• Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Dream about landscape

    Položka č.: 226183

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 18:04

    tisk, 23,8 x 42,7 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. MDCCXIX/MM, na papíře slepotisková značka Dalí edition, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Jaroslav Válek

    Brouk v hlavě

    Položka č.: 224282

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 17:36

    reliéfní grafika, 16 x 11,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Meloun

    Položka č.: 220524

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 17:08

    linoryt, 28 x 35,5 cm, sign. JKAiser, autorský tisk, země původu Čína , zažloutlý papír, utržený pravý horní roh , antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Helena Wernischová

    Zašlého věku děj, umřelé hvězdy svit (K. H. Mácha)

    Položka č.: 162057

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 19:29

    lept, suchá jehla, 1986, 14 x 10,3 cm, sign. PD Wernischová, 70/80, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Karlových Varech, soukromá žákyně C. Boudy, členka Syndikátu výtvarných umělců, Asociace volné grafiky a Sdružení pražských výtvarných umělců-malířů

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Olga Vychodilová

    Oko

    Položka č.: 238070

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 19:28

    lept, 7 x 6,4 cm, sign. DU, 73/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Josef Velčovský

    Ňadra

    Položka č.: 238067

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 19:26

    serigrafie, 2011, 20,9 x 10,5 cm, sign. DU J. Velčovský, PF 2013, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Josef Velčovský

    Osamělý strom

    Položka č.: 238068

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 19:25

    serigrafie, 2015, 18 x 4,7 cm, sign. DU J. Velčovský, PF 2016, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Velčovský

    Torzo-postel

    Položka č.: 238069

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 19:24

    serigrafie, 2014, 19,7 x 20,1 cm, sign. DU J. Velčovský, PF 2015, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Boris Tesař

    Houbařská balada

    Položka č.: 181091

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 19:19

    litografie, 1999, 20,8 x 21 cm, sign. PD, 5/36, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha na AVU v Praze, člen SČVU

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ivana Šrámková Šolcová

    Stojící figura

    Položka č.: 139098

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 19:17

    lept, 16,6 x 11,7 cm, sign. PD I. Šolcová, 68/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohuslav Syrový

    (1903-1981)

    Na náměstí

    Položka č.: 189246

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 19:15

    litografie, 1943, 34 x 27 cm, sign. PD B. Syrový 43., Antikvariát Dlážděná, studium na ČVUT v Praze, poté soukromý žák K. Mináře

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Bohuslav Syrový

    (1903-1981)

    Hřbitov v zimě

    Položka č.: 189250

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 19:14

    litografie, 1943, 34 x 26,7 cm, sign. PD B. Syrový 43., Antikvariát Dlážděná, studium na ČVUT v Praze, poté soukromý žák K. Mináře

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Ivan Strnad

    (1926-2005)

    Položka č.: 185490

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 19:12

    suchá jehla, 16,8 x 12,9 cm, sign. DU Ivan Strnad, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Národní divadlo

    Položka č.: 208112

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 19:11

    lept, 27 x 21,2 cm, sign. PD Souček, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jan Sládek

    Cesta do města

    Položka č.: 218786

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 19:10

    litografie, 42,2 x 29 cm, sign. PD Jan Sládek, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Pavlík

    (1939-1993)

    Tvář

    Položka č.: 181136

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 19:02

    litografie, 23,2 x 19,5 cm, sign. PD Jiří Pavlík, autorský tisk, žák prof. R. Beneše na Střední výtvarné škole v Praze, prof. A. Hoffmeistera na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Karel Novák

    (1915)

    U řeky

    Položka č.: 185676

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:59

    litografie, 21,5 x 29 cm, monogramováno PD v desce NK, papír v dolní části mimo tisk mírně zašpiněn, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    V lese

    Položka č.: 181133

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:58

    uhel, papír, 23,6 x 30 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Alois Moravec

    Dívka sedící pod stromem

    Položka č.: 137772

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:52

    litografie, akvarel, papír, 1970, 13 x 18 cm, sign. PD A. Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Alois Moravec

    Muzikanti

    Položka č.: 231430

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:51

    litografie, akvarel, 1984, 16 x 22 cm, sign. DU A. Moravec, pasparta, pf 1985, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Na saních

    Položka č.: 231431

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:50

    litografie, akvarel, 16 x 23 cm, sign. PD A. Moravec, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    S basou

    Položka č.: 231432

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:49

    litografie, akvarel, 16,5 x 23 cm, sign. LD A. Moravec, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Muzikanti II.

    Položka č.: 231433

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:48

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Rybáři

    Položka č.: 231437

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:47

    litografie, akvarel, 1971, 14 x 22 cm, sign. PD A. Moravec, pasparta, pf 1972, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Rybáři II.

    Položka č.: 231438

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:46

    litografie, akvarel, 1972, 16 x 23 cm, sign. DU A. Moravec, pasparta, pf 1973, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Mikulka

    Opilci

    Položka č.: 208088

    tužka, papír, 29,7 x 20,8 cm, sign. PD Mikulka, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Mikulka

    Bujaří opilci

    Položka č.: 208085

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:44

    litografie, 1967, 25,6 x 17,6 cm, sign. PD Jan Mikulka 67, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    Karlovy vary - tržiště

    Položka č.: 208084

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:40

    litografie, 22 x 35 cm, sign. PD Jan. B. Melichar, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka

    Aktuální cena: 220 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Pavel Lisý

    Slunečnice

    Položka č.: 238061

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:38

    litografie, 1965, 18,5 x 13,5 cm, sign. PD P. Lisý 65, rám, 175/190, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Les

    Položka č.: 136122

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:37

    akvarel, papír, 15,4x21,8 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)