• Petr Melan

    Ikarův pád

    Položka č.: 221437

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 05. 2019 12:00

    lept, 33,4 x 23,9 cm, sign. PD P. Melan, č. 88/200, DU slepotiskové razítko Lyry Pragensis, na paíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Josef Hurt

    (1881-1945)

    Oráč

    Položka č.: 221363

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 05. 2019 11:35

    olej, karton, 41 x 53 cm, sign. PD Hurt, rám, Antikvariát Ostrovní, žák S. Suchardy na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Jaromír Hofman

    (1920-2003)

    Položka č.: 221360

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 05. 2019 11:30

    olej, plátno, 1939, 54 x 44 cm, sign. PD Jaromír Hofman 1939, rám, vzadu popsáno, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kratochvíla a Kysely na UMPRUM v Praze, prof. Pukla na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Položka č.: 221024

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 05. 2019 11:15

    olej, sololit, 80 x 79 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Miroslav Barták

    Kreslený vtip

    Položka č.: 220252

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 05. 2019 11:00

    tuš, papír, 30 x 22 cm, sign. DU Barták, na paíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, člen České unie karikaturistů

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Aljo Beran

    (1907-1990)

    Kytice ve váze

    Položka č.: 213037

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2019 13:40

    olej, lepenka, 67 x 41 cm, sign. PD ABeran, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na VUT v Brně, žák prof. J. Bendy, V. V. Štěcha a J. Pečírky na UPŠ v Praze, spoluzakladatel a poté předseda Skupiny olomouckých výtvarníků, člen Moravskoslezského sdružení výtvarných u…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plachetnice

    Položka č.: 211780

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2019 13:25

    olej, plátno, 1943, 22 x 24 cm, sign. PD nečitelně, rám, plátno místy poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • František Zikmund

    (1893-1955)

    Vesnice pod skálou

    Položka č.: 207708

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2019 12:55

    olej, plátno, 64 x 88 cm, sign. PD F. Zikmund, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a K. V. Maška na VŠUP v Praze, poté prof. M. Pirnera na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Petrbauer

    Akt dívky

    Položka č.: 201575

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2019 11:30

    kolorovaný lept, 20 x 8,5 cm, sign. PD Petrbauer, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Burant

    (1924-2001)

    Můry

    Položka č.: 199997

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2019 11:15

    suchá jehla, 1995, 12,1 x 9,1 cm, sign. PD F. Burant 1995, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Maxmilián Švabinský

    Jitro

    Položka č.: 191906

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2019 12:55

    litografie, 1930, 21,5 x 15,5 cm, sign. PD MŠvabinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v …

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Martin Fierro

    Položka č.: 190830

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2019 12:30

    dřevo, v. 35 cm, místy oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Po sklizni

    Položka č.: 186628

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2019 12:05

    litografie, 19 x 30 cm, sign. PD MHoly, roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Piorecký

    (1910)

    Michelangelo

    Položka č.: 179068

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2019 11:30

    monotyp, 1975, 38,5 x 29 cm, sign. PD Josef Piorecký 75, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

    Lesní studie

    Položka č.: 129993

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2019 10:10

    kombinovaná technika, 59 x 85 cm, sign. LD nečitelně, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

    Směna národní fronty

    Položka č.: 234116

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2019 23:54

    tisk, 30 x 42 cm, papír u okrajů pokrčen, na dolním okraji ušpiněn, uprosřed přeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Otakar Schindler

    (1923-1998)

    Vrchní Hájek

    Položka č.: 234115

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2019 23:52

    Kombinovaná technika, tuš, akvarel, papír, 22,5 x 32 cm, sign. PD, pasparta, na levém okraji dva žluté fleky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 234114

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2019 23:50

    litografie, 22,2 x 15,5 cm, papír v rozích pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

    Položka č.: 234108

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2019 23:38

    tužka, tuš, akvarel, papír, 18 x 24 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Ženy na poli

    Položka č.: 234107

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2019 23:36

    olej, dřevo, 34.5 x 40,5 cm, popraskaná, poškozená malba, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Svatý Václav

    Položka č.: 234105

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2019 23:32

    akvarel, papír, 24,5 x 29 cm, zašlý papír, na dolním okraji nažloutlý flek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu

  • A. Václav Mašek

    Dívka v kroji ze šátkem

    Položka č.: 234097

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2019 23:16

    tuš, akvarel, papír, 1949, 26,7 x 12,5 cm, papírová pasparta, PD popsáno autorem: Strážnice 2. VII. 1949; studijní práce A. V. Maška, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • A. Václav Mašek

    Žena ve svátečním kroji

    Položka č.: 234095

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2019 23:12

    tuš, akvarel, papír, 1949, 19,2 x 30,2 cm, PD popsáno autorem: Strážnice 3. VII. 1949; studijní práce A. V. Maška, lehce ušpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Neprakta

    Adam a Eva (PF 1985)

    Položka č.: 234080

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2019 22:42

    litografie, 10,5 x 14,4 cm, sign PD Neprakta, zezadu popsano perem "Hovorka", antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Eva Chmelařová-Siblíková

    (1927-2013)

    Paris

    Položka č.: 234074

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2019 22:33

    suchá jehla, 1991, 18,1 x 7,5 cm, sign. PD Siblíková 91, a. t. , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka s labutěmi

    Položka č.: 234062

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2019 22:06

    tužka, olej, akvarel, papír, 25 x 28,5 cm, sign. PD B. Ullrych, kartonová pasparta, antiqari.at Radhošťská

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Madona

    Položka č.: 234054

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2019 21:58

    kombinovaná technika, plast, 29 x 15,5 cm, zašpiněno, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Večer u jezera

    Položka č.: 232589

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2019 21:40

    litografie, 44,8 x 33,2 cm, DU značeno razítkem KO, vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Paladium země České 24.IV. - 1.VII.1945 v osvobozené Praze

    Položka č.: 231346

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2019 21:18

    tisk, 29 x 21 cm, značeno PD VKubašta, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Vladimír Veselý

    Koupání

    Položka č.: 231193

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2019 20:48

    litografie, 1984, 35 x 26,5 cm, sign. PD Vlad., č. 4/30, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Fišárka a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen UVU, Jednoty umělců výtvarných a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)