• Jean Effel

    (1908-1982)

    Mléčná dráha

    Položka č.: 1023

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 05:04

    litografie, 16,1 x 14 cm, sign. LN jean effel, dole text: La voie lactée - Débrovillez-vous! Je ne peux pas vous nourrir toutes au biberon…, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Jan Kavan

    Natura II

    Položka č.: 1004

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 04:45

    lept, 1994, 13,7 x 12 cm, sign. DU Natura II Jkavan 94, 12/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Boris Jirků

    Pozvolná hudba

    Položka č.: 1003

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 04:44

    litografie, 18,9 x 11,8 cm, monogr. B. J. a v desce Boris Jirků, 10/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Daniela Havlíčková

    Akt podzimní

    Položka č.: 999

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 04:40

    lept, 14,7 x 10,5 cm, sign. DU D. Havlíčková, 28/70, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze, žákyně prof. F. Muziky, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Daniela Havlíčková

    Jitro

    Položka č.: 998

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 04:39

    litografie, ruční papír, 18,6 x 24,5 cm, sign. DU D. Havlíčková, e.a. X./XIII., Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze, žákyně prof. F. Muziky, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu

  • František Emler

    (1912-1992)

    Dva akty

    Položka č.: 996

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 04:37

    litografie, 17,3 x 10,3 cm, sign. PD F. Emler, 76/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Markéta Baňková

    (1969)

    Televizní divák

    Položka č.: 989

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 04:30

    lept, 1990, 21 x 31,2 cm, sign. PD Markéta Baňková 1990, č. 5/15, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Clara Istlerová

    Očekávání

    Položka č.: 985

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 04:26

    akvatinta, 1974, 24 x 20,5 cm, sign. PD Clara Istlerová, č. 14/20, na papíře skvrnky, při okrajích poškozeno, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, postgraduální studium na Central School of Art v Londýně

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • František Vlach

    Bílá velryba

    Položka č.: 980

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 04:21

    litografie, 1997, 53,7 x 42,5 cm, sign. PD VLACH 97, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmylové škole v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Lubomír Štefka

    Položka č.: 978

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 04:19

    akvarel, běloba, papír, 1981, 41,6 x 29,5 cm, sign. PD Štefka 81, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Michal Šerý

    Velcí a malí

    Položka č.: 974

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 04:15

    kombinovaná technika, papír, 1992, 36 x 25,3 cm, sign. PD M. Šerý 92, pasparta, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Richard Šácha

    Položka č.: 969

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 04:10

    olej, plátno, 2010, 35 x 45 cm, sing. vzadu R. Šácha 10

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Pavel Roučka

    Postavy

    Položka č.: 967

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 04:08

    2x litografie, 20,8 x 10,2 cm, obě sign. PD Roučka, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Emanuel Ranný

    Trávy

    Položka č.: 966

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 04:07

    litografie, 1984, 41 x 33 cm, sign. PD Emanuel Ranný 84, autorský tisk, studium na ŠUŘ v Brně, člen sdružení Q, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Petr Poš

    Veřejné mínění

    Položka č.: 965

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 04:06

    litografie, 1986, 32,7 x 43,5 cm, sign. PD Petr Poš 1986, autorský tisk, žák prof. Pípala na SUPŠ v Praze a A. Hoffmeistera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Arnošt Paderlík

    (1919-1999)

    Položka č.: 963

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 04:04

    litografie, 14,7 x 21 cm, sign. LD Paderlík, 4/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na UMPRUM, člen a spoluzakladatel skupiny Sedm v říjnu, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Rudolf Janda

    (1907-2000)

    V lese

    Položka č.: 946

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 03:47

    bromostříbrná fotografie, 12,7 x 17,4 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Miroslav Hájek

    Nad Karlovým mostem

    Položka č.: 943

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 03:44

    lept, akvatinta, 34,7 x 24,6 cm, sign. PD MHájek, 18/35

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Demel

    Zhang Tongqing

    Položka č.: 940

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 03:41

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Ostrava

    Položka č.: 939

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 03:40

    serigrafie, 20 x 12 cm, sign. PD Aborn, 9/120, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

  • Jiří Chadima

    Nábřeží II.

    Položka č.: 256

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 15:06

    tempera, sololit, 14,5 x 20,5 cm, sign. PD Chadima, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Podzim

    Položka č.: 235

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    zlacený reliéfní otisk, 22,5 x 12 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Cirkusový stan

    Položka č.: 145

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    litografie, 54 x 37,7 cm, sign. PD Tomáš Bím, 79/100, mimo tisk mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Marie Mrkvičková Hlobilová

    (1903-1999)

    Karafiáty a žluté lilie

    Položka č.: 461

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 15:03

    olej, plátno, 1998, 51 x 40 cm, sign. PD M. Hlobilová, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Igor Kitzberger

    (1963)

    Marc Chagall

    Položka č.: 398

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    bronz, 13 x 7 cm, sign. PD značeno

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Peter Klúčik

    Tauromachie III.

    Položka č.: 390

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    lept, 1993, 31,5 x 49 cm, sign. PD Peter Klúčik 1993, č. 8/99, žák prof. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenie grafikov G bod

    Aktuální cena: 3.700 CZK (148 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Žákyně

    Položka č.: 234

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    zlacený reliéfní otisk, 30 x 16 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Ruce s ratolestí

    Položka č.: 233

    zlacený reliéfní otisk, 15 x 14 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Kočka

    Položka č.: 149

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    litografie, 29,5 x 16 cm, sign. PD ABorn, č. 10/105, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 7.513 CZK (301 €)

  • Tomáš Bím

    Lacoste

    Položka č.: 142

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    litografie, 1988, 43 x 35 cm, sign. DU Bím 88, pasparta, 58/100, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu