• Blažena Martiníková - Holanová

    Položka č.: 1242

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:42

    keramika, 14 x 11,4 cm, sign. na zadní straně Martiníková, na zadní straně štítek Dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Milan Martiník

    Tvář

    Položka č.: 1241

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:41

    keramika, 1989, 20 x 20 cm, sign. PD Martiník 89, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jan Kutálek

    (1917-1987)

    Sancho Panza

    Položka č.: 1240

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:40

    pálená glazovaná hlína, v. 16 cm, soukromý žák prof. K. Pokorného

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jan Kutálek

    (1917-1987)

    Sancho Panza

    Položka č.: 1239

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:39

    pálená glazovaná hlína, v. 24 cm, dole razítko Made in Czechoslovakia, restaurováno, soukromý žák prof. K. Pokorného

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Viktor Konečný

    Položka č.: 1238

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:38

    dřevěný vyřezávaný reliéf, 1967, 73 x 124 cm, sign. PU Konečný 67, Antikvariát Dlážděná, člen Středočeského sdružení výtvarníků (SSV UVU)

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Roman a Mirek Houskovi

    (1977, 1976)

    Duel

    Položka č.: 1237

    Vyvolávací cena: 14.300 CZK (572 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:37

    bronz, v. 27, 5 cm, značeno dole Houska

    Aktuální cena: 14.300 CZK (572 €)

  • Otmar Hörl

    (1950)

    Nazi-Zwerge

    Položka č.: 1236

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:36

    plast, v. 40,5 cm, značeno Hörl

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Elżbieta Grosseová

    (1937)

    Ptáci v krajině

    Položka č.: 1235

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:35

    závěsná glazovaná keramika, 36,5 x 36,5 cm, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem, práce původem polské výtvarnice žijící od r. 1973 v Čechách, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. F. Strynkiewicze a W. Golakowské na Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie (Akademie výtvarných umění ve Varšavě), č…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jiří Fürst

    Položka č.: 1234

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:34

    pálená patinovaná hlína, 2012, v. 25 cm, značeno Fürst 2012

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Betlém

    Položka č.: 1231

    5x patinovaná sádra, v. 4,5 - 12,5 cm, pravděpodobně kopie původní plastiky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Položka č.: 1233

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:33

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Postava

    Položka č.: 1232

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:32

    reliéf, patinovaná sádra, 23 x 11 cm, pravděpodobně kopie původní plastiky, mírně poškozeno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Budoucí dobyvatelé – Uvědomělý

    Položka č.: 1230

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:30

    patinovaná sádra, v. 26 cm, pravděpodobně kopie původní plastiky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Husovo Běda! - studie

    Položka č.: 1229

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:29

    patinovaná sádra, 1934, v. 32 cm, pravděpodobně kopie původní plastiky, poškozeno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Dvě postavy

    Položka č.: 1228

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:28

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Dvojice

    Položka č.: 1227

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:27

    reliéf, patinovaná sádra, 35,5 x 27 cm, pravděpodobně kopie původní plastiky, poškozeno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

  • Břetislav Benda

    (1897-1983)

    Mateřství

    Položka č.: 1226

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:26

    sádra, v. 33 cm, PD značeno B. Benda, ulomený a přilepený roh, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní kamenosochařské škole v Hořicích, žák prof. J. V. Myslbeka a J. Štursy na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Chrt

    Položka č.: 1225

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:25

    porcelán, v 14,5 cm cm

    Socha předka (Demokratická republika Kongo)

    Položka č.: 1224

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:24

    patinované dřevo, 20. století, v. 60 cm, posouzeno Mgr. Janou Jirouškovou, CSc., uštíplý kousek nohy

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Figura předka, Demokratická republika Kongo

    Položka č.: 1223

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:23

    patinované dřevo, 20. století, v. 65,5 cm, posouzeno Mgr. Janou Jirouškovou, CSc.

    Fetišová figura, Demokratická republika Kongo

    Položka č.: 1222

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:22

    patinované dřevo, 20. století, v. 60 cm, posouzeno Mgr. Janou Jirouškovou, CSc.

    Obličejová maska okuyi, Punu, Gabun

    Položka č.: 1221

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:21

    kolorované dřevo, 20. století, v. 28 cm, posouzeno Mgr. Janou Jirouškovou, CSc.

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jiří Načeradský

    Trojice

    Položka č.: 1220

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:20

    litografie, 2010, 27,7 x 37,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    Muž a žena III.

    Položka č.: 1219

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:19

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Jiří Načeradský

    Zděšení

    Položka č.: 1218

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:18

    litografie, 2010, 32,4 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Tanečnice

    Položka č.: 1217

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:17

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Jiří Načeradský

    Postavy

    Položka č.: 1216

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:16

    litografie, 2010, 54,5 x 69,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Jiří Načeradský

    Rozhovor

    Položka č.: 1215

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:15

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    Položka č.: 1214

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:14

    litografie, 2009, 38 x 48 cm, sign. DU Načeradský 2009, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Muž

    Položka č.: 1213

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:13

    litografie, 2010, 48,5 x 37,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15