Bidden items
LIST OF AUTHORS-
Stanislav Kulhánek (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Partie z Kladna
No.: 271Auction price: 40 CZK (2 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:30
tisk, 14 x 20 cm, sign. LD Stan. Kulhánek 1935, rám
Current price: 40 CZK (2 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
-
Pavel Čampulka (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1943)
Cesta
No.: 272Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:31
lept, 1993, 27 x 18,8 cm, sign. PD P. Čampulka 93, rám, č. 23/100
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanisalv Kulhánek (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Partie z Kladna
No.: 273Auction price: 40 CZK (2 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:32
tisk, 16 x 20 cm, sign. PD Stan. Kulhánek 1938, rám
Current price: 40 CZK (2 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
Pavel Čampulka (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1943)
Žena
No.: 274Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:33
lept, 39,5 x 29 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám, č. 11/100
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Čampulka (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1943)
Bez názvu
No.: 275Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:34
4 x lept, 4 x 9,5 x 11 cm, vše sign., rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Čampulka (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1943)
Akt
No.: 276Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:35
lept, 1993, 23,5 x 25 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám, č. 13/100
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Čampulka (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1943)
Most
No.: 277Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:36
lept, 1994, 28 x 36 cm, sign. PD P. Čampulka 1994, rám, č. 7/100
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Nový (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1885-?)
Hong-Kong
No.: 278Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:37
akvarel, papír, 47 x 64 cm, sign. LD, rám
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Čampulka (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1943)
Bez názvu
No.: 279Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:38
4 x lept, 4 x 9,5 x 11 cm, vše sign., rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Čampulka (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1943)
Stroj II
No.: 280Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:39
lept, 33,5 x 19 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám, č. 29/100
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Čampulka (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1943)
Plot
No.: 281Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:40
lept, 1990, 23 x 15 cm, sign. PD P. Čampulka 1990, rám, e/a
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Syrový (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1879-1956)
Krajina
No.: 282Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:41
olej, plátno, 72 x 91 cm, sign. PD J. Syrový, rám, the disciple of prof. V. Brozik at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, V. Hynais at The Academy of Fine Arts in Prague, K. Marr in Munich and J. Humbert in Paris
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tůma (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Krajina - Vůz, Kůň, Oheň
No.: 283Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:42
olej, malířská lepenka, 24 x 33,5 cm, sign. LD Tůma, rám
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Sylva Toman (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1886-1942)
Krajina s řekou
No.: 284Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:43
olej, plátno, 49 x 64 cm, sign. PD Fr. Sylva Toman, rám
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Českomoravská vysočina
No.: 285Auction price: 1.650 CZK (69 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:44
akvarel, papír, 1934, 28 x 41 cm, sign. PD
Current price: 1.650 CZK (69 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
F. Pešl (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Žně
No.: 286Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:45
olej, lepenka, 23,5 x 33 cm, sign. PD F. Pešl, rám
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Quido Mánes (připsáno) (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1828-1880)
Kachny
No.: 287Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:46
kvaš, papír, 30 x 40 cm, rám, vzadu štítek s razítkem
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Komárek (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1928-2002)
Tři čepice
No.: 288Auction price: 1.250 CZK (53 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:47
litografie, 35 x 47 cm, sign. PD V. Komárek 93, rám, č. 3/100, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 1.250 CZK (53 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Petr Vlček (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Na pláži
No.: 289Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:48
lept, 31 x 41,5 cm, sign. PD Petr Vlček, rám
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tomáš Hřivnáč (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1959)
Figura
No.: 290Auction price: 1.250 CZK (53 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:49
suchá jehla, 1991, 23,5 x 16,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 91, rám, č. 7/23, studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague
Current price: 1.250 CZK (53 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Rudolf František Najman (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1892-?)
Končina Krkonoše
No.: 291Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:50
olej, lepenka, 1937, 47 x 67 cm, sign. LD R Fr. Najman 1937, rám
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
-
Jan Pašek (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1891-1960)
Duby
No.: 292Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:51
olej, plátno, 1926, 53 x 62 cm, sign. LD Jan Pašek 26, rám
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Julia Sábová (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Mořské pobřeží
No.: 293Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:52
olej, lepenka, 34 x 25 cm, sign. LD Sábová, rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Vaic (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1884-1961)
Kostel v Mirošově
No.: 294Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:53
lept, 19 x 25,5 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, studied at the atelier of prof. Neuhaus in Amsterdam, Israels in Haag and in Paris
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Jiroudek (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1915-1991)
Divadelní šatna
No.: 295Auction price: 33.000 CZK (1.375 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:54
olej, sololit, 91 x 53 cm, sign. PD Jiroudek, rám
Current price: 33.000 CZK (1.375 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ladislav Svobodník (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1904-1970)
Alej
No.: 296Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:55
akvarel, papír, 40 x 55 cm, sign. LD Svobodník, rám
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
K. Lang (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Stará radnice po náletu
No.: 297Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:56
olej, lepenka, 1945, 38 x 48 cm, sign. LD K. Lang 45, rám
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Chalupa
No.: 298Auction price: 3.300 CZK (138 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:57
olej, dřevěná deska, 77 x 96 cm, sign. PD, rám, poškozeno
Current price: 3.300 CZK (138 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Hrad s krajinou
No.: 299Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:58
litografie, 34,5 x 52 cm, rám
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
J. Weigl (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Vřesová studánka
No.: 300Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:59
olej, plátno, 1937, 38 x 49 cm, sign. PD J. Weigl 37, rám, plátno protrženo
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID1**3 History of bids