• Arnošt Hrabal

    (1886-1969)

    Anděl nad hřbitovem

    Položka č.: 230011

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2019 14:30

    dřevoryt na japanu, 1934, 10,6 x 12,6 cm, sign. PD AHrabal 34, žák J. Obrovského na AVU v Praze, člen Sdružení výtvarných umělců moravských

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Hampl

    (1932-2019)

    Položka č.: 221925

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2019 14:15

    dřevoryt, 1959, 27,7 x 19,2 cm, sign. PD Hampl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • L. Hajský

    Lovec

    Položka č.: 198263

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2019 13:55

    akvarel, tuš, papír, 1. polovina 20. století, 43,5 x 29,5 cm, monogr. PD LH, mírně zažloutlý a při horním okraji mimo kresbu natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Sněžka

    Položka č.: 181884

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2019 13:40

    olej, plátno, 11,7 x 16,4 cm, monogr. PD F, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Jaroslav Dobrovolský

    (1895-1942)

    Uherské Hradiště

    Položka č.: 131963

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2019 13:20

    dřevoryt, 1930, 17,9 x 14,8 cm, sign. PD Jar. Dobrovolský, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Broukalová

    Hory v zimě

    Položka č.: 204249

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2019 13:15

    tempera, papír, 1964, 32,4 x 44,6 cm, sign. PD Broukalová 64, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Miloš Zeithammel

    Položka č.: 225691

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2019 17:50

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Pavel Roučka

    Položka č.: 224704

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2019 16:20

    litografie, 1995, 53,5 x 37 cm, sign. DU Roučka 95, rám, 62/64, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Pavel Roučka

    Položka č.: 224705

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2019 16:15

    litografie, 1993, 54 x 38 cm, sign. DU Roučka 93, rám, 1/2, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu

  • Pavel Roučka

    Postava

    Položka č.: 224459

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2019 16:05

    litografie, 54 x 38 cm, sign. DU Roučka, rám, 49/75, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Pavel Roučka

    Postava muže

    Položka č.: 227126

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2019 16:00

    litografie, 2013, 72,5 x 54,7 cm, sign. PD Roučka 2013, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Karel Oberthor

    Vesnice pod sněhem

    Položka č.: 221669

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2019 15:55

    akvarel, tuš, papír, 1962, 34 x 62 cm, sign. PD K. Oberthor 62, při horním okraji natržený papír (cca 2 cm), Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Skřítek smrďucha nejapný

    Položka č.: 201965

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2019 15:50

    tužka, fix, propiska, papír, 1969, 21,9 x 13 cm, sign. LD K. Oberthor 69, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    Smutný harlekýn

    Položka č.: 219167

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2019 15:45

    olej, sololit, 80 x 50,3 cm, monogr. PD K. O., na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

    Slunečnice ve džbánu

    Položka č.: 178561

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2019 15:20

    olej, karton, 60,5 x 49,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Terezie Límanová

    Položka č.: 177552

    Vyvolávací cena: 7.400 CZK (296 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2019 14:50

    olej, mastný pastel, papír, 70 x 50 cm, monogr. PD TL 2010, rám, na zadní straně popsáno autorkou, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 7.400 CZK (296 €)

  • Terezie Límanová

    Prokopské údolí

    Položka č.: 177553

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2019 14:45

  • Robert Lewis

    Plein Air

    Položka č.: 215157

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2019 14:40

    olej, plátno, 2008, 40,5 x 51 cm, sign. PD Lewis, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Kubíček

    (1927-2013)

    Položka č.: 224678

    Vyvolávací cena: 1.850 CZK (74 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2019 14:10

    serigrafie, 1988, 20 x 13,5 cm, sign. LD Jan Kubíček 1988, rám, 75/130, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.850 CZK (74 €)

  • Naděžda Kotrčová

    Odlet - přílet - start

    Položka č.: 226336

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2019 13:50

    olej, sololit, 2008, 40 x 30 cm, sign. PD N. Kotrčová 08, rám, na zadní straně autorský štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jan Zrzavý

    Okrouhlice - studie k obrazu

    Položka č.: 230941

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2019 19:45

    tužka, papír, 10 x 15 cm, studie k obrazu, lehce zvlněný papír, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

  • J. Sokiransky

    Položka č.: 230927

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2019 19:31

    olej, plátno, dřevo, 78,5 x 118 cm, sign. PD J. Sokiransky, rám, antiqari.at Radhošťská

  • Vlastimil Zábranský

    Položka č.: 230888

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2019 18:55

    olej, karton, 1997, 44,5 x 34 cm, sign. LD Zábranský, rám, vzadu autorsky popsáno

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

  • Ota Janeček

    Akt s rozcuchanými vlasy

    Položka č.: 230872

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (640 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2019 18:36

    litografie, pastel, papír, 1969, 65 x 43,5 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 16.000 CZK (640 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Mladý Pablo Picasso

    Položka č.: 230844

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2019 18:08

    olej, papír, 22 x 17 cm, sign. LD Chaba, rám, soukromé studium

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

  • Jan Zrzavý

    Anděl

    Položka č.: 231013

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2019 19:10

    lept, 22,5 x 14,5 cm, sign. PD Jan Zrzavý, č. 98/100, Antikvariát Dlážděná, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Ota Janeček

    Přání k narozeninám

    Položka č.: 230982

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2019 18:39

    2 x pastel, 1x linoryt, pastely 13 x 13,5 cm a 28,5 x 12 cm, linoryt 21,5 x 9 cm, sign. DU Ota Janeček, Jedná se o dvojlist s věnováním k narozeninám od Oty Janečka, 2x barevný pastel, 1x linoryt, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Radim Malát

    (1930-1997)

    Velký bojovník

    Položka č.: 230978

    Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.000 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2019 18:35

    akryl, sololit, 1996, 110 x 90 cm, sign. PD Malát 96, rám, vzadu popsáno autorem, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana a K. Lidického na PedF UK v Praze, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 50.000 CZK (2.000 €)

  • Ota Janeček

    Buňky

    Položka č.: 230956

    Vyvolávací cena: 85.000 CZK (3.400 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2019 18:13

    olej, deska, 1983, 39 x 49 cm, sign. LD Janeček , rám, č.k. 4041, vzadu autorsky popsáno Ota Janeček 83 Úniky, jeden z předních českých umělců tzv. generace druhé světové války. Studoval kresbu na ČVUT v Praze u O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, kteří měli také později vliv na jeho dílo. Byl čl…

    Aktuální cena: 85.000 CZK (3.400 €)

  • Radim Malát

    (1930-1997)

    Radar II.

    Položka č.: 230954

    Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.400 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2019 18:11

    olej, sololit, 1966, 49 x 52 cm, sign. DU Malát 66, rám, při okrajích drobná poškození, na rámu drobné oděrky, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana a K. Lidického na PedF UK v Praze, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 60.000 CZK (2.400 €)