Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 210656

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2020 15:39

    tempera, papír, 45,5 x 61,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Eva Janíčková

    Parník Bohemia

    Položka č.: 211254

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:00

    lept, 14 x 20,5 cm, sign. PD Eva Janíčková, č. 46/100, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Svazu čsl. výtvarných umělců

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Řezbář

    Položka č.: 211261

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:01

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Z lesa

    Položka č.: 211262

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:02

    akvarel, uhel, tuš, papír, 1950, 28 x 37 cm, sign. LD VFleissig 1950, z pozůstalosti Vítězslava Fleissiga, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Karlštejn

    Položka č.: 211263

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:03

    pastel, papír, 1952, 37,8 x 29 cm, sign. PD VFleissig 1952, z pozůstalosti Vítězslava Fleissiga, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Práce na poli

    Položka č.: 211274

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:04

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Alena Matějčková

    (1898-1970)

    Položka č.: 211306

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:05

    dřevoryt, 10,2 x 15,8 cm, sign. PD A. Matějčková, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Laně

    Položka č.: 211307

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:06

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Nový

    Horská krajina

    Položka č.: 211311

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:07

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Pták

    Položka č.: 211793

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:08

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vilma Kotrbová - Vrbová

    (1905-1993)

    Sedící chlapec z profilu

    Položka č.: 212505

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:09

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 213148

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:10

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Strom

    Položka č.: 213149

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:11

    fotografie, 23 x 12 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • J. Duben

    Položka č.: 213152

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:12

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Položka č.: 213664

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:13

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Arcybušev

    Kopule Chrámu Vasila Blaženého

    Položka č.: 213676

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:14

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • J. Výrovský

    Jarní tání

    Položka č.: 213678

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:15

    olej, plátno, karton, 50 x 66 cm, sign. LD J. Výrovský, rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Strom v krajině

    Položka č.: 214024

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:16

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jiří Kubíček

    Položka č.: 214066

    Vyvolávací cena: 190 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:17

    litografie, 1988, 13,6 x 7,4 cm, sign. DU Jiří Kubíček 1988, pasparta, č. 12/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 190 CZK (8 €)

  • Otakar Zejbrlík

    (1890-1968)

    Borovice u Jetříchovic

    Položka č.: 214077

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:18

    akvarel, papír, 1969, 30 x 21 cm, sign. PD Zejbrlík, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium u K. Reisnera

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Janeček

    Kreslíř

    Položka č.: 214083

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:19

    litografie, 1942, 31 x 26 cm, sign. PD Janeček 1942, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Na pražských barikádách

    Položka č.: 214084

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:20

    litografie, 1945, 30,5 x 41,3 cm, sign. PD V. Fiala, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Antonín Homolka

    (1909-1964)

    Pátého května v poledne

    Položka č.: 214086

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:21

    lept, 1945, 33 x 19,5 cm, sign. PD Ant. Homolka, při okraji přeložený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Naši osvoboditelé

    Položka č.: 214088

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:22

    suchá jehla, 1945, 16,9 x 24,8 cm, sign. PD Arno Nauman, při okrajích pokrčený, lehce roztržený, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    1945 Květen

    Položka č.: 214089

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:23

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Antonín Strnadel

    (1910-1975)

    Ondráš

    Položka č.: 214091

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:24

    litografie, 47 x 30 cm, sign. PD AStrnadel, Antikvariát Ostrovní, žák J. Bendy na UMPRUM v Praze a M. Švabinského na AVU, člen UB a SVU Aleš

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Janeček

    Kytice ve džbánu

    Položka č.: 214092

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:25

    litografie, 1941, 31 x 40 cm, sign. PD Janeček 41, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Hlídka v Mnichovicích

    Položka č.: 214094

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:26

    litografie, 1946, 22,5 x 36,1 cm, sign. PD M. Kazdová, Antikvariát Ostrovní, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Vzpoura

    Položka č.: 214095

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:27

    dřevoryt, 23,5 x 35,6 cm, sign. PD K. Štěch, při okraji přeložený papír, Antikvariát Ostrovní, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Antonín Homolka

    (1909-1964)

    Loďky

    Položka č.: 214096

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:28

    litografie, 26,2 x 39 cm, sign. PD Ant. Homolka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)