auction history

  • Zoja Villalobos

    Tři srdce

    No.: 246296

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 08. 2020 20:00

    litografie, 1984, 32 x 26 cm, sign. PD Zoja Villalobos 84, č. 1/34,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID5**3 History of bids

  • William Yates

    (1845-1934)

    Bitva o Port Arthur

    No.: 246292

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 08. 2020 19:52

    kvaš, papír, 54,5 x 75,5 cm, sign. PD W. Yates, při okrajích na několika místech natržený papír, levý spodní roh papíru poškozen,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Chartres

    No.: 246280

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 08. 2020 19:28

    dřevoryt, 1930, 12,5 x 15,5 cm, značeno PD ve dřevě Fiala,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Ludmila Jandová

    Motýl

    No.: 245604

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 08. 2020 19:14

    litografie, 10,5 x 13,5 cm, sign. PD L. Jandová, č. 45/100, , the disciple of prof. K. Muller, V. Silovsky and V. Tittelbach

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

    Zimní sporty (Ex libris Jan Hewerle)

    No.: 218136

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 08. 2020 00:00

    zinkografie, 6 x 9 cm, sign. PD,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Dívka s věncem (Ex libris V.Bujárek)

    No.: 218134

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 08. 2020 23:58

    lept, 11, 5 x 12 cm, sign. DU J. Vodrážka, , the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Michael Florián

    (1911-1984)

    Král v sedle (Ex libris Dr. Karel Skála)

    No.: 218130

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 08. 2020 23:56

    dřevoryt, 7,5 x 9 cm,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Michael Florián

    (1911-1984)

    Víno a karty (Ex libris Rudolf Koukolík)

    No.: 218128

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 08. 2020 23:54

    dřevoryt, 1947, 7 x 9 cm, sign. PD M.Florián, vzadu značeno autorským razítkem,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Antonín Kubát

    (1885-1970)

    Pro vše krásné hoře zdar (Ex libris Mrázek Přerov)

    No.: 218121

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 08. 2020 23:52

    ocelorytina, 1933, 9 x 8,5 cm, sign. vzadu A. Kubát 1933 zk, , the disciple of prof.V. Bukovac and H. Schwaiger

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Karel Svolinský

    Spisy B. Němcové (Z knih Jožky Bati)

    No.: 217738

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 08. 2020 23:50

    litografie, 9,1 x 5,4 cm, PD značeno na kameni KS, , the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Karel Kuneš

    (1898-1970)

    Váhy (Ex libris generál just Jan Tischer)

    No.: 217737

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 08. 2020 23:48

    dřevoryt, 7,8 x 6,3 cm, PD značeno ve štočku KK,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    V divadle (Ex libris Josef Vokál)

    No.: 217732

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 08. 2020 23:46

    dřevoryt, 6,7 x 9,8 cm, vzadu značeno razítkem autora,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Karel Kuneš

    (1898-1970)

    V lese (Ex libris Jaroslav Mrázek)

    No.: 217726

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 08. 2020 23:44

    dřevoryt, 9,3 x 7,5 cm, sign. PD Kuneš,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Karel Kuneš

    (1898-1970)

    Spořitelna v Domažlicích

    No.: 217725

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 08. 2020 23:42

    dřevoryt, 11,7 x 6,8 cm, sign. PD Kuneš,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Karel Kuneš

    (1898-1970)

    Plachetnice (Ex libris M. Starý)

    No.: 217723

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 08. 2020 23:40

    dřevoryt, 9 x 8 cm, sign. PD Kuneš,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Karel Kuneš

    (1898-1970)

    Zeměkoule (Ex libris O. Kitzberger)

    No.: 217722

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 08. 2020 23:38

    dřevoryt, 8,4 x 5,8 cm, sign. PD Kuneš,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Slavík

    Motýl (Ex libris M. J.)

    No.: 217718

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 08. 2020 23:36

    dřevoryt, 1941, 7,8 x 6,3 cm, sign. PD J. Slavík 41,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Bohumír Čáp

    (1870-?)

    Praha (Ex libris Pavlina Peterková)

    No.: 217715

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 08. 2020 23:34

    dřevoryt, 1943, 6,2 x 11,4 cm,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Hubert Kovařík

    (1888-1960)

    Ex libris Mojmír Helcelet

    No.: 217710

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 08. 2020 23:32

    dřevoryt, 1936, 15,2 x 10 cm, , studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Vienna, member of SVUM Hodonin

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Ladislav Dvořák

    Pod Ještědem (Ex libris Jiří Hlinovský)

    No.: 217667

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 08. 2020 23:24

    litografie, 1995, 13 x 10,5 cm, sign. DU Dvořák,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Kůň (Ex libris Miroslav )

    No.: 217664

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 08. 2020 23:22

    litografie, 9,2 x 7 cm, sign. PD, vzadu razítko autora, , the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Pod lampou ( Ex libris Vladislav Kohout)

    No.: 217643

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 08. 2020 23:20

    lept, 9,5 x 5,5 cm, sign. PD P. Šimon, , the disciple of prof. V. Pukl, F. T. Simon and A. Pelc at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID7**1 History of bids

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Racci (PF 1965 Dr. Ph. Mr. Vincenc Bosák)

    No.: 242826

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 08. 2020 22:20

    dřevoryt, 1964, 9,8 x 8 cm, vzadu razítko autora, zažloutlý papír,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Motýl (PF 1959 ing. Jaromír Schmied)

    No.: 242817

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 08. 2020 22:12

    litografie, 1958, 12 x 10 cm, sign. LD Mahelka, , studied at The Graphic School in Pardubie, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech …

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Panovnice (PF 1958 V. Poppe)

    No.: 242815

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 08. 2020 22:08

    dřevoryt, 1957, 9 x 9 cm, sign. PD MFlorian, při okrajích lehce pokrčený papír,

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Pohled na město (PF 1947 Lubomír Vaníček)

    No.: 242806

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 08. 2020 22:06

    dřevoryt, 1946, 6 x 13 cm,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Pařík

    Psychiatr (PF 1973)

    No.: 242793

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 08. 2020 22:00

    fix, papír, 1973, 16 x 21 cm, sign. PD Jiří Pařík,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Muzikanti (PF 1928 ing. G. B. Petrlík)

    No.: 242768

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 08. 2020 21:52

    lept, 1927, 7,6 x 11,4 cm, PD značeno v desce Votlučka, lehce zažloutlý papír, , disciple of Prof. J. J. Loukota, V. Nechleba, J. Preisler and M. Švabinský at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupel

    No.: 239083

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 08. 2020 20:46

    dřevoryt, 14,5 x 10 cm, PD razítko: "Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha", zažloutlý papír, evý dolní roh přeložen, na pravém okraji papír ušpiněn černou barvou, ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Petr Ptáček

    MIG 15

    No.: 231810

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 08. 2020 20:09

    Current price: 1.500 CZK (60 €)