• Vlastimil Kačírek

    (1943-2015)

    Monáda

    Položka č.: 267370

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 16:48

    mědirytina, 6,5 x 4,5 cm, sign. PD Kačírek V., pasparta, č. 13/400, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Stavení

    Položka č.: 267369

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 16:47

    olej, karton, 24 x 29 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Z cyklu Mostecká stávka: Hornické dítě

    Položka č.: 263198

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 16:19

    olej, plátno, 1981, 96 x 125 cm, sign. PD Straka 81, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Michaela Lesařová - Roubíčková

    Mikrokosmus I.

    Položka č.: 255561

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:42

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Dana Puchnarová

    Gítáňdžali

    Položka č.: 255559

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:40

    8x litografie, 42 x 29 cm, 8x litografie D. Puchnarová, z bengálského originálu přeložil profesor PhDr. Dušan Zbavitel, autorka vydala vlastním nákladem, vše signováno, Ex. 28, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    Ex Libris Dr. Karel Samšiňák

    Položka č.: 250822

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:21

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Maxmilián Švabinský

    Vlastní podobizna Aetatis Suae LXXXV

    Položka č.: 250800

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:13

    litografie, 1958, 18,5 x 12,9 cm, sign. PD MŠvabinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v …

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Ladislav Vele

    (1906-1953)

    2x Ex Libris J. Jiřička

    Položka č.: 238790

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 14:29

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Ladislav Vele

    (1906-1953)

    2x Ex Libris

    Položka č.: 238788

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 14:28

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Richard Lander

    (1904-1982)

    Z Valašska

    Položka č.: 220302

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2022 14:54

    litografie, 1949, 19,3 x 29 cm, sign. PD rLander, LD značeno na kameni rL49, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • J. Zeman

    Kašparova chalupa ve Zděchově (Valašsko)

    Položka č.: 213632

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2022 14:28

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Rudolf Štěrba

    Motokros 2

    Položka č.: 264149

    Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 11. 2022 14:21

    bromostříbrná fotografie, 80. léta 20. století, 29 x 39 cm, vzadu razítko autora, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 850 CZK (36 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Starý los

    Položka č.: 267148

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2022 15:00

    tuš, papír, 19,5 x 25 cm, DU razítko autora, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Zeměměřič McDonald

    Položka č.: 267149

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2022 14:58

    tuš, papír, 18,5 x 26 cm, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1995-1995)

    Položka č.: 200851

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2022 14:02

    kombinovaná technika, 34,5 x 21,7 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Jaroslav Šulc

    Štědrý den - Ilustrace k Erbenově Kytici

    Položka č.: 267249

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 11. 2022 21:28

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Vesuv od Sorenta

    Položka č.: 267101

    Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 11. 2022 21:12

    akvarel, rudka, papír, 1965, 19,5 x 28,4 cm, sign. PD A. Moravec 65, pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 220 CZK (10 €)

  • Jan Rafael Schuster

    (1888-1981)

    České Budějovice. Na Vltavě

    Položka č.: 264954

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 11. 2022 20:38

    rudka, papír, 1955, 19,2 x 28,6 cm, sign. PD JR Schuster, rám, na zadní straně autorský štítek, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, autodidakt, člen Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 950 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Jan Rafael Schuster

    (1888-1981)

    Mochomůrky IV.

    Položka č.: 264711

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 11. 2022 20:34

    olej, pastel, papír, 1963, 43,8 x 30 cm, sign. PD R. Schuster 7. 9. 1963, vzadu popsáno autorem, zezadu na papíru na třech místech nalepena páska, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.711 CZK (72 €)

  • Jana Bergerová

    (1964)

    Dáma s jednorožcem III.

    Položka č.: 264200

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 11. 2022 20:08

    suchá jehla, 1989, 49 x 31,5 cm, sign., PD Jana Bergerová 89, č. 4/25, antiqari.at Radhošťská, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Podzim ve vesnici

    Položka č.: 262657

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 11. 2022 19:34

    olej, papír, 10,4 x 14,5 cm, sign. DU J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Henry Winkles

    (1801-1860)

    Lodní výjevy

    Položka č.: 257413

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 11. 2022 18:18

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

    Hrad Stolzenfels

    Položka č.: 252073

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 11. 2022 18:04

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Aleš Kublák

    Údolí stínu

    Položka č.: 267353

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2022 17:58

    olej, plátno, 2006, 30 x 23 cm cm, sign. PN AK 06, rám

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

  • Aleš Kublák

    Vykoupení

    Položka č.: 267352

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2022 17:54

    akryl, olej, plátno, 2020, 31,5 x 22 cm, sign. LD AK 20

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

  • Hynek Luňák

    (1926)

    Naděje

    Položka č.: 267346

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2022 17:48

    litografie, soukromý žák F. Grosse, V. Hrocha a Z. Novotného, člen SVU Vysočiny - UVU ČR

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Hynek Luňák

    (1926)

    Delty

    Položka č.: 267344

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2022 17:46

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jaroslav Válek

    Síť

    Položka č.: 267332

    Vyvolávací cena: 360 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2022 17:34

    slepotisk, 2001, 26 x 16 cm, sign. PD J. Válek 01, č. 1/1, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 360 CZK (15 €)

  • Ivan Komárek

    Ve třech

    Položka č.: 267329

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2022 17:31

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 22/130, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Ivan Komárek

    Žebřík

    Položka č.: 267328

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2022 17:30

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 37/130, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)