• Jiří Šalamoun

    Položka č.: 233695

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2019 17:43

    litografie, 56,5 x 73,5 cm, rám, 35/35, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Jiří Šalamoun

    Abece

    Položka č.: 233694

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2019 17:42

    litografie, 1993-1996, 55 x 70 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 93-96, rám, 12/60, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Josef Sudek

    (1896-1976)

    Zátiší s lahví a melounem

    Položka č.: 233672

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2019 17:20

    fotografie, 27,5 x 21,3 cm, vyšlo v edici mezinárodní forografie - Josef Sudek, vydalo Pressfoto nakladatelství ČTK Praha 1976, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze u K. Nováka, člen SVU Mánes, zakládající člen Fotoklubu Praha a České fotografické společnosti

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Gustav Mahler

    Položka č.: 233670

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2019 17:18

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Položka č.: 233660

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2019 17:08

    litografie, 31,5 x 36,5 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, na rámu drobné oděrky, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Pobřeží

    Položka č.: 233654

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2019 17:02

    litografie, 49 x 38 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, 43/89, Antikvariát Dlážděná, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

  • Karel Jan Sigmund

    (1897-1959)

    Sušení sena

    Položka č.: 233640

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2019 16:48

    tempera, kvaš, papír, 27,5 x 33 cm, sign. PD K. J. Sigmund, rám, žák prof. Schöna v Drážďanech, prof. O. Nejedlého v Praze

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Hokejista

    Položka č.: 233618

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2019 16:26

    akvarel, papír, 1982, 14 x 9 cm, sign. LD Salajka J. 82, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Rathouský

    (1924-2003)

    Labyrint I.

    Položka č.: 233555

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2019 18:47

    serigrafie, 1998, 47,5 x 36,5 cm, sign. PD Rathouský 1998, 5/25, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Pon

    Kočka

    Položka č.: 233544

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2019 18:36

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Miroslav Pokorný

    (1946-2015)

    Před výlohou

    Položka č.: 233542

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2019 18:34

    bromostříbrná fotografie, 80. léta, 36 x 54 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jana Pivovarská

    Ostravské ráno

    Položka č.: 233540

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2019 18:32

    olej, plátno, 1975, 42,5 x 70 cm, sign. PD Pivovarská 75, rám , vzadu nalepen autorský štítek , na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Radek Pilař

    (1931-1993)

    Kejklíři

    Položka č.: 233536

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2019 18:28

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Karol Ondreička

    O tebe

    Položka č.: 233526

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2019 18:18

    lept, 1989, 20,4 x 15,4 cm, sign. PD Karol Ondreička, E.A..II.XX, antiqari.at Radhošťská

    Ležící akt

    Položka č.: 233506

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2019 17:58

    dřevoryt, 24 x 12,4 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

    Lesní potok

    Položka č.: 233486

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2019 17:38

    olej, plátno, 1960, 49 x 67 cm, sign. LD Jonn 60, rám, vlevo nahoře poškozené plátno

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Načeradský

    Modrá dvojice

    Položka č.: 233469

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2019 17:22

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jiří Načeradský

    Postavy

    Položka č.: 233468

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2019 17:21

    litografie, 2010, 55,5 x 73 cm, sign. DU Jiří Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Bohumír Matal

    (1922-1988)

    Z cyklu - Nahý v trní

    Položka č.: 233442

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2019 16:58

    serigrafie, 1987, 28 x 14 cm, sign. PD Matal 87, č. 8/35, Nerovnoměrně zažloutlý papír - viz foto, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SVU Aleš v Brně a Bloku výtvarných umělců země Moravskoslezské a dalších

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Václav Matějíček

    (1941-2002)

    Nábřeží II.

    Položka č.: 233444

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2019 16:57

    lept, akvatinta, 44 x 30 cm, sign. PD Matějíček, 34/80, Antikvariát Dlážděná

  • Adéla Matasová

    Vývoj

    Položka č.: 233443

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2019 16:56

    suchá jehla, 29,7 x 20,5 cm, sign. PD Adéla Matasová, autorský tisk, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. V. Sychry a A. Paderlíka na AVU v Praze, členka Umělecké besedy, Volného sdružení Tolerance a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Lindovský

    Položka č.: 233434

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2019 16:47

    serigrafie, 2010, 69 x 49 cm, sign. PD J. Lindovský 2010, č. 81/100, žák prof. Čepeláka

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Koudelka

    (1877-1960)

    Krojová studie

    Položka č.: 233402

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2019 16:15

    litografie, 1939, 25 x 20 cm, značeno na desce LD Koudelka, grafický list z původního souboru dvaceti grafických listů Sdružení výtvarných umělců moravských v Hodoníně, vydalo SVUM jako členskou prémii na rok 1939, žák prof. Pirnera, Brožíka a Schwaigera na Akademii v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Miloš Koreček

    (1906-1989)

    Fokalk

    Položka č.: 233399

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2019 16:12

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 24,3 x 29,8 cm, sign. na zadní straně Koreček, Antikvariát Dlážděná, člen Skupiny RA

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Kathe Kollwitz

    (1867-1945)

    Studie hlavy

    Položka č.: 233381

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 04. 2019 19:38

    světlotisk, 27 x 23 cm, LD razítko: Ze sbírky sochaře Jašky, vzadu razítko ER, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Jiří Kalousek

    (1925-1986)

    Na Petříně

    Položka č.: 233367

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 04. 2019 19:03

    akvarel, papír, 15,3 x 13 cm, PD monogr. K., vzadu signováno Jiří Kalousek, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Muziky a A. Pelce

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Dívky

    Položka č.: 233366

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 04. 2019 19:02

    litografie, 1985, 43,2 x 42,5 cm, sign. DU Kadrnožka 85, 25/110, na zadní straně značeno autorským razítkem, při okraji mimo tisk mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • František Hodonský

    Maková pole

    Položka č.: 233329

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 04. 2019 18:25

    litografie, 2010, 27,5 x 43,5 cm, sign. PD Hodonský 2010, č. 17/100, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Hodonský

    Kvetoucí

    Položka č.: 233328

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 04. 2019 18:24

    litografie, 2010, 27 x 43,9 cm, sign. PD Hodonský 2010, č. 48/100, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Sedící I

    Položka č.: 233300

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 04. 2019 17:56

    litografie, 1980, 24,3 x 16,3 cm, sign. DU F. Gross 80, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu