• Bohdan Kopecký

    (1928-2010)

    Hawai II

    Položka č.: 281622

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:05

    kombinovaná technika, tuš, fotopapír, 2003, 11,5 x 15 cm, sign. PD BKopecký 03, pasparta, dole připsáno autorské věnování Ludvíkovi Kunderovi za srdce zahřátí Bohdan 23. V. 2005 Litomyšl, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Fila

    (1932-2015)

    List z kalendáře

    Položka č.: 281331

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:56

    tisk, akvarel, papír, 2011, 60 x 47 cm, sign. PD R. Fila 11, žák B. Laciny na ŠUP v Brně a J. Mudrocha na VŠVU v Bratislavě, člen skupiny Konfrontácie

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Zikmund

    (1893-1955)

    Kytice

    Položka č.: 281482

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:27

    olej, plátno, 71,5 x 55 cm, sign. LD F. Zikmund, rám, žák prof. E. Dítěte a K. V. Maška na VŠUP v Praze, poté prof. M. Pirnera na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Noda Kyuho

    (1879-1971)

    Námořník Kezori Kuemon

    Položka č.: 281469

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:14

    dřevořez, 40,5 x 26,9 cm, značeno PD, zažloutlý papír, pravý horní růžek pokrčený, levý dolní roh ušpiňen černou barvou, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1865)

    Spor (diptych)

    Položka č.: 281466

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:11

    dřevořez, 36,6 x 25,5 a 37 x 25,8 cm, nalepeno na růžovém papíru, značeno v dolní části, papír místy pokrčený, místy poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1865)

    Pozdě v noci (diptych)

    Položka č.: 281465

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:10

    dřevořez, 34,2 x 23,8 a 34 x 23,9 cm, nalepeno na bílém papíru, značeno LD a PU, papír pokrčený a místy poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Tři ženy

    Položka č.: 281511

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:14

    lavírovaná kresba tuší, 2010, 56 x 75,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, oboustranná kresba, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Paleček

    (1932)

    Čtvrtý měsíc

    Položka č.: 281553

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:56

    litografie, 49 x 65 cm, sign. DU Josef Paleček, č. 44/60, místy nepatrně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Lidikého, M. Salcmana, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Bolf

    (1971)

    Mimo čas

    Položka č.: 281602

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:45

    litografie, 34,5 x 45 cm, sign. PD Josef Bolf 2018, č. 42/190

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Jedlička

    (1944)

    Nevěsta

    Položka č.: 281576

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:19

    litografie, 1966, 22,3 x 29,7 cm, sign. PD Jan Jedlička 66, při okrajích pokrčený, natržený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Duhová krajina

    Položka č.: 281509

    Vyvolávací cena: 4.900 CZK (205 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:12

    fixy, papír, 1975, 61 x 45,5 cm, sign. DU A. Lamr 75, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.900 CZK (205 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Letní slavnost

    Položka č.: 281508

    Vyvolávací cena: 4.900 CZK (205 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:11

    fixy, papír, 1975, 61 x 46 cm, sign. DU A. Lamr 75, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.900 CZK (205 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Bauer

    (1960)

    Blériot

    Položka č.: 281703

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:26

    lept, akvatinta, 23,4 x 31,5 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 18/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Toul

    (1983)

    Cyklista (z cyklu Obzory)

    Položka č.: 281648

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:31

    tuš, tempera, karton, 2022, 42 x 59,4 cm, značeno PD matto

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Kytice

    Položka č.: 281615

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:58

    olej, sololit, 1998, 89 x 60,5 cm, sign. PD Kroča 13.4.98, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Dívka

    Položka č.: 281325

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:50

    linoryt, 41,5 x 30 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, č. 27/50, mírně zažloutlý papír, grafika vybledlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Tichý

    (1926-2011)

    Na koupališti

    Položka č.: 281775

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:38

    černobílá bromostříbrná fotografie, 10,5 x 14,5 cm, stav odpovídá autorskému přístupu

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Hník

    (1946)

    Z cyklu Portréty blízkých setkání

    Položka č.: 281771

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:34

    fotografie (kontaktní kopie, barit), 2008, 30 x 24 cm, sign. PD Hník 2008, č. 1/10, pozitivní volání přímotónující vývojkou, stabilizováno selenem, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Hník

    (1946)

    Z cyklu Trochu jiná fauna

    Položka č.: 281770

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:33

    fotografie (kontaktní kopie, barit), 2007, 30 x 24 cm, sign. PD Hník 2007, č. 1/10, pozitivní volání přímotónující vývojkou, stabilizováno selenem, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Hník

    (1946)

    Z cyklu Skleněná tajemství

    Položka č.: 281769

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:32

    fotografie (kontaktní kopie, barit), 2003, 30 x 24 cm, sign. PD Hník 2003, č. 3/10, pozitivní volání přímotónující vývojkou, stabilizováno selenem, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Hník

    (1946)

    Z cyklu Peří

    Položka č.: 281768

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:31

    fotografie (kontaktní kopie, barit), 2006, 30 x 24 cm, sign. PD Hník 2006, č. 2/10, pozitivní volání přímotónující vývojkou, stabilizováno selenem, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Toul

    (1983)

    Na širém moři (z cyklu Obzory)

    Položka č.: 281447

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:52

    tuš, tempera, karton, 2022, 42 x 59,4 cm, značeno PD matto

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dan Trantina

    (1965)

    Zátiší

    Položka č.: 281527

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:30

    olej, plátno, 2009, 50 x 50 cm, značeno vzadu D09, žák prof. Načeradského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jíří Slíva

    (1947)

    Nose in the rose

    Položka č.: 281545

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:48

    akvatinta, 24,5 x 33 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 1/60, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Bez názvu

    Položka č.: 281567

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:10

    akvatinta, 1991, 48,5 x 34 cm, sign. PD Čepelák 1991, č. 8/100, přilepeno za okraje k paspartě, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Vrata

    Položka č.: 281566

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:09

    akvatinta, 1991, 49 x 36 cm, sign. PD Čepelák 1991, č. 4/100, přilepeno za okraje k paspartě, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Krajina - architektura

    Položka č.: 281589

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:32

    litografie, 1990, 48 x 66,5 cm, sign. PD F. Hodonský 1990, č. 43/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Z Benátek

    Položka č.: 281588

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:31

    litografie, 1990, 44 x 60 cm, sign. PD F. Hodonský 1990, č. 3/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Vodní architektura

    Položka č.: 281587

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:30

    litografie, 1997, 48,3 x 69,5 cm, sign. PD F. Hodonský 1997, č. 7/25, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Kuklík

    (1947)

    Pohyb a tvar

    Položka č.: 281585

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:28

    lept, akvatinta, 1980, 49,5 x 59,5 cm, sign. DU Kuklík 80, č. 55/80, zažloutlý papír, na papíře skvrnky, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook