• F. Dobruský

    Podled na Malou Stranu

    Položka č.: 232892

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 20:16

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Zlatá ulička

    Položka č.: 232952

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 20:18

    lept, 23,5 x 15,5 cm, sign. PD, autorský tisk, při okrajích lehce zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Liesler

    Dvojice

    Položka č.: 233427

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 20:20

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Vladimír Pecháček

    (1909-1969)

    Blaník

    Položka č.: 234141

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 20:22

    litografie, 20,5 x 29 cm, sign. PD Pecháček Vladimír, papír na okrajích lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Pecháček

    (1909-1969)

    Blaník

    Položka č.: 234142

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 20:24

    litografie, 20,5 x 30 cm, papír na okrajích ušpiněn, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Basilius Besler

    (1561-1629)

    Narcis

    Položka č.: 234161

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 20:26

    kolorovaný tisk, 45 x 41 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Basilius Besler

    (1561-1629)

    Rdesno hadí kořen

    Položka č.: 234162

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 20:28

    kolorovaný tisk, 47 x 37 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Starý pes

    Položka č.: 234305

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 20:30

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Josef Hodek

    (1944-2003)

    Poutník

    Položka č.: 234805

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 20:32

    dřevoryt, 1961, 19,3 x 28,5 cm, sign. PD JosefHodek, č. 5 /200, na listu s básní L. Stehlíka "Kolikrát ještě", pod básní podepsán L. Stehlík, J. Hodek použil list jako PF 1962 , uprostřed přeloženo, papír při okrajích pomuchlán, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Růže (Ex libris Dušana Pitteová)

    Položka č.: 234828

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 20:34

    dřevoryt, 10,4 x 10 cm, sign. PD A. Macková, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Strony (Ex libris Dr. Ebba Jahnová

    Položka č.: 234829

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 20:36

    dřevoryt, 12 x 9,7 cm, LU značeno ve štočku AM, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Stará džamie v Mesembrii

    Položka č.: 234845

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 20:38

    dřevoryt, 10 x 15 cm, sign. PD A. Macková, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Karel Benetka

    Vidíš, jak ti prospěl ten osmidenní zájezd na velikonoční ostrovy!

    Položka č.: 234915

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 20:40

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 15 cm, sign PD Benetka, zezadu autorská razítka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    On pivo nepije. Dejte mu koňak

    Položka č.: 234916

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 20:42

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Vrátili mi z banky peníze za ty mé korunové dluhopisy

    Položka č.: 234917

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 20:44

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 15 cm, zezadu autorská razítka, papír vlevo nahoře lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Je to tak, Škrholo. Loutky se vodí shora, maňásci zdola a politici ze strany

    Položka č.: 234921

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 20:46

    tuš, papír, 22,5 x 15 cm, sign. PH Benetka, zezadu autorská razítka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Pohled na pole

    Položka č.: 234928

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 20:48

    akvarel, papír, 1946, 30 x 44 cm, rám, na rámu oděrky, skloprasklé, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Mezi stromy

    Položka č.: 234929

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 20:50

    akvarel, papír, 28,5 x 42,5 cm, sign. PD J. Matějka, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Pohled na les

    Položka č.: 234930

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 20:52

    akvarel, papír, 1948, 29 x 41,5 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Stařec

    Položka č.: 235025

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 20:54

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Pavel Strnadel

    Zátiší s kloboukem

    Položka č.: 235026

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 20:56

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Ulrych

    Selka

    Položka č.: 235027

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 20:58

  • V. Malý

    Břízky

    Položka č.: 235029

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 21:00

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Holan

    Strom ve větru

    Položka č.: 235037

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 21:02

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Petr Lander

    (1931-2016)

    Perpetuum mobile Edisonovo

    Položka č.: 235045

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 21:04

    fix, papír, 29,3 x 20,8 cm, sign. DU Petr Lander, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, knižní ilustrátor, grafik, kreslíř; 15 let upravoval vydání Dikobrazu a publikoval v něm svůj kreslený humor, je autorem téměř 4000 kreslených vtipů

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Teleka

    U Řeky

    Položka č.: 235091

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 21:06

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • J. Kafka

    Jezdec

    Položka č.: 235092

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 21:08

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Kotrba

    Karikatura muže

    Položka č.: 235096

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 21:10

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Šetelík

    (1881-1955)

    Bayerberg u Mnichova

    Položka č.: 235097

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 21:12

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • R. Walter

    Ve škole

    Položka č.: 235098

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 21:14

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)