zichová 2023
Current price: 13.000 CZK (542 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jana Reinerová
(1946)
Nový Svět
No.: 281673Auction price: 12.500 CZK (521 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:56
olej, plátno, 25,5 x 30,5 cm, sign. PD Reinerová, rám, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Current price: 12.500 CZK (521 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bernard Buffet
(1928-1999)
Město
No.: 281565Auction price: 12.500 CZK (521 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:08
litografie, 65,5 x 45,5 cm, sign. DU Bernard Buffet, rám
Current price: 12.500 CZK (521 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Janouškovec
(1961)
Krajina za ostnatým drátem
No.: 281655Auction price: 12.000 CZK (500 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:38
akryl, plátno, 2020, 90 x 85 cm, sign. DU Janouškovec, klínový rám, na zadní straně popis díla a signatura autora, na rámu autorský štítek, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Richard Fischer
(1968)
Město za soumraku
No.: 281617Auction price: 12.000 CZK (500 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:00
kresba, koláž, 2020, 24 x 33 cm, sign. PD Rich, originální ilustrace ze zadní strany prvního dílu grafického románu Rváčov, v koláži je použitý papír z barokního období. Richard Fischer studoval obor Propagační grafika na škole Umění a managementu. Od té doby se věnuje volné tvorbě, která zahrnuje k…
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Věra Janoušková
(1922-2010)
Hlava
No.: 281515Auction price: 12.000 CZK (500 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:18
kvaš, tuš, papír, 1972, 42 x 30 cm, sign. PD Vě. Jan. 72, rám, sochařka Věra Janoušková se proslavila nejen svými osobitými plastikami ze smaltovaných plechů, ale rovněž i navýsost originálním přístupem při tvorbě svých koláží a kreseb. Nabízená položka představuje vzácnou ukázku tvorby z počátku 70…
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Šalamoun
(1935-2022)
Kontradikce
No.: 281572Auction price: 12.000 CZK (500 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:15
litografie, 1990, 37,5 x 54 cm, sign. PD Jiří Šalamoun 90, č. 16/65, the disciple of prof. V. Silovsky and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. A. Kapr and G. K. Muller at The Academy of Graphics and Typographical Arts in leipzig, member of The Hollar Association of Czech Graphic Art…
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Staré Litoměřice (z ateliéru)
No.: 275161Auction price: 11.200 CZK (467 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:26
olej, plátno, 1984, 100 x 115 cm, sign. PD Straka 84, rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of UVU Teplice
Current price: 11.200 CZK (467 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED