• Naděžda Plíšková

    (1934-1999)

    Spánek

    Položka č.: 260242

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2023 18:27

    lept, 1973, 4,4 x 6,7 cm, sign. PD N. Plíšková 1973, autorský tisk, v místě původní pasparty mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Silovského a K. Součka na AVU v Praze, K. G. Müllera na Hochschule für Graphik und Buchkunst v Lipsku, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Eduard Hnilička

    (1887-1967)

    U rybníku

    Položka č.: 258209

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2023 18:22

    litografie, akvarel, 1946, 28,2 x 22,1 cm, značeno PD v tisku H 46, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Schulze, Kouly a Balšánka na VUT v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Mongol

    Položka č.: 162040

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2023 18:04

    dřevoryt, 1983, 17,9 x 15,7 cm, sign. PD K. Toman 83, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Spáči na seníku

    Položka č.: 258232

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 18:35

    dřevoryt, 12,6 x 9,5 cm, sign. LD J. Rambousek, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Vzkaz hvězdám

    Položka č.: 260233

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 18:34

    lept, 15,7 x 9,9 cm, sign. UD J. Pileček 94, vzadu popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Bedřich Glaser

    Brouk

    Položka č.: 204251

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 18:19

    lept, 1986, 18,4 x 12 cm, sign. PD Glaser 86, 17/40, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze, člen volného sdružení profesionálních výtvarných umělců LUGH

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Odpočívající akt

    Položka č.: 217047

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 18:08

    tužka, papír, 29,4 x 42 cm, sign. PN Bělocvěv, znečištěný papír, skvrna , Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Jan Hrubý

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267862

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2023 18:36

    dřevoryt, 18,7 x 10,2 cm, sign. PD Hrubý, 55/70, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Chatrného na SUPŠ v Brně, člen České unie karikaturistů, skupiny Univerzální obelisk aj.

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu

  • Květoslava Fulierová

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267858

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2023 18:35

    litografie, 1981, 15,3 x 12 cm, sign. PD Květa Fulierová 1981, 55/100, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Ex Libris Josef Šneidr

    Položka č.: 275694

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2023 18:02

    litografie, 1971, 6,5 x 5 cm, sign. DU Jiří Bouda 71, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Pavel Lisý

    Čekanka obecná

    Položka č.: 274614

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 05. 2023 17:44

    litografie, 1977, 21,5 x 12 cm, sign. LD P. Lisý 77, pasparta, č. 90/200, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Ve škole PF 1980

    Položka č.: 270096

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 05. 2023 16:58

    serigrafie, 1979, 10,8 x 42,3 cm, PD značeno v tisku ABorn, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Položka č.: 270093

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 05. 2023 16:52

    suchá jehla, 17,6 x 12,3 cm, sign. PD Pavelka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jan Brueghel st.

    Kytice s tulipány

    Položka č.: 270085

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 05. 2023 16:42

    reprodukce, 32 x 24,5 cm, při okrajích lehce poškozený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Milan Langer

    (1944-2017)

    4 dívky na kole

    Položka č.: 266848

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 05. 2023 15:18

    serigrafie, 1982, 40 x 60 cm, sign. PD Langer 82, zašpiněný, pokrčený, roztržený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Milan Langer

    (1944-2017)

    2 dívky na kole

    Položka č.: 266847

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 05. 2023 15:16

    serigrafie, 1982, 34 x 50 cm, sign. PD Langer 82, lehce zašpiněný, pokrčený, při okrajích roztržený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • JK

    PF 80

    Položka č.: 266846

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 05. 2023 15:14

    serigrafie, 1979, 30 x 51 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Filmové snímky

    Položka č.: 266845

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 05. 2023 15:12

    tisk, 1977, 43,2 x 32,8 cm, sign. PD nečitelně, lehce pokrčený, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Mirko Šašek

    Pohled do kraje

    Položka č.: 266824

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 05. 2023 15:06

    olej, lepenka, 1954, 23,5 x 29 cm, sign. LD Mirko Šašek 54, při okrajích poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu

  • Mirko Šašek

    Dívenka s kůzlátky

    Položka č.: 266823

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 05. 2023 15:04

    olej, překližka, 18 x 23,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Carl Ernst Forberg

    (1844-1915)

    Ochutnávka vína

    Položka č.: 266649

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 05. 2023 15:02

    rytina, 15,8 x 19,7 cm, rytina od E. Forberga podle E. Kurzbauera, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Daniel Sodoma

    Láhev a sklenka červeného

    Položka č.: 262507

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 05. 2023 17:00

    litografie, 1978, 25,3 x 18,7 cm, sign. PD Daniel Sodoma 78, č. 2/60, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Vladimír Komárek

    Portrét Jan Zrzavého

    Položka č.: 262355

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 05. 2023 16:48

    suchá jehla, 11,8 x 7,5 cm, sign. DU VKomárek, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    Dvě židle se závěsem

    Položka č.: 254616

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 05. 2023 15:12

    suchá jehla, 7,6 x 11,7 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 7/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Ota Janeček

    Malíř není polaroid

    Položka č.: 254589

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 05. 2023 15:00

    serigrafie, 1983, 25,5 x 19,5 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Položka č.: 245683

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 05. 2023 16:18

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Úplněk nad Nerudovkou

    Položka č.: 217497

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 05. 2023 15:58

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Arcybušev

    Kopule Chrámu Vasila Blaženého

    Položka č.: 213676

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 05. 2023 15:48

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Václav Zavadil

    (1915-1990)

    Hlava děvčátka

    Položka č.: 181739

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 05. 2023 14:20

    pastel, papír, 1948, 32 x 28 cm, sign. PD V. Zavadil 1948, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Dagmar Vašáková

    Sen - červenec 1987

    Položka č.: 274488

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 05. 2023 22:46

    lept, 1989, 65 x 49 cm, sign. PD Dg. Vašák 89, č. 35/60, rohy ohnuté, mírně ohmataný papír, mimo tisk drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu