• Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Kupky sena

    Položka č.: 232773

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 23:02

    litografie, 1964, 13,5 x 9 cm, sign. PD Hlinovský, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Můstek (P.F. 1963)

    Položka č.: 232774

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 23:04

    suchá jehla, 1962, 10,5 x 8,3 cm, sign. PD Hlinovský, pod horním okrajem nalomený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Stavení

    Položka č.: 232775

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 23:06

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Zasněžené chalupy (P.F. 1966)

    Položka č.: 232776

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 23:08

    litografie, 1965, 6,5 x 9,7 cm, sign. PD Hlinovský 65, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Radnice

    Položka č.: 232777

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 23:10

    litografie, 1965, 11,3 x 8,2 cm, sign. PD Hlinovský 65, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Pražská ulice

    Položka č.: 232778

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 23:12

    litografie, 1968, 12,5 x 8,7 cm, sign. PD Hlinovský 68, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Pod Karlovým mostem

    Položka č.: 232779

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 23:14

    lept, 12,5 x 9 cm, PD monogr. K, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Položka č.: 232780

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 23:16

    ocelorytina, 1979, 9,7 x 7 cm, značeno DU Herčík, antiqari.at Radhošťská, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Ulice

    Položka č.: 232781

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 23:18

    litografie, 20,8 x 10,2 cm, sign. LD Knobloch, vzadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Max Švabinský

    Turnovské skály

    Položka č.: 232784

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 23:20

    litografie, 25 x 18 cm, značeno PD na kameni MŠvabinský, původní litografie byla vytištěna jako příloha k publikaci Dvacet pět obrazů s poznámkami o době a díle Maxe Šbavinského, Karel Herain, Průmyslová tikárna v Praze, 1945, přiložena textová část, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Pýcha

    (1914-1988)

    Pražské náměstí

    Položka č.: 232785

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 23:22

    linoryt, 15 x 27,3 cm, sign. PD Pýcha, č. 106 /150, mírně zažloutlý, při okrajích pomuchlaný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka a C. Boudy na ČVUT v Praze, poté soukromé studium u J. Dědiny

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Pýcha

    (1914-1988)

    Zámeček

    Položka č.: 232786

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 23:24

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Jícha

    (1874-1950)

    Topoli

    Položka č.: 232787

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 23:26

    olej, karton, 48 x 42 cm, sign. PD V Jícha, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na Českém učitelském ústavu v Brně, člen JUV a SVUM

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Malostranská mostecká věž

    Položka č.: 232888

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 23:28

    litografie, 27 x 28 cm, sign. PD, pasparta, č. 9/79, v levém spodním rohu hnědé skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Pavel Kopp

    Praha - Karlův most

    Položka č.: 232889

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 23:30

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Pavel Kopp

    Praha - Židovský hřbitov

    Položka č.: 232890

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 23:32

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • J. Černý - Klitonský

    Karlův most

    Položka č.: 232891

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 23:34

    litografie, 29,5 x 20,8 cm, sign. PD J. Černý - Klitonský, rám, autorský tisk, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • F. Dobruský

    Podled na Malou Stranu

    Položka č.: 232892

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 23:36

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Ex libris Dr. Miroslav Burkoň

    Položka č.: 232894

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 23:38

    litografie, 1994, 8,3 x 7,2 cm, sign. DU Jiří Bouda 94, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Vach

    Karlův most

    Položka č.: 232896

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 23:40

    lept, 13,8 x 22,5 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen svazu výtvarníků a sdružení výtvarníků Karlova mostu

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • František Hanák

    Dominanty Prahy

    Položka č.: 232900

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 23:42

    fix, kvaš, papír, 1982, 32,8 x 90 cm, PD monogr. FH 82, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 232902

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 23:44

    lept, 23,5 x 22,8 cm, sign. PD Maran, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID1265 Historie příhozu

    Pražské domy

    Položka č.: 232903

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 23:46

    tuš, akvarel, papír, 7,5 x 5,8 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jan C. Vondrouš

    (1884-1970)

    Štencův grafický závod v Praze

    Položka č.: 232908

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 23:48

    lept, 19,7 x 14,8 cm, sign. PD J.C. Vondrouš, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Pražský hrad

    Položka č.: 232909

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 23:50

    akvarel, papír, 49,5 x 63,5 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Emanuel Hrbek

    (1897-1975)

    Karlův most

    Položka č.: 232919

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 23:52

    dřevoryt, 6,9 x 4,6 cm, PD značeno ve štočku EH, z cyklu Praga Caput, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Hanák

    Pražské motivy

    Položka č.: 232927

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 23:54

    fix, kvaš, papír, 1982, 32,8 x 89,5 cm, PD monogr. FH 82, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Vach

    Staronová synagoga

    Položka č.: 232928

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 23:56

    lept, 17,5 x 12 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen svazu výtvarníků a sdružení výtvarníků Karlova mostu

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID4618 Historie příhozu

    Staroměstské náměstí v Praze

    Položka č.: 232929

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 23:58

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Petr Novotný

    Pohled ze Seminářské zahrady

    Položka č.: 232930

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 00:00

    suchá jehla, 1983, 25 x 12 cm, sign. DU Novotný 83, DU věnování: Pí Krejčové upřímně autor, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV v Praze a na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)