• Jiří Slíva

    Golf

    Položka č.: 180338

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2019 16:10

    lept, 2003, 14 x 9,1 cm, sign. DU Jiří Slíva, 47/100, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Paleček

    Rytíř

    Položka č.: 210683

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2019 15:50

    litografie, 1964, 47 x 33 cm, sign. PD Josef Paleček 64, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Lidikého, M. Salcmana, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Dívka s kytarou

    Položka č.: 217944

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2019 15:35

    litografie, 24,5 x 21,5 cm, značeno PD na kameni Fec. & lith. F. X. Naske a v tisku František X. Naske, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Kamil Lhoták

    Bohumil Hrabal: Hovory lidí

    Položka č.: 179860

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2019 15:30

    litografie, 13,8 x 9 cm, sign. PD K. Lhoták, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Josef Lehoučka

    (1923-1999)

    Hra s jablkem

    Položka č.: 202692

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2019 15:15

    lept, 1977, 23 x 16 cm, sign. PD Josef Lehoučka 1977, PF 1978, při pravém horním okraji mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tichého na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Jaroslav Klápště

    (1923-1999)

    Letící pták

    Položka č.: 217887

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2019 14:35

    suchá jehla, 1977, 9,8 x 14,7 cm, sign. PD Klápště 77, 24/30, PF 78, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tichého a E. Filly, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Zdenka Kabátová - Táborská

    (1933)

    Divertimento II.

    Položka č.: 224836

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2019 14:20

    lept, 20 x 16 cm, sign. PD Zdenka Kabátová - Táborská, 27/40, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Boris Jirků

    Akt v modré

    Položka č.: 217926

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2019 14:10

    serigrafie, 2009, 9,3 x 12,7 cm, sign. PD Boris Jirků 09, 13/15, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Dušan Janoušek

    (1928)

    Žena a muž II.

    Položka č.: 224834

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2019 13:55

    suchá jehla, 1992, 29,5 x 23 cm, sign. PD Djanoušek 92, 6/10, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Brázda

    Matka s dítětem

    Položka č.: 224417

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2019 13:35

    lept, mezzotinta, 22,5 x 14,5 cm, sign. DU J. Brázda, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Cyril Bouda

    Svlékající se ženy

    Položka č.: 217982

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2019 13:20

    dřevoryt, 16 x 9,5 cm, sign. PD C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Cikáni

    Položka č.: 223388

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2019 13:10

    suchá jehla, 8,5 x 12,5 cm, sign. PD A. J. Alex, rám, I. stav, č. 4, Antikvariát Dlážděná, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Zbyněk Štolovský

    (1909-1956)

    Stavení u řeky

    Položka č.: 225392

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2018 16:45

    tempera, běloba, papír, 1943, 26 x 32,5 cm, sign. PD Zbyněk Štolovský 1943, rám, Antikvariát Dlážděná, studoval na ČVUT a u prof. Fixe ve Vídni, člen SVU Aleš Praha

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jindřich Stehlík

    (1905-1991)

    Zima na vsi

    Položka č.: 226554

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2018 16:25

    olej, karton, 24,5 x 34,5 cm, sign. PD J. Stehlík, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Marold

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Pavliš

    (1902-?)

    Položka č.: 215254

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2018 15:35

    tempera, papír, 32,5 x 47,2 cm, sign. PD Jpavliš, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Václav Pavlík

    (1901-1966)

    Kytice růží

    Položka č.: 214963

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2018 15:30

    tempera, běloba, papír, 1943, 68 x 48 cm, sign. LD Václavb Pavlík 43, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského, J. Mařatky, J. Bendy, a V. H. Brunnera na VŠUP v Praze, poté O. Španiela na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a Sdružení výtvarníků v Praze

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Vladimír Míčko

    (1941-2010)

    U trati

    Položka č.: 224535

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2018 15:05

    tempera, karton, 30,1 x 45,3 cm, sign. PD Míčko, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Vladimír Míčko

    (1941-2010)

    Vesnice v zimě

    Položka č.: 224839

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2018 14:55

    tempera, běloba, papír, 32,6 x 44,5 cm, sign. PD Míčko, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Havelka

    Portrét dámy s čelenkou

    Položka č.: 202552

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2018 13:50

    tuš, uhel, papír, 15,4 x 14,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Plachetnice v přístavu

    Položka č.: 212803

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2018 13:10

    tempera, karton, 30,2 x 40,2 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Beran

    (1916-1989)

    Můstek přes řeku

    Položka č.: 227663

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2018 13:00

    olej, karton, 1950, 39,5 x 52,5 cm, sign. LD Josef Beran 50, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Olga Vychodilová

    Japonská žena

    Položka č.: 133903

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 18:00

    lept, 10,8 x 8,9 cm, sign. PD Olga Vychodilová, 25/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Veselý

    Vrtbovská zahrada u Malostranského náměstí

    Položka č.: 137618

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 17:55

    litografie, 2006, 37,7 x 23,7 cm, sign. DU Vlad. Veselý 2006, 16/50, při dolním okraji mimo tisk mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Fišárka a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen UVU, Jednoty umělců výtvarných a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Ivan Tříska

    Skalní ostrov

    Položka č.: 139143

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 17:40

    akvatinta, 11,9 x 14 cm, sign. PD Tříska, 6/100, na papíře drobné skvrnky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Srdce

    Položka č.: 122067

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 17:15

    litografie, 6,8 x 7,6 cm, sign. DU VladSuchánek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Stöckl

    Rok 1939 a 1940

    Položka č.: 179298

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 17:05

    dřevoryt, 1939, 14,5 x 10 cm, sign. PD Jos. Stöckl 39

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vlastimil Sobota

    Mořská panna

    Položka č.: 122243

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 17:00

    litografie, 19 x 8,6 cm, sign. DU Vl. Sobota, Exlibris V. Rusek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Blažeje na SUPŠ grafické v Praze a J. Veškrny na SOŠ výtvarné tamtéž

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Emanuel Ranný st.

    (1913-2008)

    Podle H. P. Segherse (1590-1638)

    Položka č.: 126744

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 16:40

    lept, 9,3 x 12,2 cm, sign. PD Em. Ranný, žák prof. Dillingera a T. F. Šimona, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Don Quijote

    Položka č.: 137197

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 16:10

    litografie, 1969, 18,6 x 10,2 cm, sign. DU K. Oberthor 69, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Oberthor

    Kmen

    Položka č.: 137200

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 16:00

    lept, 1952, 15 x 10,5 cm, sign. PD K. Oberthor 52, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)