• Lubomír Štefka

    U baru III.

    Položka č.: 206295

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2021 19:02

    pastel, papír, 1970, 29,6 x 20,7 cm, sign. PD Št. 70, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Café de la Paix

    Položka č.: 253117

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2021 18:54

    litografie, 37 x 27 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 126/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Daniela Benešová

    Položka č.: 215285

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2021 18:52

    litografie, 1981, 28 x 22,2 cm, sign. PD Daniela H. Benešová 81, 104/120, Antikvariát Dlážděná, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Volf

    (1897-1983)

    Cesta

    Položka č.: 190034

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2021 18:50

    olej, karton, 1954, 18,5 x 26 cm, sign. LD F. Volf 54, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Univerzitě Komenského v Bratislavě

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Miroslav Váša

    (1920-1966)

    Revoluce

    Položka č.: 223217

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2021 18:48

    tuš, papír, 29,3 x 21,2 cm, monog. LD M.V., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Maxmilian Švabinský

    Vrba ve vichřici

    Položka č.: 235188

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2021 18:40

    litografie, 9,4 x 12,2 cm, sign. PD M. Švabinský, Původní litografie. Příloha sborníku Hollar sv. 3, roč. XX., zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a uměn…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Otakar Štembera

    (1914-1999)

    Vánoční kapr

    Položka č.: 253091

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2021 18:39

    pastel, tuš, papír, 1985, 14,6 x 20,3 cm, monogramováno PD Št 85, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpka na VŠAPS ČVUT v Praze, spoluzakladatel humoristického časopisu Dikobraz

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Ženské akty

    Položka č.: 216956

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2021 18:36

    akvarel, běloba, fix, papír, 28,4 x 25,4 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Sokolovo

    Položka č.: 223378

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2021 18:33

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Les

    Položka č.: 223379

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2021 18:32

    tuš, papír, 32,9 x 22,5 cm, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Alfréd Šnábl

    (1901-1968)

    Smrkový les

    Položka č.: 245630

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2021 18:31

    olej, plátno, 1943, 28 x 35 cm, sign. PD Šnábl 43, rám, zašlá malba, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy a F. Kysely na VŠUP v Praze a prof. M. Švabinského, K. Krattnera a W. Nowaka na AVU tamtéž, účastnil se výstav SVU Aleš v Brně

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Jaromír Schoř

    (1912-1992)

    Voják házející ruční granát

    Položka č.: 216946

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2021 18:28

    uhel, tužka, papír, 32,1 x 22,5 cm, sign. PD Z. Schoř, zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na ŠUŘ v Brně, žák prof. J. Obrovského, K. Mináře a V. Nechleby na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír (Vláďa) Novák

    Položka č.: 248982

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2021 18:25

    olej, karton, 25 x 35 cm, sign. LD V. Novák, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Vesnička v krajině

    Položka č.: 241576

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2021 18:23

    olej, sololit, 55 x 85 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Dvě dámy v lese

    Položka č.: 245661

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2021 18:21

    olej, sololit, 1974, 48 x 50 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • K. Moravec

    Na Chrudimce v Lánech u Kameniček

    Položka č.: 226408

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2021 18:20

    olej, lepenka, 1944, 22 x 30 cm, sign. LD KMoravec44, na zadní straně popsáno autorem, na malbě drobná poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Leták

    Instalace

    Položka č.: 210894

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2021 18:19

    litografie, 1979, 33,7 x 24,6 cm, sign. PD František Leták 79, 125/150, Antikvariát Dlážděná, studium SUPŠS v Kamenickém Šenově, žák prof. F. Jiroudka, R. Ondráčka a K. Součka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Leták

    Na huti

    Položka č.: 210895

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2021 18:18

    litografie, 37 x 25,8 cm, 125/150, Antikvariát Dlážděná, studium SUPŠS v Kamenickém Šenově, žák prof. F. Jiroudka, R. Ondráčka a K. Součka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Emanuel Hosperger

    (1891-1984)

    Krajina s jezerem

    Položka č.: 245682

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2021 18:11

    olej, karton, 18 x 25 cm, sign. LD E. Hosperger, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Brucknera na Akademii v Mnichově

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Juliane Henriette Heller

    Krajina - studie

    Položka č.: 236059

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2021 18:10

    olej, karton, 16,5 x 22 cm, monogr. PD, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alfred Fuchs

    (1925-2003)

    Karlův most

    Položka č.: 248838

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2021 18:09

    litografie, 1975, 22 x 57 cm, sign. DU PB A. Fuchs 75, rám, 4/80, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Akt ve stoje

    Položka č.: 223198

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2021 18:08

    tužka, papír, 30,3 x 22,6 cm, na zadní straně popsáno autorem popisem obrazu, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Dvořák

    Cyrano

    Položka č.: 245650

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2021 18:07

    akvarel, karton, 1948, 24 x 10,5 cm, sign. PD Dvořák 48, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Ash

    Kompozice I.

    Položka č.: 253120

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2021 18:01

    tempera, kombinovaná technika, papír, 1990, 27,5 x 21,5 cm, sign. PD Jaroslav Ash 1990, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Kyblíček a lopatka - titulek

    Položka č.: 253081

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 01. 2021 18:14

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Ludvík Barták

    (1857-1921)

    Položka č.: 248644

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 01. 2021 18:00

    olej, plátno, 32 x 47,5 cm, sign. LD Barták, rám, vlevo nahoře rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu

  • Josef Velčovský

    Ústa

    Položka č.: 251419

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 01. 2021 22:26

    litografie, 16,7 x 11,5 cm, sign. PD Velčovský, č. 70/100, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • A. Václav Mašek

    Pohybová studie z Kunčic

    Položka č.: 251412

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 01. 2021 22:12

    kresba, tuš, papír, 1953, 28,4 x 18,5 cm, sign. PD, papírová pasparta zašpiňěná, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • A. Václav Mašek

    Pohybová studie z Kunčic

    Položka č.: 251411

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 01. 2021 22:10

    kresba, tuš, papír, 1953, 28,3 x 17,6 cm, sign. PD, papírová pasparta zašpiněná, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Neurčený

    Loket

    Položka č.: 251408

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 01. 2021 22:04

    fix, papír, 1975, 23,9 x 32,8 cm, sign. DU, rohy lehce ohnuté, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)