• Karel Chaba

    (1925-2009)

    Pražské panorama

    Položka č.: 81

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Patníky

    Položka č.: 80

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Vlci

    Položka č.: 91

    Vyvolávací cena: 90.000 CZK (3.750 €)

    Aktuální cena: 90.000 CZK (3.750 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Miroslav Tichý

    (1926-2011)

    Na hřišti

    Položka č.: 490

    černobílá bromostříbrná fotografie, 9 x 13 cm, stav odpovídá autorskému přístupu

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Miroslav Tichý

    (1926-2011)

    Dívka na ulici

    Položka č.: 489

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel s fotografií Václava Havla z roku 75

    Položka č.: 485

    Vyvolávací cena: 7.200 CZK (300 €)

    Aktuální cena: 7.200 CZK (300 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel s chotí

    Položka č.: 483

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    fotografie, 2010, 14,5 x 21,3 cm, sign. PD Škácha 2010

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel s Martou Kubišovou

    Položka č.: 482

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (184 €)

    fotografie, 2005, 17,5 x 24 cm, sign. PD ŠKÁCHA 2005

    Aktuální cena: 4.400 CZK (184 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    J. Bělíková, J. Dienstbier a V. Havel (1978)

    Položka č.: 480

    fotografie, 1978, 13 x 19,5 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Buňka

    Položka č.: 475

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    bromostříbrná fotografie, 47 x 47 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Květ

    Položka č.: 474

    bromostříbrná fotografie, 50,5 x 47,5 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Josef Hník

    Položka č.: 472

    vintage gelatin silver print, 2003, 33,4 x 27,9 cm, sign. PD Hník 2003, antiqari.at Radhošťská, studium na FAMU v Praze

  • Alois Nožička

    Byla to hlava otevřená

    Položka č.: 471

    fotografie, 1958, 29,2 x 19,3 cm, sign. vzadu Nožička 1958, rám, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

  • Pavel Kopp

    Palermo - soubor fotografií

    Položka č.: 467

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)

    24 x fotografie, 20,5 x 14,5 cm, všechny sign. PD Kopp, soubor byl vystaven v roce 2017 v Comune di Palermo - Archivio storico na Sicilii , volné listy v originálním kartonovém pouzdře, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu…

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

  • Lubomír Fuxa

    (1950)

    Etretat

    Položka č.: 462

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    fotografie, 2005, 26,3 x 39,4 (32,8 x 48,3) cm, sign. DU 2005 Lub. Fuxa, Antikvariát Dlážděná, studoval na Střední průmyslové škole, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Slon a pes

    Položka č.: 458

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    bromostříbrná fotografie, 1976, 39,5 x 28,2 cm, sign. na zadní straně František Dostál 1976, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Vilém Heckel

    (1918-1970)

    Vysoké Tatry

    Položka č.: 452

    fotografie, 60. léta, 30,4 x 24 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, člen fotografické sekce SČVU

  • Vilém Heckel

    (1918-1970)

    Poslední metry (Afghánistán)

    Položka č.: 451

  • Vilém Heckel

    (1918-1970)

    Vodácké závody na Labi

    Položka č.: 450

    fotografie, 1965, 23 x 24,5 cm, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní, člen fotografické sekce SČVU

  • Vilém Heckel

    (1918-1970)

    Ženy na nákupu (Pákistán)

    Položka č.: 446

    fotografie, 1967, 30,5 x 25 cm, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní, člen fotografické sekce SČVU

  • Vilém Heckel

    (1918-1970)

    Světlo a tma

    Položka č.: 440

    fotografie, 26 x 24 cm, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní, člen fotografické sekce SČVU

  • Vilém Heckel

    (1918-1970)

    Bruncvík

    Položka č.: 436

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    fotografie, 60. léta, 30 x 24 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, mírně pokrčený a při pravém okraji natržený papír, Antikvariát Dlážděná, člen fotografické sekce SČVU

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

  • František Drtikol

    (1883-1961)

    Položka č.: 434

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    fotografie, 9 x 14 cm, studium na Učebním a výzkumném ústavu pro fotografování v Mnichově, člen SČSVU

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

  • James Janíček

    Hlavy

    Položka č.: 426

  • Jiří Načeradský

    Atlet

    Položka č.: 19

    tempera, tuš, papír, 1998, 42 x 29,5 cm, sign. PD Načeradský 98, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Čtyři muži

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    tempera, papír, 1989-1990, 58,5 x 71 cm, sign. PD Načeradský 89-90, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

  • Jiří Suchý

    Žárlivost

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (53 €)

    litografie, 16,1 x 11,2 cm, sign. PD Jiří Suchý, č. 104/120, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.250 CZK (53 €)

  • Jiří Slíva

    Dva čápi

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 4.300 CZK (180 €)

    Aktuální cena: 4.300 CZK (180 €)

  • Jiří Slíva

    Jam Session

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    litografie, 2009, 42,5 x 32 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 56/100, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Jiří Slíva

    Café dron

    Položka č.: 3

    litografie, 31 x 25 cm, sign. PD Jiří Slíva, a.t., antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar