Sněhurka

    Položka č.: 245402

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2020 21:40

    kombinovaná technika, papír, 1969, 23 x 23 cm, sign. PD , rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Sedící dívka s věncem

    Položka č.: 245399

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2020 21:34

    akvarel, papír, 12,8 x 9,3 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Jaroslav Válek

    Jinan

    Položka č.: 245392

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2020 21:20

    slepotisk, 17,5 x 12,5 cm, sign. PD Válek, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Adam a Eva

    Položka č.: 245387

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2020 21:10

    olej, karton, 13,5 x 11 cm, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Jaroslav Válek

    Průhled

    Položka č.: 245363

    Vyvolávací cena: 380 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2020 20:30

    reliéfní grafika , 19,4 x 13,5 cm, sign. PD Válek, a.t., antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 380 CZK (16 €)

  • Lubomír Přibyl

    (1937)

    Objekt

    Položka č.: 245303

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2020 20:16

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Eugen Nevan

    (1914-1967)

    Femme Fatale (PF 1947)

    Položka č.: 245281

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2020 20:10

    dřevoryt, 1946, 15 x 10,5 cm, značeno v tisku PD, antiqari.at Radhošťská, žák W. Nowaka, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Figurální motiv

    Položka č.: 245241

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2020 19:42

    litografie, 1967, 22 x 36,5 cm, sign. PD V. Volášek 67, č. 35/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Krcal

    (1921)

    Položka č.: 245240

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2020 19:40

    lept, 22,6 x 6,6 cm, sign. DU Jar. Krcal , č. 4/15, papír na dolním okraji lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • J. Arran

    Anděl

    Položka č.: 245220

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2020 19:34

    linoryt, 1983, 11 x 5,5 cm, sign DU J. Arran, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Položka č.: 245204

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2020 19:24

    uhel, akvarel, papír, 23,8 x 20,2 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Akt na voze

    Položka č.: 245188

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2020 19:10

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Aleš Kublák

    Zámek duchů

    Položka č.: 245492

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2020 20:14

    olej, akryl, plátno, 2019, 56 x 50 cm, sign. PD AK

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Aleš Kublák

    Popínavé mámení

    Položka č.: 245491

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2020 20:13

    olej, akryl, plátno, 2020, 50 x 46 cm, sign. LD AK20

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Michal Singer

    Ufoman

    Položka č.: 233641

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2020 19:19

    serigrafie, 2003, 91 x 62 cm, sign. PD Singer 2003, č. 25/30, studium na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Evropská I

    Položka č.: 217331

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2020 18:49

    sítotisk, 2007, 28 x 40 cm, monogr. PD JH 07, č. 1/7

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • František Hodonský

    Vodní vítr

    Položka č.: 207772

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2020 18:34

    dřevořez, 2007, 61 x 90 cm, sign. PD F. Hodonský 2007, č. 2/4, podkladový papír při okrajích lehce potrhaný, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Motýli

    Položka č.: 221624

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 23:56

    tisk, plakát, 78,8 x 67 cm, při pravém okraji cca 5 cm natrženo, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Ex libris Jaroslav Červený

    Položka č.: 220957

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 23:52

    akvatinta, 10,7 x 6 cm, sign. PD Pavel Šimon, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Námořníci střílejí mořské ptáky

    Položka č.: 218327

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 23:44

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Horník (Ex libris M. Forman)

    Položka č.: 218188

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 23:42

    lept, 9,5 x 7,5 cm, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Muž (Ex libris Jaroslav Černý)

    Položka č.: 218186

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 23:38

    lept, 1944, 18,5 x 7,8 cm, DU značeno v desce VF 1944, vzadu razítko autora, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Dvojice (Ex libris Ivan Berka)

    Položka č.: 218183

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 23:36

    lept, 12,2 x 5,7 cm, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Hrad (Ex libris Aleš Nevečeřal)

    Položka č.: 217604

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 23:34

    litografie, 6 x 7,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Kostel na vesnici (Ex libris Aleš Nevečeřal)

    Položka č.: 217603

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 23:32

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Paní Zdislava

    Položka č.: 217600

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 23:30

    linoryt, 8 x 15 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Petr Hampl

    Egyptský motiv (Ex libris- Aleš Nevečeřal)

    Položka č.: 217599

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 23:28

    akvatinta, 10,5 x 7,5 cm, sign. PD Petr Hampl, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Asociace restaurátorů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Ex libris ELK

    Položka č.: 217252

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 22:52

    kamenorytina kolorovaná litografií, 9,8 x 7,6 cm, LD značeno C. B., antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke knize S. K. Neumanna: Kniha lesů vod a strání, Ryba

    Položka č.: 243687

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 22:06

    tuš, akvare, běloba, papír, 32,5 x 23 cm, sign. PD V. Junek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 23, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke J. Felix: Návštěva u zvířátek, Kachna s kachňaty

    Položka č.: 243686

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 22:04

    uhel, akvarel, papír, 13 x 25 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 25, lehce pokrčený, při okrajích poškozený papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)