• Vladimír Cerha

    (1966)

    Nevermore

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 16:55

    olej, plátno, 2012, 60,5 x 80,5 cm, sign. LD Cerha V. 2012

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Karel Scherzer

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 360 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 18:15

    suchá jehla, 2011, 11,3 x 8,6 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, autorský tisk, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 360 CZK (15 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Marie Urbanová

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 17:00

    suchá jehla, 2012, 11,8 x 8,8 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, autorský tisk, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 360 CZK (15 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Ján Štefančík

    Položka č.: 54

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 19:25

    suchá jehla, 2011, 11,5 x 8,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, autorský tisk, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 360 CZK (15 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris G - design

    Položka č.: 6

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 15:25

    suchá jehla, 2011, 11,8 x 8,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, autorský tisk, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 360 CZK (15 €)

  • Ivan Komárek

    Žebřík

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 17:20

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 30/130, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Ve tmě

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 16:40

    akryl, plátno, 2013, 40 x 30 cm, sign. LD Cerha V. 2013

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Ráno

    Položka č.: 32

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 17:35

    akryl, plátno, 2013, 30 x 24 cm, sign. PD Cerha V. 2013

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Rám

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 16:35

    olej, plátno, 2009, 80 x 71 cm, sign. PD Cerha V. 2009

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Dívka u stromu

    Položka č.: 19

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 16:30

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Oheň

    Položka č.: 57

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 19:40

    olej, plátno, 2008, 25 x 30 cm, sign. PD Cerha V. 08, rám, vzadu popsáno autorem

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Kábrt

    Ex lbiris V. Mikule

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 16:25

    hlubotisk, 1984, 9,9 x 6,9 cm, sign. PD Kábrt 84

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Peklo. Zpěv č. 20: Věštci a čarodějové

    Položka č.: 84

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:40

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Peklo. Zpěv č. 2: Vergilius utěšuje Danta

    Položka č.: 83

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:38

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Peklo. Zpěv č. 15: Okraje Phlegetonu

    Položka č.: 82

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:36

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Očistec. Zpěv č. 10: Tvář Vergiliova

    Položka č.: 77

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:34

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Dvořan a gejša pod třešní (Triptych)

    Položka č.: 66

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 17:40

    3x japonský dřevoryt, 35 x 78,5 cm, značeno razítkem dílny, rám, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Kiyonaga

    Shunga

    Položka č.: 67

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 17:42

    japonský dřevořez, 1900, 12 x 67 cm, rám, lehce poškozený papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Bohumír Jaroněk

    (1866-1933)

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:06

    dřevoryt, 40 x 53,5 cm, sign. PD BJaroněk, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborné řezbářské škole ve Valašském Meziříčí, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, J. U. V. a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Shunga

    Položka č.: 75

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 17:46

    japonský dřevoryt, 19,3 x 24,2 cm, rám, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Shunga

    Položka č.: 74

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 17:44

    japonský dřevoryt, 18,8 x 27,8 cm, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Zdeněk Mézl

    Čarodějky

    Položka č.: 4

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:08

  • Vladimír Komárek

    Rozhovor

    Položka č.: 68

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:24

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Tristan (list č. 2)

    Položka č.: 63

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:18

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Tristan (list č. 3)

    Položka č.: 62

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:16

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Tristan (list č. 5)

    Položka č.: 64

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:20

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:02

    dřevoryt, 16,5 x 21,7 cm, sign. PD Jar. Stretti-Zamponi, rám, č. XI., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Zdeněk Mézl

    Východní větry

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:04

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris J. H. Štěrby

    Položka č.: 85

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:42

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Vladimír Komárek

    Husy

    Položka č.: 70

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:28