• František Říha

    (1910-1986)

    Bílá vesnice

    Položka č.: 201299

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 05. 2019 17:07

    olej, sololit, 19 x 10 cm, sign. PD František Říha, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Kopie P. Brandl

    Položka č.: 191635

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 05. 2019 16:26

    olej, dřevo, 1990, 20,5 x 16,5 cm, sign. vzadu, vzadu popsáno autorem

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Noční Praha

    Položka č.: 191173

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 05. 2019 16:14

    litografie, 12,5 x 10 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 33/40, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Kometa

    Položka č.: 187323

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 05. 2019 15:44

    litografie, 2010, 18 x 29 cm, sign. PD J. Valečka, autorský tisk, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Entita

    Položka č.: 137570

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 05. 2019 14:24

    akryl, plátno, 2013, 56 x 40,5 cm, sign. LD Cerha V. 2013

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Alois Nožička

    Bavorské opylování

    Položka č.: 121400

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 05. 2019 14:02

    koláž, papír, 1972, 32,5 x 24 cm, sign. PD Nožička 72, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Ivan Komárek

    Zdáno pro tři

    Položka č.: 120754

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 05. 2019 14:00

    kombinovaná technika, papír, 1999, 21 x 23 cm, sign. PD I. Komárek, PD razítko Ivan Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Jiří Vach

    Staronová synagoga

    Položka č.: 232928

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 23:56

    lept, 17,5 x 12 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen svazu výtvarníků a sdružení výtvarníků Karlova mostu

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 232902

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 23:44

    lept, 23,5 x 22,8 cm, sign. PD Maran, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • J. Černý - Klitonský

    Karlův most

    Položka č.: 232891

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 23:34

    litografie, 29,5 x 20,8 cm, sign. PD J. Černý - Klitonský, rám, autorský tisk, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Rastislav Michal

    Akt v knize

    Položka č.: 232767

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 22:54

    lept, 5,5 x 9,5 cm, sign. PD Rastislav Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Rastislav Michal

    Dívka (PF 1968 Miloslav janča)

    Položka č.: 232765

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 22:50

    linoryt, 1967, 7,5 x 4,5 cm, sign. PD Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Klauni

    Položka č.: 232763

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 22:46

    litografie, 16 x 9 cm, sign. PD, nalomený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Snímání z kříže

    Položka č.: 232759

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 22:38

    litografie, 15 x 5 cm, sign. DU, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Položka č.: 230370

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 22:16

    tisk, 35 x 44 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. CCCXX/MM, na papíře slepotisková značka Dalí edition, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Paříž

    Položka č.: 230116

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 22:10

    pastel, papír, 1937, 46 x 58 cm, sign. PD Karel Votlučka 1937, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. J. Loukoty, V. Nechleby, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris Mario de Filippis

    Položka č.: 229939

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 21:30

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, č. 28, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris Milada Pecharová

    Položka č.: 229936

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 21:28

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, č. 45, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Vladimír Pechar

    Antonio

    Položka č.: 229935

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 21:26

    suchá jehla, 1993, 10,7 x 10,7 cm, sign. PD V. Pechar 93, č. 11/17, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Tomáš Bím

    Tenisáky

    Položka č.: 229130

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 21:22

    litografie, 13,5 x 7,7 cm, sign. NU Bím, č. 58/120, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Akt zezadu a Akt s dlouhými vlasy

    Položka č.: 229124

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 21:16

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Pechar

    Kateřina

    Položka č.: 228776

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 21:02

    dřevoryt, 1986, 24,7 x 19,7 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, levý dolní roh papíru lehce ohnutý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Porcie

    Položka č.: 228775

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 21:00

    dřevoryt, 1986, 24,7 x 19,7 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, levý dolní roh papíru lehce ohnutý a papír ušpiněný, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Jan Hus

    Položka č.: 228524

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 20:52

    lavírovaná tuš, papír, 30,9 x 17,8 cm, studentská práce, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Odpočinek po práci

    Položka č.: 228498

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 20:40

    tužka, akvarel, papír, 1945, 41,4 x 55,4 cm, sign. LD B. Ullrych 1945, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • James Janíček

    Starý muž

    Položka č.: 228475

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 20:26

    litografie, 1992, 7 x 5 cm, sign. DU Janíček 92, č. 16/100, antiqari.at Radhošťská, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris Květa Veselá

    Položka č.: 228447

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 20:20

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, č. 52, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Bohumil Ullrych

    Skála (Husince u Prahy)

    Položka č.: 228114

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 20:08

    kvaš, papír, 34 x 43 cm, sign. vzadu B. Ullrych, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Vlk (Ex libris Václav Grégr)

    Položka č.: 227030

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 20:02

    litografie, 1961, 3,2 x 1 cm, sign. DU Emil Kotrba 1961, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    U řeky (Ex libris Jaroslav L. Krejčí)

    Položka č.: 227029

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 20:00

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)