On-line auction

auction history

    Muž na koni

    No.: 234106

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2020 20:38

    tuš, papír, 33 x 24 cm, na papíru malinké hnědé tečky, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

    Kostel u lesa

    No.: 234101

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2020 20:32

    tužka, akvarel, papír, 21 x 29 cm, při levém okraji perforovaný papír - vytrženo zbloku,

    Current price: 300 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • Neznámy autor

    Dům u lesa

    No.: 234098

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2020 20:26

    akvarel, papír, 21 x 29 cm, při levém okraji perforovaný papír - vytrženo zbloku,

    Current price: 300 CZK (11 €)

    Smutek

    No.: 234081

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2020 20:16

    dřevoryt, 1953, 9 x 6,5 cm, Sign. PD, nepatrně ušpiněn pravý horný roh papíru,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID5**9 History of bids

    Ve dvoře

    No.: 234077

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2020 20:14

    tuška, tuš, akvarel, papír, 19,7 x 16,7 cm, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Jana Reinerová

    Hradčanské náměstí

    No.: 232967

    Auction price: 2.200 CZK (79 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2020 20:04

    litografie, 20,5 x 29 cm, sign. LD Jana Reinerová, č. 48/69, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 2.200 CZK (79 €)

    Last auctioneer: ID3**7 History of bids

    Pohled na Chrám sv. Mikuláše z Karlova mostu

    No.: 232955

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2020 20:00

    tuš, papír, 18,5 x 12,5 cm, sign. LD, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

    Světlonoš

    No.: 231323

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2020 19:30

    lept, 14,5 x 10,5 cm, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    No.: 231114

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2020 19:24

    litografie, 9 x 13 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Rafael Knobloch

    Radnické schody na Hradčanech

    No.: 230491

    Auction price: 4.800 CZK (172 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2020 19:20

    batika, plátno, 130 x 82 cm, sign. LD Rafael Knobloch, rám, , the disciple of prof. Felcman

    Current price: 4.800 CZK (172 €)

  • Rafael Knobloch

    Orloj

    No.: 230489

    Auction price: 5.600 CZK (200 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2020 19:18

    batika, plátno, 115,5 x 93 cm, sign. LN Rafael Knobloch, rám, , the disciple of prof. Felcman

    Current price: 5.600 CZK (200 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    V kostele

    No.: 229978

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2020 19:14

    lept, 34,3 x 24 cm, sign. PD V. Silovský, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, , studied Architecture at The Czech Technical University in Prague, the disciple of prof. K. M. Crncic at The School of Applied Arts in Zagreb, prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of T…

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

    Na cestě domů

    No.: 229950

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2020 19:02

    mědirytina, 8,6 x 6 cm,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Karel Uhlík

    (1925)

    Chrám sv. Víta

    No.: 208119

    Auction price: 40 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2020 18:54

    litografie, 1983, 17,9 x 13 cm, sign. PD K. Uhlík 83, 147/200, ohnutý pravý dolní roh, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. C. Bouda, K. Lidický and M. Salcman

    Current price: 40 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Václav Trefil

    (1906-1989)

    Haškova Lipnice

    No.: 224781

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2020 18:53

    monotyp, 1968, 29 x 52 cm, sign. PD V Trefil 68, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Nejedly at The Academy of Fine Arts in Prague, member of SVU Ales, The Syndicate of Czechoslovak Fine Artists, Economic Federation of Architects,…

    Current price: 800 CZK (29 €)

  • Karel Svolinský

    Profil

    No.: 208114

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2020 18:50

    serigrafie, 17 x 8,2 cm, sign. PD nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of The Manes Associ…

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Zdeněk Skřivánek

    Brno

    No.: 241040

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2020 18:48

    litografie, 1974, 24 x 38 cm, sign. PD Zd. Skřivánek 1974, 141/200

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Karla Ryvolová

    Šatní skříň

    No.: 208110

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2020 18:47

    serigrafie, 11,5 x 10,2 cm, sign. PD Karla Ryvolová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Viktor Rolín

    (1887-1942)

    Březový háj

    No.: 204078

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2020 18:46

    lept, 10,8 x 10,2 cm, sign. PD V. Rolín, mírně zažloutlý a zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Samberger

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**7 History of bids

  • Vladimír Renčín

    PF 1988 Příbyšovci

    No.: 179394

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2020 18:45

    serigraph, 1987, 13,6 x 18,7 cm, marked RD in the print Renčín, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Vilém Plocek

    (1905-2001)

    No.: 193806

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2020 18:44

    ink, paper, 37,8 x 33,4 cm, sign. RD Vilém Plocek, right edge out of drawing slightly dirty paper, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private disciple of prof. J. Benda and F. Tichy, member of Purkyne, The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID1**0 History of bids

    Zvíkovec

    No.: 215771

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2020 18:39

    pastel, tuš, papír, 1995, 18,5 x 14,5 cm, sign. PD, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

    No.: 224770

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2020 18:38

    kombinovaná technika, papír, 80. léta, 31,8 x 23,7 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Přístav

    No.: 233483

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2020 18:34

    tuš, papír, 1964, 42 x 60 cm, sign PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Jan Mikulka

    Čekající na odpustky

    No.: 208086

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2020 18:32

    tužka, papír, 20,8 x 13,2 cm, sign. PD Mikulka, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    Pražské mosty

    No.: 122436

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2020 18:30

    watercolour, drawing ink, paper, 1962, 10 x 20,4 cm, monogrammed RD J. M., Provenance: Antiquarian Dlážděná, private disciple of V. Beneš and W. Nowak

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Dalibor Matouš

    (1925-1992)

    Ženy

    No.: 208083

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2020 18:29

    litografie, 10,7 x 8,4 cm, sign. DU Matouš, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. F. Tichy, E. Filla, member of the group Iniciativa, Trasa and SCVU

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy - s látkou v ruce

    No.: 198182

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2020 18:25

    lavírovaná tuš, fixa, papír, 28,5x21,1 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Kubička

    (1927)

    Květina

    No.: 241053

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2020 18:23

    litografie, 1980, 34,4 x 19,7 cm, sign. PD Jar. Kubička 80, 64/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Zbyněk Kučera

    Mořský břeh

    No.: 126477

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2020 18:22

    lithography, 1989, 26 x 49,8 cm, signed RD Zbyněk Kučera 1989, X/80

    Current price: 60 CZK (3 €)