• Emanuel Ranný ml.

    Položka č.: 1412

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 18:19

    litografie, 22 x 15 cm, sign. DU Em. Ranný, studium na ŠUŘ v Brně, člen sdružení Q, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 110 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Převoz tanků

    Položka č.: 1409

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    lept, 1988, 13,8 x 9 cm, sign. PD J. Pileček 88, č. 80/200, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 110 CZK (5 €)

  • Olga Čechová

    (1925)

    Pták a Loďka

    Položka č.: 1411

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 18:18

    2x lept, 1994 a 1960, 15,8 x 11,8 a 7,5 x 9,3 cm, oba sign. PD Olga Čechová, č. 62/170 a č. 2/6, žákyně prof. Rossmana a Dillingera na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. K. Svolinského a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, AVU Praha, Klubu ilustrátorů při UVU Praha a Sdružení gra…

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Položka č.: 1410

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 18:17

    lept, 15,8 x 12 cm, sign. DU Hořánek, č. 62/170, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Dvojice u vyhlídky

    Položka č.: 1408

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 18:15

    lept, 19,5 x 15,5 cm, sign. PD Mario Stretti, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 110 CZK (5 €)

  • David Foldyna

    Paracas, čekání na Guano

    Položka č.: 1406

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 18:13

    fotografie, 2005, 30,5 x 45 cm, sign. vzadu Foldyna, vzadu popsáno

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Daniel Gawlik

    Ležící žena

    Položka č.: 1405

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 18:12

    linoryt, 1978, 22,5 x 39 cm, sign. PD D. Gawlik 78, č. 15/60

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Emil Weirauch

    (1909)

    III. výstava Čs. strojírenství v Brně

    Položka č.: 1403

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 18:10

    litografie, akvarel, 1957, 20 x 26,4 cm, PD značeno na kameni E Weirauch 57, provenience: ze sbírky Jana Maria Tomeše (historik umění, spisovatel, básník, profesor v oboru dějin, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 110 CZK (5 €)

  • Emil Weirauch

    (1909)

    Položka č.: 1402

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 18:09

    litografie, 1957, 19,6 x 26,5 cm, PD značeno na kameni E Weirauch 57, provenience: ze sbírky Jana Maria Tomeše (historik umění, spisovatel, básník, profesor v oboru dějin, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Emil Weirauch

    (1909)

    Na výstavě v Brně

    Položka č.: 1401

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 18:08

    litografie, 1957, 24,5 x 31,5 cm, PD značeno na kameni E Weirauch 57, provenience: ze sbírky Jana Maria Tomeše (historik umění, spisovatel, básník, profesor v oboru dějin, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 110 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Emil Weirauch

    (1909)

    Položka č.: 1400

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 18:07

    litografie, 1959, 25,8 x 31,8 cm, PD značeno na kameni E Weirauch 59, provenience: ze sbírky Jana Maria Tomeše (historik umění, spisovatel, básník, profesor v oboru dějin

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Emil Weirauch

    Konvolut 3 grafických listů

    Položka č.: 1399

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 18:06

    3x litografie?, vše sign. PD EWeirauch, provenience: ze sbírky Jana Maria Tomeše (historik umění, spisovatel, básník, profesor v oboru dějin, lehce zažloutlé, při okrajích poškozené papíry

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Cyril Bouda

    Litografická dílna (PF 1963 Josef Hrachovec)

    Položka č.: 1397

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 18:04

    litografie, 1962, 10,5 x 16 cm, sign. PD C Bouda, lehce zažloutlý, při okrajích zašpiněný papír, na , žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Matka

    Položka č.: 1396

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 18:03

    10x litografie, 1943, všechny sign. PD Alois Pitrmann, vydáno v nákladu 50 číslovaných výtisků, tento má č. XII., na papíře skvrny, obálka poškozená, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 210 CZK (9 €)

  • Vladimír Komárek

    (1927)

    Skleničky na stole (PF 1976 Alena - Josef Bartošovi)

    Položka č.: 1393

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 18:00

    suchá jehla, 1975, 10,3 x 7,6 cm, sign. DU VKomárek

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Květa Hamsíková

    (1921)

    Položka č.: 1379

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 17:46

    lept, 1969, 26 x 19,6 cm, sign. PD Hamsíková 69, č. 12/15, provenience: ze sbírky Jana Maria Tomeše (kunsthistorik, básník, docent v oboru dějin umění na Vysok, lehce zažloutlý, uprostřed přeložený papír

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Bohdan Lacina

    (1912-1971)

    Portrét muže

    Položka č.: 1378

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 17:45

    dřevoryt, 12,8 x 8,8 cm, provenience: ze sbírky Jana Maria Tomeše (kunsthistorik, básník, docent v oboru dějin umění na Vysok, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpky na VŠUP v Praze, člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Moravského sdružení výtvrných umělců

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • František Zikmund

    (1893-1955)

    Česnek

    Položka č.: 1376

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 17:43

    lept, 1944, 9,8 x 15,8 cm, sign. PD F. Zikmund 44, provenience: ze sbírky Jana Maria Tomeše (kunsthistorik, básník, docent v oboru dějin umění na Vysok, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, žák prof. E. Dítěte a K. V. Maška na VŠUP v Praze, poté prof. M. Pirnera na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 110 CZK (5 €)

    La Maison Batta

    Položka č.: 1375

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 17:42

    lept, 9,5 x 14,5 cm, vzadu popsáno, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Pole

    Položka č.: 1374

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 17:41

    dřevoryt, 16 x 23,8 cm, sign. PD K. Štika, zažloutlý papír, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, studium profesury kreslení, modelování a geometrie na FF UK, člen a předseda SČUG Hollar, člen UB

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Antonín Homolka

    (1909-1964)

    U řeky

    Položka č.: 1373

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 17:40

    litografie, 26,2 x 38,8 cm, sign. PD Ant. Homolka, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na p, žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Milada Kazdová

    (1911)

    Hlídka

    Položka č.: 1372

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 17:39

    litografie, 22,4 x 36 cm, sign. PD M. Kazdová

    Aktuální cena: 130 CZK (6 €)

    Sázava

    Položka č.: 1371

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 17:38

    lept, 1953, 16,3 x 31,5 cm, sign. PD, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Položka č.: 1370

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 17:37

    lept, 1952, 19,5 x 33,5 cm, sign. PD Sukdolák 52, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 220 CZK (9 €)

    Prašná brána v Praze

    Položka č.: 1369

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 17:36

    lept, 27,4 x 19 cm, sign. PD, zažloutlý, zašpiněný a při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 220 CZK (9 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Orba

    Položka č.: 1368

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 17:35

    dřevoryt, 25,4 x 30,3 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Cyril Bouda

    Muž na skále

    Položka č.: 1358

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 17:25

    litografie, 19 x 12,5 cm, sign. PD C Bouda, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Cyril Bouda

    Čtenář nad přístavem

    Položka č.: 1357

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 17:24

  • Cyril Bouda

    Dirigent s orchestrem

    Položka č.: 1356

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 17:23

  • Cyril Bouda

    Šaman

    Položka č.: 1354

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 17:21

    litografie, 16,5 x 10,8 cm, sign. PD C Bouda, autorský tisk, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)