Pocta Josefu Čapkovi

    Položka č.: 280822

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:40

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Praha-Prašná brána

    Položka č.: 280852

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:37

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Klapky z klavíru

    Položka č.: 280856

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:36

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Abstrakce

    Položka č.: 280881

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:34

    tisk, 9 x 12 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Motoráček

    Položka č.: 280974

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:32

    lept, akvantita, 6,3 x 12,5 cm, monogr. PD JH, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Alois Moravec

    S povozem

    Položka č.: 280861

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:30

    litografie, akvarel, 1966, 12 x 18 cm, sign. PD A. Moravec, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Rastislav Michal

    Zámek

    Položka č.: 280921

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:28

    litografie, 17 x 9,3 cm, sign. PD Michal, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Josef Kábrt

    (1920-1989)

    Položka č.: 280839

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:22

    lept, 11 x 7,7 cm, sign. PD Kábrt, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák. prof. F. Kysely a J. Bendy na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 210 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Miloslav Janků

    (1916-1994)

    Muzinkanti

    Položka č.: 280977

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:21

    lept, 1967, 7,5 x 13,7 cm, sign. PD M. Janků 1967, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Miloslav Janků

    (1916-1994)

    Koňské spřežení

    Položka č.: 280978

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:20

    lept, 1983, 4,8 x 9,3 cm, sign. PD M. Janků, PF 1984, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jenny a Jan Hladíkovi

    Ruce a kometa

    Položka č.: 280872

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:16

    litografie, 1972, 12,7 x 8,6 cm, sign. PD Jenny a Jan Hladíkovi, PF 73, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Sněhulák

    Položka č.: 280879

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:10

    dřevoryt, 1974, 13,5 x 7,5 cm, sign. PD Grmelová, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Milan Erazim

    Diskobolos

    Položka č.: 280883

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:07

    litografie, 1992, 12,5 x 10 cm, sign. PD M. Erazim, pasparta, č. 28/60, pasparta poškozena, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Vlastimil Elšík

    Lodě v přístavu

    Položka č.: 280847

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:06

    lept, 1985, 11 x 15,5 cm, sign. PD Elšík V. 85, rám, 5/25, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Cyril Bouda

    Kočár

    Položka č.: 280850

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:05

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Cyril Bouda

    Ex Libris Dana Siblíková

    Položka č.: 280885

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:01

    litografie, 9,5 x 6,7 cm, sign. PD C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Cyril Bouda

    Ex Libris Prof. Jiří Siblík

    Položka č.: 280886

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:00

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    Postavy

    Položka č.: 280834

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2024 18:35

    tuš, akvarel, papír, 1978, 10,5 x 14,8 cm, sign. PD V.T. 78, pasparta, zašlá pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    V Interiéru

    Položka č.: 280836

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2024 18:33

    lept, 1984, 6,8 x 4,8 cm, sign. PF V. Tesař 84. , pasparta, autorský tisk, zašlá pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    Znaky

    Položka č.: 280837

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2024 18:32

    lept, tempera, 1984, 7,8 x 5,2 cm, sign. PD V. Tesař 84., pasparta, č. 31/40, zašlá pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    Rodina

    Položka č.: 280838

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2024 18:31

    lept, tempera, 1984, 6,8 x 4,8 cm, sign. PD V. Tesař, pasparta, autorský tisk, zašlá pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • František Skála

    Chalupa

    Položka č.: 280894

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2024 18:29

    tužka, papír, 1917, 11 x 15 cm, sign. PD F. Skála 21/6 17, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Pár v krojích

    Položka č.: 280904

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2024 18:26

    akvarel, tužka, papír, 29,5 x 21 cm, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Náměstí v zimě

    Položka č.: 280933

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2024 18:13

    akvarel, tužka, papír, 15,8 x 22 cm, sign. PD nečitelně, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Městečko

    Položka č.: 280965

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2024 18:12

    olej, plátno, 41 x 55 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Václav Mezera

    Zahrad

    Položka č.: 280899

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2024 18:09

    pastel, karton, 24 x 31 cm, sign. PD Mezera, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • František Pavel Malý

    (1882-1952)

    Voják

    Položka č.: 280867

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2024 18:07

    tuš, papír, 14,5 x 6,5 cm, sign. PD František P. Malý, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na AVU v Praze, žák prof. A. Hlaváčka ve Vídni a V. Röhlinga, člen Volného sdružení nezávislých výtvarníků

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • F. Machač

    Muzeum východních čech od architekta Jana Kotěry

    Položka č.: 280934

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2024 18:06

    akvarel, tužka, papír, 1963, 38 x 29 cm, sign. PD F. Machč 1963, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Josef Holler

    (1903-1982)

    V zimě

    Položka č.: 280827

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2024 18:04

    akvarel, tuš, papír, 16,5 x 24,5 cm, sign. PD Holler, pasparta, Antikvariát Dlážděná, externí žák prof. Z. Kratochvíla, žák prof. F. Desnoyera na École des Arts Décoratifs a prof. E. Camiho na École des Beaux Arts v Paříži, prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen JUV a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Nový svět

    Položka č.: 280824

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2024 18:18

    litografie, 18 x 12,5 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)