On-line auction

auction history

    Portrét muže

    No.: 208098

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:34

    tužka, papír, 60 x 43,8 cm, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

    Interiér

    No.: 211928

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:32

    charcoal, paper, 36,7 x 58,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Pražské mosty

    No.: 213123

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:30

    linoryt, 20,5 x 32 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Postava vlka

    No.: 137682

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:27

    charcoal, paper, 1996, 49,7 x 35 cm, signed RD illegibly, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

  • Alois Moravec

    Pod hradem

    No.: 99162

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:23

    etching, 32,5 x 24,2 cm, signed RD Moravec, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar Ass…

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Moravec

    (1892-1973)

    Na poli (PF 1923)

    No.: 215754

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:22

    tuš, akvarel, papír, 1922, 21 x 29,6 cm, sign. PD Vojt. Sedláček, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID8**9 History of bids

  • Gro Laheld Lundh

    Lofoten i August

    No.: 221838

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:19

    lept, 19,7 x 14,7 cm, sign. PD Gro Laheld Lundh, rám, 14/150, práce norského autora, na zadní straně text o autorovi v norštině z roku 1992, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Landová

    Domácí pohoda

    No.: 242179

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:18

    dřevoryt, 8 x 7,5 cm, sign. PD Lnd 1950 , pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

  • Landová

    Hádka

    No.: 242180

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:17

    dřevoryt, 8,2 x 6,2 cm, sign. PU Lnd 1950, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

  • Jan Javorský

    (1903)

    Zámek v Mělníku

    No.: 189337

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:11

    litografie, 1970, 30,5 x 25,7 cm, sign. PD Javorský 70, 59/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Klaun

    No.: 139097

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:10

    lithograph, 25 x 19 cm, signed DM Hořánek 82, 76/123, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • L. Hoffmanová

    No.: 189322

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:09

    litografie, 1999, 49,2 x 32,2 cm, sign. PD L. Hoffmanová 99, 5/20, ze sbírky prací studentů (a pedagogů) Střední umělecké školy grafické v Jihlavě v letech 1997-2001 (nultý ročník přípravka na Akademii), Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Veronika Havelková

    Bambulovníci

    No.: 189324

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:07

    litografie, 2001, 32,6 x 27 cm, sign. PD Veronika Havelková 2001, 18/22, ze sbírky prací studentů (a pedagogů) Střední umělecké školy grafické v Jihlavě v letech 1997-2001 (nultý ročník přípravka na Akademii), při pravém okraji mimo tisk mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Kateřina Filipiová

    Páv

    No.: 111278

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:05

    lithograph, 2000, 30,1 x 34,4 cm, signed RD Filipiová 2000, 8/27, from the collection of works of students (and professors) of the Secondary Graphic Art School in Jihlava in 1997-2001 (nultý ročník přípravky na Akademii), Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Číhal

    Smog

    No.: 201878

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:04

    watercolour, pencil, paper, 2004, 29,6 x 42 cm, signed LD Číhal 04, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Číhal

    Sochař Příroda - cyklus Samorosty

    No.: 201879

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:03

    6x watercolour, pencil, paper, 1x pencil, paper, 2004, 29,6 x 21 - 42 x 29,7 cm, all of them signed LD Čí 04, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 160 CZK (6 €)

  • Josef B. Cinibulk

    (1876-1944)

    Zřícenina hradu

    No.: 199817

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:02

    pastelka,uhel, papír, 20,8 x 44 cm, na zadní straně popsáno, pokrčený a mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Matka

    No.: 245474

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 05. 2020 18:39

    tuš, papír, 29,4 x 20,8 cm, sign. NP Bělocvětov, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

    Hauyes ing BBC Anglie

    No.: 209410

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 05. 2020 18:35

    tužka, papír, 20,9 x 13,6 cm, monog. LD GJ, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Legendy nebo skutečnost, nerozřešitelné záhady džunglí

    No.: 209417

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 05. 2020 18:34

    tuš, papír, 1940, 13,4 x 25,1 cm, na zadní straně značeno razítky: Redakce Týden Rozhlasu, Propuštěno obrázkovou cenzurou, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Ustaraný pán

    No.: 209425

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 05. 2020 18:33

    tuš, papír, 1942, 22,1 x 15,3 cm, na zadní straně značeno razítky: Obrázková cenzura, Uvolněno, Redakce Týden rozhlasu, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 10 CZK (1 €)

    Muž v křesle a stojící dívka

    No.: 209426

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 05. 2020 18:32

    tuš, papír, 1942, 22 x 15,3 cm, na zadní straně značeno razítky: Obrázková cenzura, Uvolněno, Redakce Týden rozhlasu, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 10 CZK (1 €)

  • Josef Jindřich Loukota

    (1879-1967)

    Klamné zdání I.

    No.: 209427

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 05. 2020 18:31

    tuš, papír, 1942, 16,4 x 18,9 cm, sign. LD Souk., na zadní straně značeno razítky: Obrázková cenzura, Uvolněno, Redakce Týden rozhlasu, znečištěný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Brozik, member of JUV in Prague

    Current price: 10 CZK (1 €)

  • Josef Jindřich Loukota

    (1879-1967)

    Klamné zdání II.

    No.: 209428

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 05. 2020 18:30

    tuš, papír, 1942, 16,5 x 19,2 cm, na zadní straně značeno razítky: Obrázková cenzura, Uvolněno, Redakce Týden rozhlasu, znečitěný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Brozik, member of JUV in Prague

    Current price: 10 CZK (1 €)

  • Vlastimil Hofman

    (1914)

    Jak se žije z umění

    No.: 209416

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 05. 2020 18:29

    tuš, papír, 1942, 15 x 22,1 cm, monog. PD Vh., na zadní straně značeno razítky: Obrázková cenzura, Uvolněno, Redakce Týden rozhlasu, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of prof. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 20 CZK (1 €)

  • Jaromír Hofman

    Útěk před manželem

    No.: 209419

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 05. 2020 18:28

    tuš, papír, 1942, 15 x 22 cm, monog. PD Jh, na zadní straně značeno razítky: Obrázková cenzura, Uvolněno, Redakce Týden rozhlasu, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

  • Jaromír Hofman

    Půvabná dívka

    No.: 209423

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 05. 2020 18:27

    tuš, papír, 1942, 22 x 15 cm, monog. PD Jh, na zadní straně značeno razítkem: Obrázková cenzura, Uvolněno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 10 CZK (1 €)

  • Jaromír Hofman

    Půvabná dívka (Zabraná do čtení)

    No.: 209424

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 05. 2020 18:26

    tuš, papír, 1942, 15 x 22 cm, monog. PD Jh, na zadní straně značeno razítkem: Obrázková cenzura, Uvolněno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 10 CZK (1 €)

  • Bedřich Šimon

    (1902-?)

    Návrh na sgrafito v Trutnově - Križíkovo náměstí

    No.: 132018

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 05. 2020 18:23

    charcoal, paper, 20,1 x 45 cm, author's description on the reverse, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. A. Brömse at the Academy of Fine Arts in Prague, later of Prof. K. Špillar and J. Mařatka at the School of Arts and Crafts in Prague

    Current price: 130 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Bedřich Šimon

    (1902-?)

    Kameníci

    No.: 132021

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 05. 2020 18:21

    charcoal, white chalk, paper, 1985, 43,2 x 55,8 cm, signed DM Ši 1985, honourable mention design for ČMPK, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. A. Brömse at the Academy of Fine Arts in Prague, later of Prof. K. Špillar and J. Mařatka at the School of Arts and Crafts in Prague

    Current price: 130 CZK (5 €)