• Jaroslav Cheben

    Zjevení (Ex Libris L. Chytilová)

    Položka č.: 239020

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 21:48

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Cheben

    Propojení (Ex Libris MUDr. Dimitrij Tabakov)

    Položka č.: 239023

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 21:50

    lept, 1984, 10 x 7,3 cm, sign. PD J. Cheben 84, e.a., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    (1893-1973)

    Rytíř na koni

    Položka č.: 239066

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 21:52

    dřevoryt, papír, 19 x 22,5 cm, papírová pasparta, na spodním okraji papír ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    (1893-1973)

    Orel a lev

    Položka č.: 239067

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 21:54

    serigrafie, 29,8 x 28 cm, lehce zažloutlý papír, na pravém okraji tmavší flek; papír na spodním okraji natržen,ohnutý spodní roh papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    (1893-1973)

    Návštěva

    Položka č.: 239068

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 21:56

    tuš, papír, 21 x 18 cm, papír na pravém okraji pokrčen, LD popsán tužkou, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Oberthor

    Strom

    Položka č.: 239539

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 21:58

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Klára Trnková

    Babiččino podkroví

    Položka č.: 239560

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 22:00

    akryl, lepenka, 1980, 22,5 x 16 cm, sign. PD Trnková 80, rám, vzadu nalepen štítek Dílo, antiqari.at Radhošťská, žákyně J. Nováka, A. Hoffmeistera, M. Hegara a M. Jágra na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Položka č.: 239582

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 22:02

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Karel Benetka

    Malá taneční zábava

    Položka č.: 239632

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 22:04

  • Ivan Ouhel

    Kdesi na planetě

    Položka č.: 239654

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 22:06

    dřevoryt, akvarel, papír, 2006, 29,7 x 20 cm, sign. PD I. Ouhel 06, č. 12/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Zdeňka Braunnerová

    (1858-1934)

    Platnýřská ulice jižní

    Položka č.: 239731

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 22:08

    lept (novotisk), 33,2 x 18,2 cm, pro Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy vytiskla z půdovní desky grafická dílna ČFVU v Praze v r. 1976, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Sestřičky

    Položka č.: 239734

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 22:10

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Svážení kmenů v Lužických horách

    Položka č.: 239742

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 22:12

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Vánoční prskavky

    Položka č.: 239743

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 22:14

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Haló?

    Položka č.: 239801

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 22:16

    litografie, 1959, 20 x 16 cm, sign. PD K. Vysušil 59, papír na spodník okraji pod grafikou lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jozef Jankovič

    (1937-2017)

    Kompozice ze zelenou rukou (PF 88)

    Položka č.: 239815

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 22:18

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Busta a dívka

    Položka č.: 240149

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 22:20

    litografie, 19,5 x 15 cm, sign. PD B. S. Urban, papír na několika místech nalomený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyn…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Muzikanti

    Položka č.: 203223

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 22:22

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Bohumil Ullrych

    Studie na mlatě

    Položka č.: 204858

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 22:24

    tužka, akvarel, papír, 1937, 18,5 x 13 cm, sign. PD B. Ullrych 1937, nalepeno na kartonu, vzadu popsáno, pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívky (Konvolut 6 kreseb)

    Položka č.: 204860

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 22:26

    tužka, kvaš, papír, 1924, sign. Ullrych 24, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy (Konvolut 3 kreseb)

    Položka č.: 204861

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 22:28

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Odpočívající ženy

    Položka č.: 204863

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 22:30

    tužka, akvarel, papír, 1928, 19 x 28,5 cm, sign. PD B. Ullrych 28, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sedící trojice

    Položka č.: 206085

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 22:32

    tužka, kvaš, papír, 17,7 x 25 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Postava ženy (Konvolut 7 kreseb)

    Položka č.: 206089

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 22:34

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Postavy (Konvolut 3 kreseb)

    Položka č.: 206491

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 22:36

    tužka, akvarel, papír, 1927, sign. Ullrych 27, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    U vody (konvolut 2 kreseb)

    Položka č.: 206909

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 22:38

    tužka, kvaš, papír, 51 x 36 cm, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Tanečníci a Koupání

    Položka č.: 206910

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 22:40

    lept a tužka, kvaš, papír, 9,5 x 12,3 a 14 x 26,7 cm, sign. Ullrych, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Konvolut 4 kreseb

    Položka č.: 206912

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 22:42

    tužka, akvarel, papír, 1925, sign. Ullrych 25, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Steiner

    Muž v klobouku

    Položka č.: 208392

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 22:44

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt se vzpaženýma rukama

    Položka č.: 208745

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 22:46

    tuš, kvaš, papír, 1976, 29,5 x 21 cm, sign. PD Monetti 76

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu