• Národní pokladnice

    Replika "Dukát Rudolfa II."

    Položka č.: 242294

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 03. 2020 21:48

    měď, zušlechtěno 24karátovým zlatem, průměr 40 mm, váha 20g cm, uloženo v plastovém pouzdře, papírový obal, země emitenta: Česká republika, Avers: Postava sv. Ladislava s písmeny S a L, Revers: Marie držící Ježíše, značka mincovny NB, nejvyšší mincovní kvalita - leštěné razidlo, vydala Národní pokla…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Národní pokladnice

    Replika "Grešle Marie Terezie"

    Položka č.: 242293

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 03. 2020 21:46

    měď, zušlechtěno 24karátovým zlatem, průměr 40 mm, váha 20g cm, uloženo v plastovém pouzdře, papírový obal, země emitenta: Česká republika, Avers: Nápis : EIN GRESCHL 1759, Revers: Zemské znaky Čech, Moravy a Slezska, nejvyšší mincovní kvalita - leštěné razidlo, vydala Národní pokladnice, přiložen …

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Národní pokladnice

    Replika " Dukát Albrechta z Valdštejna "

    Položka č.: 242292

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 03. 2020 21:44

    měď, zušlechtěno 24karátovým zlatem, průměr 40 mm, váha 20g cm, uloženo v plastovém pouzdře, papírový obal, země emitenta: Česká republika, Avers: Československý lev s opisem RAPUBLIKA ČESKOSLOVENSKÁ 1953, Revers: Číslice 3 s pěticípou hvězdou, nejvyšší mincovní kvalita - leštěné razidlo, vydala Ná…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Auto

    Položka č.: 241031

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 03. 2020 21:34

    dřevoryt, 1997, 17,5 x 23,6 cm, sign. PD, a.t., lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Babička

    Položka č.: 241029

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 03. 2020 21:32

    lept, 1975, 3 x 4,2 cm, sign. DU A. Moravec 75, pasparta, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Cestou na Pražský hrad

    Položka č.: 237545

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 03. 2020 19:36

    dřevoryt, 28 x 48,5 cm, sign. PD Lukavský, pasparta, č. 117/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Vzpomínky

    Položka č.: 237194

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 03. 2020 19:26

    linoryt, 1969, 18 x 12,5 cm, sign. DU Jaroslav Šváb 69, pasparta, I.aut.tisk, pasparta otřepená, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, č…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Tomba di Cecilia Melella. Roma

    Položka č.: 237167

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 03. 2020 19:14

    fotografie, 19,5 x 25,5 cm, nalepeno na papíru, na fotce žluté flíčky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Antonín Procházka

    (1882-1945)

    Dívka (Ex libris Ing Vladislav Pajdla)

    Položka č.: 227035

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2020 23:50

    litografie, 7 x 10,5 cm, značeno v tisku AP, antiqari.at Radhošťská, studium na UMPRUM v Praze, žák prof. Schwaigra na AVU

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Portrét ženy v šátku

    Položka č.: 226451

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2020 23:40

    olej, plátno, 63 x 47,5 cm, místy poškozená malba, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Položka č.: 224267

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2020 23:16

    litografie, 1964, 15,7 x 10,7 cm, sign. PD JKaiser, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Jan Konůpek

    Ornament, Ex libris Ant. Grimm

    Položka č.: 224233

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2020 23:14

    dřevoryt, 6 x 9,5 cm, monogram K v tisku, vzadu popsáno Grimm, dolní okraj lehce odřený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Tvář (Ex libris Jan Halla)

    Položka č.: 223984

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2020 23:12

    lept, 10,5 x 6,5 cm, sign. DU Halla, při okrajích lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zasněžený most v krajině

    Položka č.: 223904

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2020 23:02

    olej, karton, 14,6 x10 cm, sign. PD J.Dlabal, vzadu potištěný papír, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Ex libris Dr. ČB

    Položka č.: 223881

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2020 23:00

    dřevoryt, 6,2 x 5,4 cm, LD značeno F.K, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Dvě růže ve váze (Ex libris Růžena Koukalová)

    Položka č.: 222085

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2020 22:40

    ocelorytina, 3 x 6 cm, sign. DU J.A. Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Růže ve váze (Ex libris Jiřiny Černé)

    Položka č.: 222084

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2020 22:38

    ocelorytina, 1944, 1 x 3 cm, vzadu razítko Jiří A. Švengsbír 1944, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Antické zátiší (Ex libris Mirko Riedl)

    Položka č.: 222083

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2020 22:36

    ocelorytina, 1944, 3 x 5 cm, sign. DU J.A. Švengsbír, vzadu razítko Jiří A. Švengsbír 1944, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Berto Monetti

    Milenci v objetí

    Položka č.: 221892

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2020 22:34

    lavírovaná kresba tuší, 34,3 x 28,7 cm, sign. PD Monetti, lehce zvlněný papír

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Švihla

    (1933)

    Na houbách

    Položka č.: 236688

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2020 22:02

    olej, plátno, karton, 25,5 x 13,5 cm, sign. LD J. Švihla, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Krajina s hradem

    Položka č.: 235100

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2020 21:18

    olej, papír, 18,5 x 22 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Tomáš Rygl

    U ohně

    Položka č.: 231354

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2020 19:44

    lept, 4,8 x 3 cm, sign. PD Tomáš Rygl, č. 39/100, DU slepotiskové razítko Lira Pragensis , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Akt dívky, Ex libris V.Rudl

    Položka č.: 231143

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2020 19:28

    linoryt, 1924, 4,5 x 6 cm, vzadu popsáno Vítězslav Fleissig 1924, mírně přehnutý dolní okraj, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ladislav Vele

    (1906-1953)

    Ležící dívka, Ex libris V.Kopecký

    Položka č.: 231120

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2020 19:26

    litografie, 1944, 8,3 x 15,2 cm, sign. PD L.Vele, vzadu popsáno L.Vele 44, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ladislav Vele

    (1906-1953)

    Dlouhhovlasá dívka, ex libris Jitka Paulusová

    Položka č.: 231119

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2020 19:24

    litografie, 11 x 15,5 cm, lehce zažloutlý papír, mírně pokrčené kraje, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Mořská panna, Ex libris Ing. Otakar

    Položka č.: 231112

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2020 19:22

    zinkografie, 4,5 x 7 cm, sign. DU. L.J.Kašpar, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Dívka s harfou

    Položka č.: 231104

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2020 19:20

    ocelorytina, 7 x 9 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Mařík

    (1888-1965)

    Velbloud, Ex libris B.Peterka

    Položka č.: 231095

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2020 19:18

    lept, 1944, 11,5 x 16,5 cm, sign. v tisku DU, lehce zažloutlý papír,, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Ležící dívka akt, Ex libris Z knih Jana R. Bečáka

    Položka č.: 231094

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2020 19:16

    zinkografie, 1944, 10 x 6 cm, sign. PD v tisku Petr Dillinger, vzadu popsáno Petr Dillinger 44, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Zbyšek Sion

    Běžící

    Položka č.: 229075

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2020 19:10

    litografie, 2010, 37,4 x 23,7 cm, sign. PD Zbyšek Sion 2010, č. 80/100, žák prof. J. Bruknera na ŠUŘ v Brně, J. Vodrážky na SOŠV v Praze, prof. J. Horníka a K. Součka na AVU tamtéž, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu