Novoročenky

  • Pravoslav Nesrovnal

    Na koni (PF 1987)

    Položka č.: 102

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:24

    linoryt, 1986, 19,8 x 11,7 cm, sign. DU Nesrovnal, přeložený papír, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák K. Valtra

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Pravoslav Nesrovnal

    Rodina (PF 1982)

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:06

    lept, 1981, 11,3 x 17,5 cm, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák K. Valtra

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Chlapec s ptáčky (PF 2005 Jaroslava Josef Alena Dolívkovi s Barborkou)

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:58

    dřevoryt, 1995, 8 x 15 cm, sign. PD AGrmelová 95, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Vše nejlepší do nového roku 1935! Vácslav Rudl

    Položka č.: 78

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:36

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Pohled na město (PF 1947 Lubomír Vaníček)

    Položka č.: 46

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:32

    dřevoryt, 1946, 6 x 13 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Na cestě do betléma (PF 1966)

    Položka č.: 98

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:16

    linoryt, 1965, 11,2 x 6 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Šedivec

    Čtenář (PF 1964 PhDr. Miloslav Bělohlávek s rodinou)

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:48

    dřevoryt, 1963, 12,8 x 15,1 cm, sign. PD Šedivec 63, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Věž (P.F. 1981 Helena a Jindčich Wallovi)

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:20

    lept, 16 x 17 cm, uprostřed přehnuté, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Chlapec (PF 1984)

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:14

    litografie, 1983, 12,3 x 9,8 cm, sign. DU, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Strom (P.F. 70)

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:16

    litografie, 8 x 13 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Zlatý strom (P.F. 70)

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:14

    kresba zlatým fixem, 8 x 13 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Na houbách (P.F. 13)

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:12

    litografie, 11 x 6,5 cm, sign. DU, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    V bouři (PF 1971 PhDr. Miloslav Bělohlávek s rodinou)

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:38

    dřevoryt, 1970, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1970, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Ženy (PF 1969 PhDr. Miloslav Bělohlávek s rodinou)

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:36

    dřevoryt, 1968, 10,2 x 7 cm, sign. PD Emil Kotrba 1968, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Archivář (PF 1966 PhDr. Miloslav Bělohlávek)

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:42

    dřevoryt, 1965, 14,5 x 10 cm, sign. PD Emil Kotrba 1965, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Anděl (PF Dolívkovi)

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:54

    dřevoryt, 13 x 6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Mikuláš čert a anděl

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:46

    tuš, akvarel na papíře, 10,5 x 14,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Zdeněk Brožek

    (1919-2000)

    Pokoj lidem, PF 1994 Helena- Jiří Hartmanovi

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:44

    linoryt, 15 x 10 cm, sign. PD Z.Brožek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID3152 Historie příhozu

  • Zdeněk Brožek

    (1919-2000)

    Hudebníci, PF 1991 Helena- Jiří Hartmanovi

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:42

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Zdeněk Brožek

    (1919-2000)

    Kometa nad Betlémem (PF 1992 Helena- Jiří Hartmanovi)

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:40

    linoryt, 15 x 10,5 cm, sign. PD Z.Brožek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Zdeněk Brožek

    (1919-2000)

    Koledníci (PF 1995 Helena- Jiří Hartmanovi)

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:38

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Zdeněk Brožek

    (1919-2000)

    Betlém (PF 1993 Helena- Jiří Hartmanovi)

    Položka č.: 48

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:36

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Křeček (PF 1974)

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:02

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Saluto Buék Dr. Petrovits Laszlo

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:30

    dřevoryt, 1966, 10,8 x 7,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Anděl (PF 2007)

    Položka č.: 61

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:02

    litografie, 1981, 20,5 x 9,8 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • František Šára

    V krajině (PF 2008)

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:28

    litografie, 2007, 8 x 12,7 cm, sign. PD Šára 07, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Markéta Vohradská

    (1967)

    Krajina (PF 1993)

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:26

    linoryt, 1992, 6,5 x 11,8 cm, sign. DU M. Vohradská 92, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Sol lucetomnibus (PF 1978)

    Položka č.: 74

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:28

    ocelorytina, 6 x 8,2 cm, sign. DU J. Švengsbír, č. 155/200, lehce zažloutlý papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Slivoň lékařská (PF 2005)

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:24

    litografie, 2004, 12,8 x 7,8 cm, sign. DU, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Ročník století 2003 (PF 2004)

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:22

    litografie, 2003, 12,5 x 7,8 cm, sign. DU, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)