• Jiří Šlitr

    (1924-1969)

    Nástěnný kalendář 2004

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 01. 2024 18:32

    nástěnný kalendář, 13x tisk, 42 x 29,7 cm, Rychnov nad Kněžnou, Jiřímu Šlitrovi (1924-1969) k osmdesátinám , kompletní, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • František Tichý

    (1896-1964)

    Nástěnný kalendář 1976

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 01. 2024 18:30

    nástěnný kalendář, 13x tisk, 48 x 32 cm, kompletní, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jakub Schikaneder

    (1855-1924)

    Nástěnný kalendář 1999

    Položka č.: 29

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 01. 2024 18:28

    nástěnný kalendář, 7x tisk, 42 x 59,5 cm, kompletní, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Vasilij Kandinskij

    (1866-1944)

    Nástěnný kalendář 1996

    Položka č.: 16

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 01. 2024 18:15

    nástěnný kalendář, 13x tisk, 57,5 x 47 cm, kompletní, listy vytrhány, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Iva Hüttnerová

    Nástěnný kalendář 2014

    Položka č.: 7

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 01. 2024 18:06

    nástěnný kalendář, 13x tisk, 34 x 24,5 cm, kompletní, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Michal Gabriel

    Postavy

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2024 16:13

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Různí autoři

    Konvolut grafik a kreseb

    Položka č.: 84

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 18:26

    40 x drobná grafika, kresba, 25x signováno, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Kristus s trnovou korunou

    Položka č.: 86

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 18:25

    mezzotinta, akvarel, 19 x 14,5 cm, sign. PD A. J. Alex, Antikvariát Dlážděná, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Různí autoři (Tondl, Silovský, Kovář, Kabát)

    Hollar

    Položka č.: 85

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 18:24

    18x litografie, 8,5 x 7 / 9,7 x 14,5 cm, 17x signováno, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Zdeněk Mézl

    Flora a fauna

    Položka č.: 79

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 18:18

    dřevoryt, 1984, 14,7 x 12 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Malá noční hudba

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 18:07

    litografie, 1999, 21 x 14 cm, sign. PD Z. Burgetová 99, č. 1/200, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • H. Schneidrová

    Lidová madona

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 17:52

    podmalba na skle, 28 x 19 cm, rám, na zadní straně štítek s popisek, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • H. Schneidrová

    Adam a Eva

    Položka č.: 51

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 17:50

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Konvolut exlibris

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 17:45

    7x litografie, 8,9 x 6,8 / 12,8 x 7,5 cm, vše sign. DU VladSuchánek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 3.100 CZK (130 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Josef Čapek

    Položka č.: 39

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 17:38

    litografie, 1987, 14 x 11 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 101/150, Pamětní list k oslavě 100 narozenin Josefa Čapka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v …

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Přístaviště

    Položka č.: 34

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 17:36

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Kamil Lhoták

    (1912)

    Signovaná reprodukce malby

    Položka č.: 32

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 17:31

    tisk, 31 x 22 cm, sign. DU Kamil Lhoták, rám, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    Ruce

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 17:29

    litografie, 1985, 23 x 13,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 1985, Pamětní list k poctě žitotního jubilea národního umělce Karla Svolinského čestného člena SSPE , na zadní straně skvrnky na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Oldřich Kulhánek

    Vojtěch Preissig

    Položka č.: 29

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 17:28

    litografie, 1986, 16 x 7,5 cm, sign. DU Old. Kulhánek 86, Exlibris RNDr. K. Samšiňák, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Ota Janeček

    Dívčí profil

    Položka č.: 26

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 17:25

    linoryt, 1988, 6,8 x 4,7 cm, sign. DU Ota Janeček, PF 1989, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Ota Janeček

    Na loďce za úplňku

    Položka č.: 25

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 17:24

    litografie, 1956, 8,5 x 6,1 cm, sign. DU Ota Janeček 1956, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Na houpacím křesle

    Položka č.: 19

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 17:21

    serigrafie, 1991, 19 x 15,5 cm, sign. DU Aborn, Pamětní list účastníkům valného schromáždění SČB dne 18. května 1991, podpis Františka Dvořáka, při pravém okraji místy zašpiněný papír, LD roh ohlý, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslov…

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Stařík

    Položka č.: 20

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 17:19

    lept, 1954, 16,6 x 8 cm, sign. PD Čepelák, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Tomáš Bím

    Piknik

    Položka č.: 17

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 17:16

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    V kavárně

    Položka č.: 7

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 17:06

    litografie, kolem r. 1905, 26 x 38 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Václav Bláha st.

    (1922-2021)

    Terč

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2023 19:58

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

  • Václav Bláha st.

    (1922-2021)

    Trojúhelník

    Položka č.: 58

    Vyvolávací cena: 7.800 CZK (325 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2023 19:57

    Aktuální cena: 7.800 CZK (325 €)

  • Aleš Kublák

    Srpnový den pod horami

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2023 19:18

    olej, plátno, 2023, 40 x 30 cm, sign. PD AK 23

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Petr Žižák

    Koláž tří aktů

    Položka č.: 58

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2023 10:57

    digitální fotografie, 38 x 25,3 cm, sign. zezadu PD PŽižák, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Petr Žižák

    Dívčí akt

    Položka č.: 57

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2023 10:56

    digitální fotografie, 39 x 25,3 cm, sign. zezadu PD PŽižák, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)