• Jan Zrzavý

    Stojící akt s vodopádem

    Položka č.: 841

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 03:27

    ofset, 1959, 18,7 x 12,8 cm, monogr. PD J.Z., rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Jan Zrzavý

    Duchové mnichů

    Položka č.: 840

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 03:26

    ofset, 1959, 18,6 x 12,7 cm, monogr. PD J.Z., rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jan Zrzavý

    Král a královna

    Položka č.: 839

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 03:25

    ofset, 1959, 19 x 12,7 cm, monogr. PD J.Z., rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jan Zrzavý

    Skalní krajina

    Položka č.: 838

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 03:24

    tužka, papír, 6,5 x 10 cm, monogr. PD J.Z., rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jan Zrzavý

    ExLibris Eva a Jaroslav Pittrovi

    Položka č.: 837

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 03:23

    tužka, papír, 11 x 7,5 cm, monogr. PD J.Z., rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jan Danzig

    (1995)

    Rozhovor červené s modrou

    Položka č.: 836

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 03:22

    kombinovaná technika, plátno, 2018, 100 x 50 cm, sign. vzadu Danzig 18

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Štěpán Molín

    (1980)

    Národní divadlo

    Položka č.: 833

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 03:19

    akryl, plátno, 2104, 30 x 40 cm, sign. vzadu Molín

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Syčící plameny na koksové haldě

    Položka č.: 810

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 02:56

    lept, 47,5 x 34,5 cm, sign. PD V. Röhling, zašpiněný, poškozený, pokrčený papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Lukáš Orlita

    (1974)

    Červený turbovirník

    Položka č.: 807

    Vyvolávací cena: 13.800 CZK (552 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 02:53

    akryl, plátno, 2011, 80 x 100 cm, sign. PD Lukasor 11, rám, žák prof. J. Načeradského na FaVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 13.800 CZK (552 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Válcování oceli

    Položka č.: 806

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 02:52

    lept, 34,5 x 38 cm, sign. PD V. Röhling, zašpiněný, pokrčený papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Slévání oceli

    Položka č.: 805

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 02:51

    lept, 47,5 x 34,5 cm, sign. PD V. Röhling, zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Noční nálada s vysokými pecemi

    Položka č.: 803

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 02:49

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Vladimír Pukl

    (1896-1970)

    Salaš

    Položka č.: 794

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 02:40

    měkký kryt, 30,5 x 41,45 cm, sign. PD Pukl, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Dagmar Černá

    Děvčata v lidových krojích

    Položka č.: 789

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 02:35

    uhel, papír, 40,7 x 27,5 cm, sign. PD Dagmar Černá, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Ladislav Kuklík

    Ženský akt

    Položka č.: 788

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 02:34

    akvatinta, 1975, 20,2 x 14,1 cm, sign. PD Ladislav Kuklík 1975, 98/150, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • František Drtikol

    (1883-1961)

    Ukřižovaná

    Položka č.: 775

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 02:24

    bromostříbrná fotografie, 14,5 x 10,8 cm, značeno PD slepotiskovým razítkem Drtikol, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Učebním a výzkumném ústavu pro fotografování v Mnichově, člen SČSVU

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Jakub Krejčí

    Chápavá hlava

    Položka č.: 773

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 02:19

    litografie, 1992, 33,5 x 23,5 cm, Antikvariát Dlážděná, studoval katedru loutkářství u doc. Kábrta na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Stein

    (1888-?)

    Podhůří

    Položka č.: 762

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 02:08

    olej, plátno, 50 x 70 cm, sign. PD VStein, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    Flétniska

    Položka č.: 756

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 02:02

    litografie, 18 x 16 cm, sign. DU KBeneš, rám, 79/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Jiří Slíva

    Mašinka

    Položka č.: 755

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 02:01

    litografie, 11 x 18,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, 50/130, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Spáčil

    (1892-1982)

    Pražská ulice

    Položka č.: 754

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 02:00

    akvarel, papír, 28 x 20 cm, sign. PD Jan Spáčil, rám, na malbě drobná poškození, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody, J. Šetelíka

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Svätopluk Mikyta

    (1973)

    Položka č.: 752

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 01:58

    pastelka, papír, 19,5 x 21 cm, sign. na zadní straně Mikyta, Antikvariát Dlážděná

  • Jan Hísek

    Srdce

    Položka č.: 751

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 01:57

    mezzotinta, 2006, 16,2 x 12 cm, sign. PD Jan Hísek 2006, a. e. (XIII/XX), Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Hegara a J. Solpery na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID2**3 Historie příhozu

  • Jan Hísek

    Zjevení Janovo VII.

    Položka č.: 750

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 01:56

    mezzotinta, 1998, 29,6 x 15,6 cm, sign. PD Jan Hísek 1998, a. t. (III/XX), Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Hegara a J. Solpery na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Řeřicha

    Maska

    Položka č.: 734

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 01:40

    olej, karton, 47 x 34 cm, sign. PN Řeřicha, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Alena Čermáková

    (1926-2009)

    Obchod s nábytkem

    Položka č.: 732

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 01:38

    tempera, běloba, tuš, karton, 1965, 17,3 x 39,6 cm, sign. PD A. Čermáková, LD značeno razítkem 6. X. 1965, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze, členka Armádního výtvarného studia a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • Ladislav Postupa

    Vynález

    Položka č.: 731

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 01:37

    bromostříbrná fotografie, 60 x 49,5 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, při okrajích mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Ladislav Postupa

    Metamorfosa čtverce

    Položka č.: 730

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 01:36

    bromostříbrná fotografie, 51,5 x 48,2 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, na zadní straně popsáno, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Ladislav Postupa

    List

    Položka č.: 729

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 01:35

    bromostříbrná fotografie, 58 x 52 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, při okrajích mírně pokrčený a natržený (2cm) papír, oříznuto, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Procházka

    Postavička

    Položka č.: 713

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 01:19

    akvarel, tuš, ruční papír, 1974, 42 x 29,5 cm, monogr. LD P. 74, PD věnování z roku 1977, místy mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)