auction history

  • Jan C. Vondrouš

    (1884-1970)

    Pohled na Pražský Hrad

    No.: 257915

    Auction price: 1.100 CZK (46 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 07. 2021 22:00

    lept, 12 x 15,5 cm, , the disciple of prof. F. Jones, E. M. Ward and G. W. Maynard in the USA

    Current price: 1.100 CZK (46 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Beskydy

    No.: 257914

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 07. 2021 21:58

    měkký kryt, 26 x 18,5 cm, sign. PD E. Wanke,

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Kočka

    No.: 257908

    Auction price: 1.300 CZK (55 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 07. 2021 21:46

    suchá jehla, 8 x 6,1 cm, pozdější otisk z původní desky,

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Ukřižování

    No.: 257907

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 07. 2021 21:44

    suchá jehla, 12,4 x 9,4 cm, pozdější otisk z původní desky,

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Závistivec

    No.: 255412

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 07. 2021 21:08

    linořez, novější otisk z původní matrice, 1919, 11,1 x 7,7 cm, původně otištěno v albu Osmero linoleí 1919, novotisk z původního štočku Josefa Čapka, který vznikl pro staroříšské nakladatelství Josefa Floriana Dobré dílo, , studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU

    Current price: 450 CZK (19 €)

    Last auctioneer: ID3**7 History of bids

  • Ant. Hnátek

    Zvlněné moře a skály

    No.: 255099

    Auction price: 2.100 CZK (88 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 07. 2021 20:55

    olej, plátno, 44 x 97 cm, sign. LD A. Hnátek, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, na rámu oděrky,

    Current price: 2.100 CZK (88 €)

    Last auctioneer: ID8**2 History of bids

    Sv. Jiří

    No.: 254656

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 07. 2021 20:42

    glazovaná pálená hlína, 35,5 x 25,5 cm,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID2**6 History of bids

    Pohled na dům

    No.: 251413

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 07. 2021 18:44

    akvarel, papír, 27,4 x 42,1 cm, horní okraj listu zašpiněný, také lehce po stranách,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Ludwig von Hofmann

    (1861-1945)

    Soumrak (Dämmerung)

    No.: 251163

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 07. 2021 18:18

    litografie, 26,7 x 18,3 cm, papírová pasparta, DU mimo papíru tisku značeno : Dämmerung, Original-litographie von Ludwig von Hofman,

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

    Sedící akt zezadu

    No.: 251149

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 07. 2021 18:12

    tužka, papír, 1985, 50 x 39 cm, sign. PD Praha 85, papír na pravém horním rohu pokrčen,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Náves

    No.: 250892

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2021 23:00

    fix, pastel, papír, 25 x 42 cm, sign. PD L. Stejskal, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 450 CZK (19 €)

  • Břečka

    Slunečnice

    No.: 249548

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2021 22:20

    olej, plátno, 48 x 32 cm, sign. PD Břečka, rám, v levém spodním rohu malba mírně skrakelována, drobně vypadlá barva,

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

    Roubenky

    No.: 249546

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2021 22:16

    olej, karton, 23 x 32,5 cm, sign. PD, rám, na rámu odérky,

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Neznámy autor

    Předjaří

    No.: 249545

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2021 22:14

    olej, karton, 28,5 x 37 cm, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Jaroslav Válek

    Záblesk v srdci

    No.: 249483

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2021 21:56

    reliéfní grafika , 15,5 x 11,7 cm, sign. PD Válek, a.t., , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Jaroslav Válek

    Jinan

    No.: 249482

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2021 21:54

    reliéfní grafika , 17,2 x 12,6 cm, sign. PD Válek, a.t., , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Libor Wagner

    No.: 249272

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2021 21:38

    dřevoryt, 18,5 x 7 cm, dvojlist s pozvánkou Památníku národního písemnictví,

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Jozef Jankovič

    (1937-2017)

    Kompozice ze zelenou rukou (PF 88)

    No.: 244900

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2021 21:04

    počítačová grafika, 1987, 22,5 x 33,3 cm, sign. LD Jankovič, , the disciple of prof. J. Kostka at The Academy of Fine Arts and Design in Bratislava, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, the group Q

    Current price: 550 CZK (23 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Parníky

    No.: 244534

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2021 20:50

    litografie, 31,5 x 41,2 cm, sign. PD M. Holý, pasparta, č. 120/200, , the disciple of J. Preisler, V. Bukovac, J. Obrovsky and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, founder of the group Ho-Ho-Ko-Ko, member of The Umelecka beseda, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Ass…

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Rybník s kopci

    No.: 244533

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2021 20:48

    litografie, 33,5 x 40,5 cm, sign. PD M. Holý 43, pasparta, č. 32/300, mírně zažloutlý papír, , the disciple of J. Preisler, V. Bukovac, J. Obrovsky and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, founder of the group Ho-Ho-Ko-Ko, member of The Umelecka beseda, The Manes Association of Fine A…

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Vlnovka - velbloud

    No.: 244529

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2021 20:46

    fix, papír, 13 x 9 cm, PD monogram J.K.,

    Current price: 90 CZK (4 €)

  • V. Kotich

    Anděl

    No.: 243331

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2021 20:10

    serigrafie, 19 x 18,2 cm, sign. PD V. Kotich, č. 29/50, zažloutlý papír,

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Domy

    No.: 242984

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2021 20:04

    dřevoryt, 20 x 14,8 cm, sign. PD,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Vladimír Komárek

    Srdce ve skříni

    No.: 242983

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2021 20:02

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Křeček (PF 1974)

    No.: 242782

    Auction price: 40 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2021 19:32

    dřevoryt, 6,2 x 7,7 cm, sign. DU (nečitelně), při okrajích poškozený papír,

    Current price: 40 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

    Zasněžené sousoší

    No.: 241035

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2021 18:58

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Dívka u stolu

    No.: 240697

    Auction price: 950 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2021 18:44

    olej, papír, karton, 1928, 26,8 x 20,6 cm, sign. LD B. Ullrych 28, nalepeno na kartonu, ,

    Current price: 950 CZK (40 €)

  • A. Václav Mašek

    Peklo

    No.: 239070

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2021 18:38

    lavírovaná tuš, papír, 6,3 x 9,3 cm, lehce zašlý papír,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • A. Rudolphi

    Zátiší s ovocem

    No.: 248678

    Auction price: 2.800 CZK (117 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 07. 2021 22:38

    olej, plátno, 27 x 38 cm, sign. LD A. Rudolphi, rám, popraskané dřevo rámu,

    Current price: 2.800 CZK (117 €)

    Archa

    No.: 245588

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 07. 2021 21:34

    dřevoryt, 12 x 9 cm, č. 3/5, zažloutlý papír,

    Current price: 120 CZK (5 €)