Dražené položky

  • Jaroslav Kincl (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    Chalupa

    Položka č.: 836

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:01

    olej, sololit, 55 x 70 cm, sign. PD Kincl, rám

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jiřina Klimentová (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1932-1997)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 837

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:02

  • Eliška Konopiská (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    Dívka z profilu

    Položka č.: 838

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:03

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Petr Kouba (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    Múza

    Položka č.: 839

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:04

    tužka, papír, 1977, 62,4 x 45 cm, sign. vzadu P. Kouba 1977, při okrajích pokrčený papír, malíř a spisovatel, absolvent Akademie výtvarných umění u profesorů F. Jirouška a L. Čepeláka, členem spolku K. H. Máchy. Koubova zejména figurální tvorba vychází z postupů barokního malířství i postmodernismu.…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Ženský akt u moře

    Položka č.: 840

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:05

    olej, plátno, 1995, 95 x 80 cm, sign. PD P. Kouba 1995, rám, malíř a spisovatel, absolvent Akademie výtvarných umění u profesorů F. Jirouška a L. Čepeláka, členem spolku K. H. Máchy. Koubova zejména figurální tvorba vychází z postupů barokního malířství i postmodernismu. Je zastoupen v NG Praha, Víd…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Božská koupel

    Položka č.: 841

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:06

    olej, plátno, 1995, 100 x 95 cm, sign. LD P. Kouba 1995, rám, malíř a spisovatel, absolvent Akademie výtvarných umění u profesorů F. Jirouška a L. Čepeláka, členem spolku K. H. Máchy. Koubova zejména figurální tvorba vychází z postupů barokního malířství i postmodernismu. Je zastoupen v NG Praha, Ví…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Malíř s modelkou

    Položka č.: 842

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:07

    olej, plátno, 1994, 100 x 95 cm, sign. PD P. Kouba 1994, malíř a spisovatel, absolvent Akademie výtvarných umění u profesorů F. Jirouška a L. Čepeláka, členem spolku K. H. Máchy. Koubova zejména figurální tvorba vychází z postupů barokního malířství i postmodernismu. Je zastoupen v NG Praha, Vídeňsk…

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Andělská hra

    Položka č.: 843

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:08

    olej, plátno, 1978, 67 x 79 cm, sign. LD P. Kouba 1978, malíř a spisovatel, absolvent Akademie výtvarných umění u profesorů F. Jirouška a L. Čepeláka, členem spolku K. H. Máchy. Koubova zejména figurální tvorba vychází z postupů barokního malířství i postmodernismu. Je zastoupen v NG Praha, Vídeňské…

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Dvojice

    Položka č.: 844

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:09

    olej, plátno, 1978, 116 x 100 cm, sign. vzadu P.Kouba 1978, rám, malíř a spisovatel, absolvent Akademie výtvarných umění u profesorů F. Jirouška a L. Čepeláka, členem spolku K. H. Máchy. Koubova zejména figurální tvorba vychází z postupů barokního malířství i postmodernismu. Je zastoupen v NG Praha,…

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

  • Jaroslav Krcal (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    Plachetnice v přístavu

    Položka č.: 845

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:10

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Pobřeží

    Položka č.: 846

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:11

  • Karel Kuniger (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1909-?)

    Oslavenec

    Položka č.: 847

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:12

    olej, plátno, 1976, 65 x 85 cm, sign. LD, rám

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    (1909-?)

    Sedící žena

    Položka č.: 848

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:13

    olej, plátno, 60 x 46 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Otto Laube (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1927)

    Zátiší se džbánem

    Položka č.: 849

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:14

  • Otto Martinovský (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1928)

    Hallstatt

    Položka č.: 850

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:15

    tempera, papír, 39 x 57 cm, sign. LD Martinovský, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Daniel Meller (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    Stádo

    Položka č.: 851

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:16

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jana Míčková (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    Nádobí se umývalo ve škopíku a nechávalo se jen okapat, aby neutrpěla utěrka

    Položka č.: 852

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:17

    akvarel, tuš, papír, 1960, 39 x 29 cm, sign. PD Jana 60, rám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Zdeněk Mlčoch (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1921-1995)

    Moravská krajina

    Položka č.: 853

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:18

    akvarel, papír, 1944, 21 x 29,8 cm, sign. PD Zd. Mlčoch 44, pokrčený, při okrajích poškozený papír, žák prof. K. Langera a K. Svolinského, člen UVU, skupiny Radar a SČUG Hollar

  • Neurčený autor (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    Na kraji vesnice

    Položka č.: 854

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:19

    Postavy

    Položka č.: 855

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:20

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 856

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:21

    Zástupy šílených

    Položka č.: 857

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:22

    olej, dřevo, 1994, 36 x 72 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

    Dáma s červeným slunečníkem

    Položka č.: 858

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:23

    olej, karton, 47 x 40,5 cm, sign. PD, rám, podle Josefa Schussera, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Dům u silnice

    Položka č.: 859

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:24

  • Neznámý autor (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 860

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:25

    tempera, běloba, karton, 50 x 100 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Kytice růží

    Položka č.: 861

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:26

    tempera, běloba, karton, 50,5 x 36 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Zátiší s jablky

    Položka č.: 862

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:27

    olej, karton, 36,5 x 48 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • E. Pavlíček (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    Lokomotiva

    Položka č.: 863

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:28

    olej, plátno, 50 x 70,5 cm, sign. PD E. Pavlíček, rám, ve střední části restaurováno, Antikvariát Dlážděná

  • M. Petráš (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    Ležící

    Položka č.: 864

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:29

    tempera, běloba, karton, 36 x 49,5 cm, sign. PD Petráš, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Pichlík (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    Petrovac na Moru

    Položka č.: 865

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:30

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)