• Cyril Bouda

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 230345

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2019 16:10

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Kříž

    Ležící panna

    Položka č.: 230523

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2019 19:04

    tuš, papír, 1977, 42 x 72 cm, sign. LD J. Kříž 1977, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Jan Konůpek

    Selský dvůr

    Položka č.: 230517

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2019 18:58

    lept, 1939, 24 x 30 cm, sign. PD Konůpek 39, při okrajích mimo tisk poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    Konvalinky

    Položka č.: 230512

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2019 18:53

    dřevoryt , 24,5 x 14 cm, sign. DU VKomárek, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Radomír Kolář

    (1924-1993)

    Don Quijote, Sancha Panza a Dulcinea

    Položka č.: 230496

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2019 18:37

    litografie, 54 x 43 cm, sign. PD Radek, dole věnování Spoluautorovi Karlovi (Oberthorovi) Radek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Holého na AVU v Praze, člen Armádního výtvarného studia

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jan Kohout

    Položka č.: 230494

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2019 18:35

    olej, sololit, 1998, 51,5 x 41,5 cm, sign. PD J. Kohout 98, Antikvariát Dlážděná, autodidakt, člen Skupiny českých a slovenských surrealistů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Rafael Knobloch

    Nerudovka

    Položka č.: 230490

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2019 18:31

    batika, plátno, 135 x 89 cm, sign. LD Rafael Knobloch, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Felcmana

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

    Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu

  • Jiřina Kaplická

    Polní kvítí

    Položka č.: 230477

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2019 18:18

    akvarel, tuš, běloba, papír, 1976, 22 x 16 cm, sign. PD J. Kaplická, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Boris Jirků

    Tanec při svíčkách

    Položka č.: 230468

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2019 18:09

    litoofset, 1998, 15,5 x 12,5 cm, sign. PD Jirků, A.T., žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Boris Jirků

    Krasavice

    Položka č.: 230459

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2019 18:00

    serigrafie, 2005, 30 x 21 cm, sign. PD Boris Jirků, značeno v tisku 05 Boris Jirků, č. 7/60, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Boris Jirků

    Akt na balkóně

    Položka č.: 230455

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2019 17:56

    suchá jehla, 23,5 x 15 cm, sign. LD Boris Jirků, A.T., žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Kráska a zvíře

    Položka č.: 230446

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2019 17:47

    lept, 1998, 12,6 x 8 cm, sign. DU Istler 98, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Anděl smrti I.

    Položka č.: 230443

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2019 17:44

    lept, 1995, 20 x 14,5 cm, sign. PD Istler 95, č. 89/100, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID2**3 Historie příhozu

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Kapradiny

    Položka č.: 230323

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2019 17:28

    bromostříbrná fotografie, 70. léta, 45,5 x 45,7 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, vintage print, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Josef Mukařovský

    (1851-1921)

    Na procházce

    Položka č.: 230269

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2019 16:34

    lavírovaná tuš, běloba, papír, 37 x 29,5 cm, sign. PD J. Mukařovský, rám, vzadu ve výřezu razítko s podpisem autora, na papíře drobné skvrnky, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Josef Vacke

    (1907-1987)

    Rudohoří

    Položka č.: 230262

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2019 16:27

    olej, plátno, 1979, 65,5 x 92 cm, sign. PD Jos. Vacke 79, rám, malba jednoho z posledních žáků Otakara Nejedlého, na zadní straně štítek s popisem a razítko ČFVU, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Ot. Nejedlého na pražské Akademii, člen Klubu výtvarných umělců Aleš

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu

  • Bořivoj Žufan

    (1904-1942)

    Portrét sedící ženy

    Položka č.: 230232

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 19:17

    olej, sololit, 50 x 40 cm, sign. LD Boř. Žufan, rám, LD věnování, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Brunnera, Nejedlého a K. Dvořáka, člen SVU Mánes, MSVU

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Vítězslav Odstrčil

    Položka č.: 230231

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 19:16

    dřevo, 27,5 x 21 x 2,5 cm, značeno PD VIKI

  • Vítězslav Odstrčil

    Hlava dívky

    Položka č.: 230229

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 19:14

    dřevo, v. 42 cm, značeno na podstavci VIKI

  • Karel Hojden

    (1893-1975)

    U Ježíšových nohou

    Položka č.: 230228

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 19:13

    suchá jehla, 1954, 17,5 x 13 cm, sign. PD Karel Hojden 1954, rám, žák prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, poté prof. M. Švabinského na AVU v Praze, studium u F.Kupky v Paříži

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Cyril Bouda

    Olomouc

    Položka č.: 230227

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 19:12

    kamenorytina, 32,1 x 42,6 cm, PD značeno na kameni C. Bouda, lehce zažloutlý, pokrčený, při okrajích potrhaný papír, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Karel Demel

    Lavičky zamilovaných (G. Brassens)

    Položka č.: 230214

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 18:59

    lept, mezzotinta, 2017, 24,5 x 49,5 cm, sign. PD Karel Demel 2017, rám, 13/130, DU popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Karel Koráb

    (1937)

    Položka č.: 230210

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 18:55

    litografie, 1971, 22 x 15,5 cm, sign. PD K. Koráb 71, rám, č. 2/9, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

  • Jakub Špaňhel

    (1976)

    Sv. Vít

    Položka č.: 230203

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 18:48

    litografie, 2018, 67 x 49 cm, sign. PD Špaňhel 2018, č. 100/199

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Vlastimil Zábranský

    Položka č.: 230202

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 18:47

    litografie, 1982, 24,3 x 18,7 cm, sign. DU Zábranský, č. 115/200, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Josef Liesler

    Sněm (občanská válka ve Španělsku)

    Položka č.: 230191

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 18:39

    litografie, 1945, 30 x 40,4 cm, sign. PD Liesler 45, rám, 63/300, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Oldřich Jelínek

    Létající II.

    Položka č.: 230183

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 18:28

    lept, akvatinta, 1977, 19,8 x 22,2 cm, sign. DU O. Jelínek, č. 5/19 II., zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Eva Natus Šalamounová

    (1934-2014)

    Perníkářka

    Položka č.: 230169

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 18:14

    litografie, 1985, 19,5 x 12,7 cm, sign. PD Eva Natus Šalamounová 1985, autorský tisk, PF 1986, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Iva Hüttnerová

    Bruslaři

    Položka č.: 230167

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 18:12

    litografie, 2000, 30,1 x 25,3 cm, sign. PD Iva Hüttnerová 2000, autorský tisk, žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze

  • Emma Srncová

    První lásky

    Položka č.: 230165

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 18:10

    litografie, 2009, 22,5 x 50,9 cm, sign. PD Emma Srncová, autorský tisk