• Jaromír Hofman

    (1920-2003)

    Položka č.: 221360

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2019 10:40

    olej, plátno, 1939, 54 x 44 cm, sign. PD Jaromír Hofman 1939, rám, vzadu popsáno, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kratochvíla a Kysely na UMPRUM v Praze, prof. Pukla na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Bedřich Horálek

    (1913-1981)

    Mosty přes Čertovku

    Položka č.: 221023

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2019 10:35

    litografie, 36 x 53 cm, sign. PD B. Horálek, rám, č. 71/100, vzadu štítek s popisem, zažloutý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. J. Loukoty, M. Švabinského a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Položka č.: 220211

    Vyvolávací cena: 720 CZK (29 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2019 10:30

    Aktuální cena: 720 CZK (29 €)

  • Jan Kukla

    Položka č.: 220209

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2019 10:25

    Aktuální cena: 720 CZK (29 €)

  • Alena Vernerová

    Motiv od Babylonu

    Položka č.: 219794

    Vyvolávací cena: 1.350 CZK (54 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2019 10:20

    Aktuální cena: 1.350 CZK (54 €)

  • Jiří Rada

    Stromy

    Položka č.: 219765

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2019 10:15

    kombinovaná technika, papír, 69 x 59 cm, rám, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Pukla

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

  • Jan Bohumil Pospíšil

    (1898-?)

    Na mrtvém rameni Labe

    Položka č.: 214668

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2019 10:10

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Jiřina Honomichlová

    (1933)

    Rozkvetlý sad

    Položka č.: 202233

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2019 10:05

    olej, plátno, 50 x 116 cm, Sign. LD Honomichlová, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jan Jílek

    (1905-1982)

    Položka č.: 135094

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2019 10:00

    olej, plátno, 1938, 85 x 65 cm, sign. PD J. Jílek 38, rám, Antikvariát Ostrovní

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Cikorka

    Položka č.: 225619

    Vyvolávací cena: 56.000 CZK (2.240 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2019 16:10

    akvarel, papír, 1899, 70 x 45 cm, rám, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 56.000 CZK (2.240 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Pohled do dálky

    Položka č.: 225122

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2019 16:05

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Z Kutné hory: v údolí Páchu (pod sv. Barborou)

    Položka č.: 222421

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2019 16:00

    tužka, papír, 1884, 8,5 x 15,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Pec u Sesvete

    Položka č.: 222419

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2019 15:55

    tužka, papír, 1889, 11 x 17 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Michalovice

    Položka č.: 222418

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2019 15:50

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Světnice v Sitariji Slovinské na Višarji

    Položka č.: 222417

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2019 15:45

    tužka, papír, 1889, 18 x 26 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Ukrajinský mlýn

    Položka č.: 222416

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2019 15:40

    tužka, papír, 1886, 12 x 21 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Římské vykopávky Rovinského v Dukle (Černá hora)

    Položka č.: 222415

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2019 15:35

    tužka, papír, 1890, 11,5 x 18 cm, sign. PD LKuba 13/5 90, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Místo odpočinku v Dukle

    Položka č.: 222414

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (136 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2019 15:30

    Aktuální cena: 3.400 CZK (136 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Na Skuoci u Poděbrad

    Položka č.: 222413

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2019 15:25

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Nová Gradiska

    Položka č.: 222412

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2019 15:20

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Spodek končarice

    Položka č.: 222411

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2019 15:15

    tuš, papír, 1890, 13 x 9 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Pod šancemi v Březnici

    Položka č.: 222410

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2019 15:10

    tužka, papír, 1917, 11,5 x 18 cm, sign. PD LKuba 1917, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Zámek v Javornice

    Položka č.: 222409

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2019 15:05

    tuš, papír, 1932, 11,5 x 18,5 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Pivovar v Pecce

    Položka č.: 222408

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2019 15:00

    tužka, papír, 1880, 11 x 16 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Na kalvárii

    Položka č.: 222407

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2019 14:55

    tužka, papír, 1882, 11 x 15 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Nehvizdy (Boží muka u Nehvizd)

    Položka č.: 222405

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2019 14:50

    tuš, papír, 1937, 14 x 10 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Hrad Pecka

    Položka č.: 222404

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2019 14:45

    tužka, papír, 1880, 7 x 12 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Pásový ornament na punčochách

    Položka č.: 222403

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2019 14:40

    tuš, papír, 1890, 5 x 9 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Končarica čili daščica

    Položka č.: 222402

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2019 14:35

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Vyšívání na punčochách

    Položka č.: 222401

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2019 14:30

    tuš, papír, 1890, 6 x 10 cm, sign. PD LKuba 1890, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)