Vladimír Renčín
(1941-2017)
Je to vážné, pane doktore?
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:27
zinkografie, 1978, 21 x 15 cm, sign. LN Vladimír Renčín, PF 1979 Vladimír Renčín, Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Polyegran
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
Lucie Rašková
(1970)
Zatíší se svící a jablky
Položka č.: 240Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:24
akvatinta, 2000, 21 x 15 cm, sign. PD Rašková 2000, 8/100, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Pavel Rak
(1939)
Viagráá (P. F. 99)
Položka č.: 75Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:23
tisk, 1998, 8,7 x 19,5 cm, sign. PU t... Rak, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
Pavel Rak
(1991)
Oslíčku otřes se! (P. F. 1998)
Položka č.: 76Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:22
tisk, 1997, 19,7 x 8,7 cm, sign. DU V... Rak, vytištěno na průhledném papíru, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
J. Příborská
Malý rybář
Položka č.: 34Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:21
dřevoryt, 10,9 x 7,8 cm, sign. PD J. Příborská, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Zdeněk Prokop
Slunce
Položka č.: 315Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:20
airbrush, papír, 1986, 9,5 x 19,8 cm, sign. LD Zdeněk Prokop, PF 1987, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Holého, A. Pelce a V. Sychry, člen skupiny Geometrie
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu
Zdeněk Prokop
Jablka
Položka č.: 317Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:18
airbrush, papír, 1996, 9,3 x 20 cm, sign. LD Zdeněk Prokop, PF 1997, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Holého, A. Pelce a V. Sychry, člen skupiny Geometrie
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jiří Pařík
Mikuláš a čert
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:14
tuš, papír, 1958, 15 x 10 cm, monogr. LD, papír mírně zvlněný od vody, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jiřina Wilma Palková
Přírustek (P. F. 1983)
Položka č.: 78Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:13
dřevoryt, 1982, 7,1 x 5,6 cm, antiqari.at Radhošťská, členka Asociace užité grafiky
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Karel Oberthor
Princezna
Položka č.: 94Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:11
litografie, 1986, 6,5 x 4,7 cm, sign. DU K. Oberthor 86, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Karel Oberthor
Permoník
Položka č.: 138Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:10
litografie, 1973, 11,9 x 9,5 cm, sign. LD K. Oberthor, Exlibris, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Alena Nievaldová - Zimová
P. F. 1991 RNDr. Karel Samšiňák
Položka č.: 140Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:06
linoryt, 1990, 11,5 x 7,7 cm, sign. DU Alena Nievaldová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. M. Hegara na VŠUP v Praze, členka Asociace užité grafiky
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Ježíšek
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:01
dřevoryt, 9,2 x 5,4 cm, na papíře skvrna, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Dívka s ptáčkem (PF)
Položka č.: 58Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:56
litografie, 17 x 10,5 cm, na pravé straně papíru tištěna grafika, nalevo text: S novým úsilím do Nového roku 1939, MUDr. Miloš Fidler, zažloutlý papír s nahnědlými skvrnkami, rohy papíru lehce pokrčeny, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Kluk a dívka (PF )
Položka č.: 60Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:55
litografie, 17,5 x 11,5 cm, lehce zažloutlý papír, na okrajích papír ztmavlý, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
IHS
Položka č.: 130Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:47
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Pokání (PF 1992)
Položka č.: 33Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:41
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Kostelní vež (PF 200)
Položka č.: 49Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:38
kolorovaný dřevoryt, 1999, 18,8 x 9,5 cm, sign. PD 99, č. 27/75, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Josef Weiser
(1914-1994)
PF 1990
Položka č.: 267Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:30
sítotisk, 1989, 16 x 12 cm, sign. UD, text: Radostné vánoce a vše dobré v novém roce přejí ZBOŘILOVI, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. V. Mokrého, J. Vydry, F. Buriana a J. Zrzavého na PedF UK v Olomouci
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
PF 1970
Položka č.: 289Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:29
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu
PF 1987
Položka č.: 300Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:28
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Zdeněk Mézl
(1934-1916)
PF 1969
Položka č.: 263Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:18
dřevoryt, 1968, 9 x 10,6 cm, sign. PD Mézl, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 208 CZK (9 €)
Ludmila Matoušová
Položka č.: 135Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:14
linoryt, pastel, 1973, 16,1 x 12,2 cm, sign. PD L. Matoušová, PF 1974, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Ludmila Matoušová
Slunečnice
Položka č.: 136Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:13
dřevoryt, pastel, 1987, 15,5 x 11,5 cm, sign. DU L. Matoušová, PF 1988, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Věra Martinková
Křídla (P. F. 89)
Položka č.: 77Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:10
serigrafie, 1988, 5,4 x 6,5 cm, sign. PL Marrtinková 88, č. 57/100, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Antonín Majer
(1882-1963)
PF 1963
Položka č.: 273Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:05
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
PF 1956
Položka č.: 165Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:03
linoryt, 1955, 12 x 10 cm, sign. PD Služebník, PF 1956, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Josef Lubič
PF 1988
Položka č.: 294Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:02
autorská grafika, 1987, 16,2 x 9 cm, sign. UD J. Lubič, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Josef Lubič
PF 1987
Položka č.: 295Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:01
autorská grafika, 1986, 16,2 x 9,2 cm, sign. PD J. Lubič, č. 174/200, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Pavel Lisý
Položka č.: 279Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:58
litografie, 1967, 13,5 x 22 cm, sign. PD P. Lisý 67, č. 48/200, zevnitř text, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)