-
Daniela Benešová
(1929)
Třešně a švestka
Položka č.: 134Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:13
litografie, 1991, 46 x 36 cm, sign. DU Daniela Benešová 91, pasparta, č. 33/100, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Tři čepice
Položka č.: 288Vyvolávací cena: 1.250 CZK (53 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:47
litografie, 35 x 47 cm, sign. PD V. Komárek 93, rám, č. 3/100, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 1.250 CZK (53 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Sylva Toman
(1886-1942)
Hradčany v zimě
Položka č.: 211Vyvolávací cena: 1.250 CZK (53 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:30
olej, lepenka, 66,5 x 92 cm, sign. PD Fr. Toman, rám, zvlněno
Aktuální cena: 1.250 CZK (53 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Hřivnáč
(1959)
Figura
Položka č.: 290Vyvolávací cena: 1.250 CZK (53 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:49
suchá jehla, 1991, 23,5 x 16,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 91, rám, č. 7/23, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 1.250 CZK (53 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
V. Měchura
Zimní krajina
Položka č.: 111Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:50
olej, lepenka, 49 x 63 cm, sign. PD V. Měchura, rám, rám není ukotven k obrazu
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Šťastný
Stará radnice
Položka č.: 34Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:33
olej, lepenka, 1925, 39 x 33 cm, PD monogr. KŠ 25, rám
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu
-
Karel Šmíd
Řeka
Položka č.: 21Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:20
olej, lepenka, 30,5 x 48 cm, sign. PD Šmíd, rám
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Antušek
(1900-1968)
Můstek na vsi
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:09
olej, lepenka, 53 x 68 cm, sign. PD Vlad. Antušek, rám, studium na UPŠ v Praze
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohuslav Ošťádal
(1909-1995)
Loštice
Položka č.: 166Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:45
akvarel, papír, 53 x 74 cm, sign. PD B. Ošťádal 1932, rám
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Charvát
(1885-1947)
Velvary od Křížku
Položka č.: 162Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:41
olej, překližka, 39,6 x 49,5 cm, sign. PD Charvát, rám, rám není upěvněn k obrazu
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Dvořák
(1942)
Krajina a stromy
Položka č.: 183Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:02
akryl, deska, 68 x 43 cm, sign. LD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Šumava
Položka č.: 68Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:07
olej, plátno, 68 x 92 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
F. E. Šístek
(1898-1944)
Říp
Položka č.: 141Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:20
olej, plátno, 1943, 89 x 109 cm, sign. PD F. E. Šístek 1943, rám
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Mořský záliv
Položka č.: 103Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:42
akvarel, papír, 22 x 32 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Juříček
(1892-1967)
Česká Skalice
Položka č.: 99Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:38
olej, plátno, 69 x 99 cm, sign. PD A. Juříček, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Max Švabinský
(1873-1962)
Bedřich Smetena
Položka č.: 42Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:41
dřevoryt, 31 x 26 cm, sign. PD M. Švabinský, rám, č. 196/200
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
F. Simichen
Krajina s vrchem
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:15
olej, papír, 1934, 24 x 29,5 cm, sign. PD F. Simichen 1934, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tůma
Krajina - Vůz, Kůň, Oheň
Položka č.: 283Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:42
olej, malířská lepenka, 24 x 33,5 cm, sign. LD Tůma, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Motýl
Položka č.: 309Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:08
koláž, tapiserie, 25 x 25 cm, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Svobodník
(1904-1970)
Alej
Položka č.: 296Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:55
akvarel, papír, 40 x 55 cm, sign. LD Svobodník, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf František Najman
(1892-?)
Končina Krkonoše
Položka č.: 291Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:50
olej, lepenka, 1937, 47 x 67 cm, sign. LD R Fr. Najman 1937, rám, žák Františka Klimeše, Em. Hampeysa a Hanuše Schwaigra
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
umělecká dílna Forchtsam
Kunětická hora
Položka č.: 245Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:04
intarzie, 31 x 50,5 cm, značeno PD Forchtsam, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
umělecká dílna Forchtsam
Pardubický zámek
Položka č.: 244Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:03
intarzie, 31 x 50, 5 cm, značeno LD Forchtsam, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Pole s panáky obilí
Položka č.: 240Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:59
olej, lepenka, 31 x 34 cm, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lada Zemánková
San Felice
Položka č.: 151Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:30
akvarel, papír, 1994, 30 x 40 cm, sign. PD Lada Zemánková , rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Kapoun
(1902-1963)
Srbsko
Položka č.: 256Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:15
akvarel, papír, 22 x 28,5 cm, sign. LD Karel Kapoun, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Raisinger
Makové pole
Položka č.: 230Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:49
olej, plátno, 42,5 x 70 cm, sign. PD J. Raisinger, rám, poničeno
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Šmolík
(1955)
Plzenšnká radnice s lešením
Položka č.: 226Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:45
umělecká fotografie, 48 x 58,5 cm, rám, prasklé sklo
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Šmolík
(1955)
Zadní trakt Fr. Kostela
Položka č.: 225Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:44
umělecká fotografie, 48 x 58,5 cm, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Šmolík
(1955)
Kostel sv. Anny
Položka č.: 224Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:43
umělecká fotografie, 58,5 x 48 cm, rám, prasklé sklo
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO