-
Karel Šafář
(1938-2016)
Dva akty
Položka č.: 278845Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 06. 2024 14:38
2x linoryt, 6,8 x 18,1; 14,8 x 6,8 cm, vše sign., Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olga Vychodilová
(1949)
Óda na radost
Položka č.: 278843Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 06. 2024 14:36
lept, 12,6 x 9,4 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 41/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emilie Tomanová
(1933-1994)
Zeď
Položka č.: 278841Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 06. 2024 14:34
suchá jehla, 18,2 x 12,3 cm, sign. PD E. Tomanová, č. 23/200, Antikvariát Ostrovní, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olga Čechová
(1925-2010)
Krajina, která ví to tajemství
Položka č.: 278840Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 06. 2024 14:32
suchá jehla, 1970, 10,2 x 15 cm, sign. Olga Čechová 1970, č. 72/125, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Sova
Položka č.: 278838Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 06. 2024 14:30
litografie, 1983, 21,8 x 15 cm, sign. DU JKavan 83, č. 44/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Beneš
(1932)
Spící dívka
Položka č.: 278837Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 06. 2024 14:28
suchá jehla, 2013, 16 x 11,9 cm, sign. DU KBeneš 13, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Hlavatý
(1943)
Exlibris; Václav III.
Položka č.: 278835Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 06. 2024 14:26
2x lept, 13 x 11; 21 x 15 cm, vše sign., Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Kořínka na Střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Ščerbakov
(1926-2007)
Muž a pes
Položka č.: 278833Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 06. 2024 14:24
dřevoryt, 1982, 24,2 x 18,2 cm, sign. DU J. Ščerbakov 82, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dagmar Berková
(1922-2002)
Korunovaná husa
Položka č.: 278829Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 06. 2024 14:22
litografie, 1971, 20 x 8,5 cm, sign. DU Dagmar Berková 71, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Děvče v šátku
Položka č.: 278828Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 06. 2024 14:20
dřevoryt, 18,8 x 11 cm, sign. PD KSvolinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Dívka
Položka č.: 278826Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 06. 2024 14:18
dřevoryt, 14,2 x 9,8 cm, sign. PD KSvolinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Hampl
(1943)
3x Exlibris
Položka č.: 278819Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 06. 2024 14:16
lept, akvatinta, 7,4 x 10,5; 10 x 8; 10 x 8 cm, vše sign. , Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Asociace restaurátorů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Vaic
(1884-1961)
Pohled z Valdštejnské ulice na Pražský hrad
Položka č.: 278817Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 06. 2024 14:14
měkký kryt, 15,2 x 11 cm, sign. PD Josef Vaic, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Dívka
Položka č.: 278816Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 06. 2024 14:12
suchá jehla, 16,3 x 19,5 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Beneš
(1932)
Klaun
Položka č.: 278814Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 06. 2024 14:10
litografie, 1980, 21,2 x 14,8 cm, sign. DU K.Beneš 80, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
Kamzíci
Položka č.: 278812Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 06. 2024 14:08
dřevoryt, 15 x 10 cm, sign. PD Lukavský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Bílkovský
(1909-1998)
Dostihy; Dva jezdci
Položka č.: 278808Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 06. 2024 14:06
2x litografie, 8,5 x 15; 8 x 19 cm, sign. PD a LD F. Bílkovský, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium u A. V. Slavíčka, člen SVU Aleš, Bloku a Spolku sběratelů a přátel ex libris
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Bílkovský
(1909-1998)
Spřežení
Položka č.: 278807Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 06. 2024 14:04
akvarel, papír, 14,5 x 21 cm, sign. PD F. Bílkovský, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium u A. V. Slavíčka, člen SVU Aleš, Bloku a Spolku sběratelů a přátel ex libris
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Obličej
Položka č.: 278806Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 06. 2024 14:02
litografie, 11 x 9,5 cm, sign. DU Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Flaštička
Položka č.: 278805Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 06. 2024 14:00
tisk, 6,2 x 16,5 cm, sign. PD Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Štěch
Východ slunce
Položka č.: 258206Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 16:45
dřevoryt, 6,5 x 19,8 cm, sign. PD K. Štěcg, mírně pokrčený papír
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Rudolf Němeček
(1921)
Na poušti
Položka č.: 281925Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 16:38
lept, 2002, 12,2 x 18 cm, sign. PD R. Němeček 02, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
-
Rudolf Němeček
(1921)
Na koni
Položka č.: 281926Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 16:37
lept, 2002, 21,5 x 14,2 cm, sign. PD R. Němeček 02, č. 17/6, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu
-
Zbyněk Kučera
(1934)
Zátočina
Položka č.: 188720Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 16:34
litografie, 1988, 31,5 x 49,5 cm, sign. PD Zbyněk Kučera 1988, X/60, při dolním okraji uprostřed mimo tisk mírně natržený papír, žák prof. A. Strnadela a J. Malejovského na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu
-
Kateřina Kozlíková
No title (Jen tak)
Položka č.: 246131Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 16:31
litografie, 1999, 32,9 x 27,4 cm, sign. PD Kateřina Kozlíková 99, 43831, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Otakar Zemina
(1899-1990)
Krajina
Položka č.: 281920Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:58
akvarel, papír, 1916, 22,8 x 15,7 cm, sign. LD Zemina 1916, rám, ošoupaný rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu
-
Emil Sedláček
(1909-1993)
Na břehu
Položka č.: 277868Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:41
olej, karton, 25 x 60 cm, sign. PD Sedláček, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák prof. Čutty
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Neurčený autor
U jezera
Položka č.: 281857Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:28
tempera, běloba, papír, 15 x 17 cm, monogr. PD MM, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu
-
Vlastislav Boháč
(1922-2014)
Zima
Položka č.: 205039Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:02
olej, plátno, 42 x 60,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu
-
Zdeněk Blažek
(1904-2000)
Předjaří pod horami
Položka č.: 266211Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:01
olej, karton, 33 x 47,5 cm, sign. LD Zblažek, rám, na zadní straně popsáno, malba mírně zašpiněna, zvlněný karton, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu