• Jiří Salajka

    (1933-2008)

    Položka č.: 236825

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 17:29

    monotyp, papír, 2018, 16 x 11 cm, sign. PD Jiří Salajka 2018

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Salajka

    (1933-2008)

    Položka č.: 236822

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 17:26

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Zátiší s třešněmi

    Položka č.: 236816

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 17:20

    olej, kartob, 35 x 45 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

    Vlčí máky

    Položka č.: 236814

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 17:18

    olej, plátno, 67 x 72 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Gustav S. Maran

    (1886-1983)

    Lesní cesta

    Položka č.: 236812

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 17:16

    olej, plátno, 67 x 59,5 cm, sign. PD G. S. Maran, rám, zkrakelováno

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Ležící ženský akt

    Položka č.: 236802

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 17:06

    tužka, papír, 21 x 29,7 cm, sign. PD Václav Hejna, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 608 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Zdeňka Burgetová

    Dívka s květinami hnědo zelená

    Položka č.: 236798

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 17:02

    litografie, 1986, 41,7 x 30,8 cm, sign. PD Z. Burgetová 86 , 20/100, při dolním okraji mimo tisk mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Dívka s branami

    Položka č.: 236797

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 17:01

    litografie, 1994, 40 x 29,2 cm, sign. PD Z. Burgetová 94, 18/90, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Rubeš

    Hradčany

    Položka č.: 236791

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 16:55

    akvarel, tuš, papír, 1992, 22 x 82 cm, sign. PD Rubeš 92, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    V objetí

    Položka č.: 236768

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 16:32

    litografie, 1927, 18 x 12 cm, sign. LD K. Špillar, LD razítko: Z pozůstalosti prof. K. Špillara , lehce zažloutlý, zašpiněný, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Ženíška na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    U řeky

    Položka č.: 236767

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 16:31

    litografie, 45 x 37,5 cm, DU značeno na kameni K. Špillar, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Ženíška na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Michal Nesázal

    (1963)

    Položka č.: 236753

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 16:17

    litografie, 1997, 34 x 23 cm, sign. PD Nesázal Michal 1997, antiqari.at Radhošťská, zakládající člen skupiny Pondělí

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Ferdinand Löffelmann

    Krajina s řekou

    Položka č.: 236751

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 16:15

    olej, karton, 38 x 98 cm, sign. LD Löffelman, rám, malba radotínského malíře, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ladislav Kuklík

    Na hřišti

    Položka č.: 236749

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 16:13

    akvatinta, mezzotinta, 1974, 7,2 x 15,5 cm, sign. DU L. Kuklík 1974, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Eduard Tomek

    (1912-2001)

    Dívčí akty u řeky

    Položka č.: 236742

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 16:06

    akvarel, papír, 1971, 35,2 x 49,5 cm, sign. PD Tomek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. malíře Eduarda Tomka, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, studium všeobecného malířství u prof. K. Fahringera na Akademii ve Vídni

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Reynek

    (1892-1971)

    Položka č.: 236735

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 15:59

    suchá jehla, lept, 11,5 x 7 cm, sign. PD Reynek, grafika lehce pomuchlaná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • František Zavázal

    (1878-?)

    Kytice růží

    Položka č.: 236727

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 15:51

    olej, lepenka, 1949, 35 x 45 cm, sign. PD FZavázal, rám, v pravé části malba mírně poškozena, Antikvariát Dlážděná

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Královský pár

    Položka č.: 236723

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 15:47

    kombinovaná technika, pastel, polystyren, 23 x 9,3 cm, autorská adjustace do celofánu, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

  • Pavel Roučka

    Dostojevský: Bílé noci Bytná

    Položka č.: 236719

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 15:43

    tuš, akvarel, papír, 28,5 x 20,3 cm, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Dřímající děvče

    Položka č.: 236711

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 15:35

    litografie, 1921, 16,8 x 13 cm, sign. PD R. Kremlička, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a H. Schwaigera na Akademii výtvarných umění v Praze, člen skupiny Tvrdošíjní, SVU Mánes

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 236709

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 15:33

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Milan Erazim

    Na špici No I.

    Položka č.: 236704

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 15:28

    litografie, 1985, 59,5 x 48,5 cm, sign. PD M. Erazim 85, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Isaac Celnikier

    (1923-2011)

    Chateau London

    Položka č.: 236703

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 15:27

    suchá jehla, 1974, 10,4 x 17,1 cm, sign. PD Celnikier, autorský tisk, PD věnování, popsáno autorem Du Chateau London, papír mírně zažloutlý, několik zahnědlých skvrnek mimo tisk, antiqari.at Radhošťská

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Před věží

    Položka č.: 236690

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 15:14

    kombinovaná technika, staniol, 26 x 13 cm, kliprám, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Žena s květinou

    Položka č.: 236658

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 09. 2019 19:01

    kombinovaná technika, staniol, 30 x 16,8 cm, sign. LD Troup, kliprám, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 3.466 CZK (139 €)

  • Karel Vysušil

    (1926)

    Barevná kompozice

    Položka č.: 236660

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 09. 2019 18:54

    litografie, 1988, 64,5 x 48,3 cm, sign DU K. Vysušil, rám, č. 24/30, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Vladimír Komárek

    Dvě vázy

    Položka č.: 236647

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 09. 2019 18:41

    suchá jehla, 1965, 36,7 x 27,7 cm, sign. DU V. Komárek 65, pasparta, pasparta mírně otřepená, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Ota Janeček

    Zvoneček

    Položka č.: 236632

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 09. 2019 18:26

    suchá jehla, 8 x 12 cm, sign. PD Ota Janeček, pasparta, č. 9/40, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Eugen Ivanov

    (1966)

    Magistrála

    Položka č.: 236631

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 09. 2019 18:25

    akvarel, papír, 2013, 40,5 x 20,5 cm, 2011, sign. PD Ub

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Marie Filippovová

    Kompozice velká

    Položka č.: 236629

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 09. 2019 18:23

    lavírovaná tuš a barevné tuše, papír, 2016, 58,5 x 43 cm, sign. LD Marie Filippovová 2016, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze