• Ivo (Ivan) Sedliský

    (1926-1996)

    Ptáček

    Položka č.: 212767

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:54

    olej, sololit, 14,3 x 11,3 cm, sign. LD Ivan, rám, na zadní straně autorova navštívenka, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

    Erb

    Položka č.: 206360

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:46

    lept, mezotinta, 1985, 19,2 x 14,5 cm, sign. PD nečitelně 85, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Pražský hrad

    Položka č.: 206361

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:45

    suchá jehla, 19,6 x 31,6 cm, sign. PD nečitelně, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Váza s růžemi

    Položka č.: 206363

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:44

    lept, mezotinta, 1986, 18,1 x 13,8 cm, sign. DU nečitelně 86, 75/100, na papíře drobná skvrna mimo tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Hostina

    Položka č.: 206355

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:42

    dřevoryt, 9,5 x 10,4 cm, sign. PD Karel Müller, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Alois Moravec

    Čarodějný mlýn v Kolovči na Šumavě

    Položka č.: 206352

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:41

    litografie, akvarel, 25 x 16,5 cm, sign. PD A Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Jan Žižka

    Položka č.: 206350

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:34

    dřevoryt, 25,5 x 16,8 cm, sign. PD Mašek, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Lubomír Manda

    Pražské mosty

    Položka č.: 206678

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:33

    lept, 2008, 19,8 x 29,3 cm, sign. PD Manda, 8/60, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Kubíček

    Pražský hrad I.

    Položka č.: 236033

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:29

    litografie, 10,5 x 14,6 cm, sign. PD Jiří Kubíček 1976, pasparta, 36/200, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Jan Kavan

    Otevřené okno

    Položka č.: 206333

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:22

    litografie, 1991, 14,5 x 10 cm, sign. DU JanKavan 91, 197/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jan Kavan

    Zimní pták

    Položka č.: 206336

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:21

    litografie, 1983, 9 x 7 cm, sign. LD JKavan 83, 13/80, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Jaroslav Chudomel

    Městečko

    Položka č.: 206315

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:19

    litografie, 16,5 x 18 cm, sign. PD Chudomel, 90/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Naděžda Čančíková

    U stolu

    Položka č.: 206312

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:03

    lept, 14,8 x 10,8 cm, sign. PD Čančíková N., 21/40, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Cyril Bouda

    Žena v lenošce

    Položka č.: 206306

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:02

    litografie, 1969, 12,3 x 8 cm, sign. PD C. Bouda, v dolní části slepotiskové razítko Lyra pragensis, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Beneš

    Hudba

    Položka č.: 206301

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:01

    litografie, 1985, 17,4 x 13,1 cm, sign. DU Beneš 85, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Václav Balšán

    Tkáň

    Položka č.: 236045

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:00

    lept, kombinovaná technika, 1970, 28,6 x 20,9 cm, sign. PD , pasparta, 1/15 autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ keramické v Karlových Varech, člen skupiny KV'ART

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Různí autoři

    Konvolut 6-ti mědirytin

    Položka č.: 235998

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 07. 2019 18:40

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Jaro generace

    Položka č.: 206370

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 07. 2019 18:38

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Bey Eger (U Ohře)

    Položka č.: 223155

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 07. 2019 18:30

    mědirytina, 9,8 x 14,4 cm, při okrajích drobné skvrnky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Láska

    Položka č.: 235995

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 07. 2019 18:21

    litografie, 19. století, 22,4 x 16,2 cm, značeno PD v tisku Druck v. L. in Prag, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Vieux Montmartre

    Položka č.: 236007

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 07. 2019 18:20

    lept, 1880, 7,2 x 11,5 cm, sign. LD v tisku nečitelně, na papíře místy drobné skvrny, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Julius Mařák

    (1832-1899)

    Ovečka s pastevcem jdoucí mezi stromy

    Položka č.: 236011

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 07. 2019 18:15

    lept, 15,2 x 9,2 cm, pozdější otisk?, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Haushofera na Akademii v Praze a E. Schleicha a L. Rottmanna na Akademii v Mnichově

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • O. Malínová

    Myslivec

    Položka č.: 236043

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 07. 2019 18:13

    olej, malířská lepenka, 1937, 39 x 27,5 cm, sign. PD O. Malínová 37, rám, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Charles Léandre

    (1862-1934)

    Boxe

    Položka č.: 183854

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 07. 2019 18:11

    litografie, 26,5 x 20,5 cm, značenu DU na kameni C. Léandre 1901, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • J. C. Klouček

    Kostel sv. Mikuláše

    Položka č.: 226704

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 07. 2019 18:09

    pastel, akvarel, papír, 34,5 x 24,5 cm, sign. PD J. C. Klouček, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Karel Čermín

    (1915)

    Konvolut čtyř kreseb

    Položka č.: 197002

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 07. 2019 18:02

    2x uhel, papír, 2x tuš, (tužka), papír, 1930, 36,5 x 27 - 29,6 x 44 cm, vše sign. PD Čermín, jedná se o rané práce bratrance Marie Čermínové, tedy Toyen, na podobizně staré ženy zachycena babička Marie Čermínové (Toyen), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Miloš Zeithammel

    Strukturální grafika

    Položka č.: 230831

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 19:00

    kombinovaná technika, papír, 22,5 x 17,5 cm, sign. PD Zeithammel, Antikvariát Dlážděná, absolvent Hellichovy grafické školy, žák prof. Vašáka

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Miloš Zeithammel

    Strukturální grafika

    Položka č.: 230832

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:59

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Vrba

    Položka č.: 204219

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:58

    olej, plátno, 2000, 90 x 65 cm, sign. na zadní straně Jan Vrba 00 Praha, blindrám, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole V. Hollara

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Jan Vrba

    Položka č.: 204220

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:57

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)