auction history

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Poslední hlava

    No.: 214158

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 08. 2020 19:29

    litografie, 52,5 x 34 cm, sign. PD IGOR GRIMMICH, autorský tisk, the disciple of M. Rittstein at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Lampiónová slavnost

    No.: 213179

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 08. 2020 19:25

    litografie, 2009, 33 x 53 cm, sign. PD J. Valečka 54/100, č. 54/100, the disciple of prof. J. Sopko and J. Hendrych at The Academy of Fine Arts in Prague, studied at Vestlandes Kunstakademi in Bergen, Staatliche Kunstakademie in Karlsruhe, The Royal Academy in Rotterdam

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID7**1 History of bids

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Nocturno

    No.: 195296

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 08. 2020 18:52

    lithography, 34,5 x 15,5 cm, sign. RD J. Valečka, No. 18/100, the disciple of prof. J. Sopko and J. Hendrych at The Academy of Fine Arts in Prague, studied at Vestlandes Kunstakademi in Bergen, Staatliche Kunstakademie in Karlsruhe, The Royal Academy in Rotterdam

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jiří Švensgbír

    (1921-1983)

    Kapři, Ex libris Magda Poláčková

    No.: 222126

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 08. 2020 00:00

    ocelorytina, 3 x 7,2 cm,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Máj ( Ex libris Květa Hofmannová)

    No.: 222108

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2020 23:58

    ocelorytina, 3,5 x 1,8 cm, sign. PD J. A.Švengsbír, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Jezdec (Ex libris Břetislav Peterka)

    No.: 222088

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2020 23:56

    ocelorytina, 3,5 x 4,5 cm, sign. DU J.A. Švengsbír, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jan C. Vondrouš

    (1884-1970)

    Český Krumlov (Ex libris Svatopluk Samek)

    No.: 220991

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2020 23:50

    lept, 1931, 13,3 x 8,5 cm, LD značeno v desce Vondrouš 1931, , the disciple of prof. F. Jones, E. M. Ward and G. W. Maynard in the USA

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Karel Oberthor

    Houbař (Ex libris Jiří Suchomel)

    No.: 220990

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2020 23:48

    litografie, 1963, 9,8 x 7 cm, sign. PD K. Oberthor 63, , the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Svíce (Ex libris W.T.)

    No.: 218850

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2020 23:38

    dřevoryt, 8 x 5,4 cm,

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Vánoční kapr (Ex libris AB)

    No.: 218849

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2020 23:36

    dřevoryt, 4,5 x 5,3 cm,

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Ženci

    No.: 218539

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2020 23:32

    tempera, papír, 1943, 44 x 60 cm, sign. LD L. Stejskal, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Strom

    No.: 218538

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2020 23:30

    lavírovaná tuš, papír, 36,8 x 50 cm, sign. PD L. Stejskal, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    No.: 218537

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2020 23:28

    pastel, papír, 52 x 40 cm, sign. PD v kresbě L. Stejskal, papír při okraji pomuchlán, nezasahuje do kresby, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes…

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Niagara

    No.: 218301

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2020 23:04

    olej, sololit, 13,8 x 17,8 cm, sign. PD J Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Kytice (Ex libris J. Černá)

    No.: 218185

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2020 22:58

    lept, 1944, 10,5 x 6,2 cm, DU značeno v desce VF 1944, vzadu razítko autora, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Stanislav Hudeček

    (1872-1908)

    Nový Bydžov, Ex libris Jaroslav Černý

    No.: 218181

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2020 22:54

    zinkografie, 1944, 8,9 x 6,2 cm, značeno St. H.,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Rytíř (Ex libris Vladislav Kohout)

    No.: 218179

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2020 22:52

    dřevoryt, 1955, 11,5 x 6 cm,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Vojna

    (1909-1974)

    Má knížka (Vladislav Kohout)

    No.: 218178

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2020 22:50

    zinkografie, 1955, 9 x 7,8 cm, značeno JVojna 55,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Ex libris Ant. Bardoun

    No.: 218171

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2020 22:48

    dřevoryt, 1944, 10,8 x 6,5 cm,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Ex libris Magda Poláčková

    No.: 218170

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2020 22:46

    dřevoryt, 9,9 x 6,3 cm,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Ex libris ing. Dr. Prokop Domorázek

    No.: 218169

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2020 22:44

    dřevoryt, 7,4 x 5,5 cm,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Ex libris manželé Šmídovi

    No.: 218168

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2020 22:42

    dřevoryt, 9,9 x 6,8 cm, sign. PD,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Ex libris Mojmír Helcelet

    No.: 218167

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2020 22:40

    dřevoryt, 1937, 13 x 7,4 cm, LN značeno ve štočku AD 37,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Antický Motiv (Ex libris Rudolfa Pribyša)

    No.: 218147

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2020 22:34

    zinkografie, 7 x 9 cm, sign. DU, vzadu razítko,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Olga Pavalová

    (1930-1998)

    Strom v krajině (Ex libris F.Pultr)

    No.: 218146

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2020 22:32

    lept, 1977, 7,5 x 9,5 cm, sign. Olga Pavalová 77, 31/50,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Sova (Ex libris Těhníková)

    No.: 218142

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2020 22:30

    lept, 8 x 9,5 cm, sign. PD, 89/150,

    Current price: 30 CZK (2 €)

    V lese (Ex libris Hubert Halk)

    No.: 218141

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2020 22:28

    ocelorytiny, 8,5 x 14 cm, sign. PD,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Tvář (Ex libris RP)

    No.: 218139

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2020 22:26

    zinkografie, 1981, 6,5 x 7 cm, sign. DU, ohnutý levý horní roh- poškození zasahuje do tisku,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Pavel Hanák

    Sova (Ex libris RP)

    No.: 218138

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2020 22:24

    dřevoryt, 1995, 8,5 x 11,5 cm, sign. PD Hanák 1995, 168/200, vzadu popsáno autorem,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Viktor Rollín

    (1887-1942)

    Břízy u řeky

    No.: 235410

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2020 22:10

    lept, 16 x 18,5 cm, sign. PD V. Rolín, papír při pravém okraji zašpiněn,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids