-
Martin Wielgus
(1943)
Ženský akt s růži - PF
Položka č.: 548Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:59
litografie, 1989, 19,4 x 10,7 cm, sign. PD Martin Wielgus 89, 195/200, PF, Antikvariát Dlážděná, studium na AVU v Praze, poté žák A. Fišárka na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Zdeněk Volejník
(1939-2009)
PF 1969
Položka č.: 546Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:57
litografie, 1968, 15,8 x 9,3 cm, sign. DU Zd. Volejník, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Karel Vik
(1883-1964)
Zasněžená ves
Položka č.: 545Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:56
litografie, 1937, 8,5 x 11 cm, sign. PD Vik, Antikvariát Dlážděná, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu
-
Blanka Velová
(1941)
PF 1990
Položka č.: 541Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:52
litografie, 1989, 8 x 12,2 cm, sign. PD Blanka Velová, č. 187/200, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. C. Boudy a M. Salcmana na PedF UK v Praze
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu
-
Naděžda Synecká
(1926)
Kůň
Položka č.: 537Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:48
litografie, tuška, papír, 1967, 13,9 x 10,5 cm, sign., PF 1968, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Ladislav Stejskal
(1910-1983)
Stavení v zimě
Položka č.: 534Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:45
dřevoryt, 1974, 13 x 18 cm, sign. L. Stejskal 74, PF 1975, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
(1947)
U baru
Položka č.: 532Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:43
serigrafie, 1989, 10,5 x 15 cm, značeno PD Slíva, PF 1990, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu
-
František Řimnáč
(1951)
PF 1971
Položka č.: 527Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:38
litografie, 15,5 x 10,5 cm, sign. PD Řimnáč, č. 16/20, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Jan Rambousek
(1895-1976)
Pergamen
Položka č.: 520Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:31
litografie, 1965, 13,7 x 10,3 cm, sign. PD Jan Rambousek, PF 1966, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Středověká karafa
Položka č.: 512Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:23
litografie, 1969, 10 x 7,2 cm, sign. DU K. Oberthor 69, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu
-
Karel Oberthor
( )
PF 1992
Položka č.: 510Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:21
suchý pastel, papír, 1981, 20,5 x 15 cm, sign. PD Obertrov, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Rastislav Michal
(1936)
Projížďka na oslovi
Položka č.: 505Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:16
dřevoryt, 1965, 12,5 x 9,6 cm, sign. PD Michal, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Michaela Lesařová - Roubíčková
(1949)
Paleta - Ex libris František Dvořák
Položka č.: 500Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:11
litografie, 1981, 8,3 x 15,1 cm, sign. PD Michaela L. R., 81/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Jiřina Langhammerová
(1939)
Pastýři
Položka č.: 492Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:03
litografie, 10,8 x 8,2 cm, DU J. Langhammerová, č. 9/11, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Jiří Kozlovský
(1932-1960)
V Betlémě (zrození)
Položka č.: 486Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:57
suchá jehla, 1954, 11 x 8,5 cm, sign. PD J. Kozlovský 54, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Bohuslav Knobloch
(1924-1998)
Most
Položka č.: 479Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:50
lept, 1964, 8 x 15 cm, sign. DU Knobloch, PF 1965, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Jan Kavan
(1947)
PF 2001
Položka č.: 477Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:48
litografie, 2000, 10 x 7,3 cm, sign. DU J. Kavan, č. 67/150, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Ladislav Josef Kašpar
(1915-1997)
PF 1982
Položka č.: 475Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:46
lept, 1981, 4 x 4 cm, sign. DU L. J. Kašpar, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Jiří Karmazín
(1932)
PF 1988
Položka č.: 473Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:44
litografie, 1987, 18,5 x 27,5 cm, sign. PN Jiří Karmazín, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu
-
Jiří Karmazín
(1932)
PF 1989
Položka č.: 472Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:43
litografie, 1988, 23,5 x 40,5 cm, sign. U Jiři Karmazín, přeloženo, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu
-
Antonín Homolka
(1909-1964)
PF 1964
Položka č.: 455Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:26
suchá jehla, 1963, 11,4 x 17 cm, sign. PD A. Homolka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Stanislav Hlinovský
(1924-1994)
Sněhulák
Položka č.: 453Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:24
linoryt, 1962, 21 x 15 cm, sign. PD Hlinovský 62, PF 1963 Ladislav Hodný s rodinou, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. SChenka a Hejného
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Josef Herčík
(1922-1999)
PF 1980
Položka č.: 451Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:22
ocelorytina, 1979, 9 x 10 cm, sign. PD Herčík/značeno v tisku PD J. Herčík , Antikvariát Dlážděná, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Josef Herčík
(1961)
PF 1980
Položka č.: 450Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:21
litografie, 1979, 10,4 x 7,4 cm, sign. PD Josef Herčík, č. 27/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Hegara na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Josef Herčík
(1922-1999)
PF 81
Položka č.: 449Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:20
ocelorytina, 1980, 13,5 x 11 cm, sign. PD Herčík/značeno v tisku PD J. Herčík 1980, Antikvariát Dlážděná, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
-
Jan Halla
(1926-1988)
PF 1956
Položka č.: 445Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:16
litografie, 1955, 17,5 x 14,5 cm, sign. PD Jan Halla, Antikvariát Dlážděná, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Jan Halla
(1926-1988)
PF 1960
Položka č.: 443Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:14
litografie, 1959, 12,5 x 13,5 cm, sign. PD Jan Halla, Antikvariát Dlážděná, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu
-
Alexandr Frank
(1902-1973)
PF 1965
Položka č.: 440Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:11
litografie, 1964, 13,5 x 18 cm, sign. PD Alexandr Frank, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu
-
Václav Fiala
(1896-1980)
PF 1966
Položka č.: 435Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:06
litografie, 1964, 20 x 9,5 cm, sign. PD V. Fiala, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
František Emler
(1912-1992)
Tři králové
Položka č.: 431Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:02
litografie, 10 x 14,6 cm, sign. PD F. Emler, 67/100, mírně pomačkaný okraj, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu