• František Xaver Šalda

    (1867-1937)

    Boje o zítřek

    Položka č.: 235781

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2019 18:00

    kniha, 1915, 19 x 13 cm, na první stránce vlepena část dopisu s podpisem F. X. Šalda, nákladem České grafické akc. Společnosti UNIE, polokožená převazba, 287 stran, vpisky a poznámky majítele knihy, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Šerých

    minulé příští

    Položka č.: 235778

    Vyvolávací cena: 420 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2019 19:37

    kniha, 1966, 17 x 10,5 cm, podpis autora, náklad 700 výtisků, Mladá fronta, Praha, brožovaná vazba s obálkou, 82 stran, lehce opotřebeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 420 CZK (17 €)

  • Ivan Olbracht

    (1882-1952)

    Země bez jména

    Položka č.: 235777

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2019 19:36

    kniha, 1932, 17,5 x 11 cm, podpis Ivana Olbrachta, obálka Jindřich Štýrský, Otto Grigar, Praha, brožovaná vazba, 92 stran, kniha resturována, nový hřbet, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Hora

    (1891-1945)

    Literatura a politika

    Položka č.: 235776

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2019 19:35

    kniha, 1929, 20 x 13 cm, podpis Josefa Hory, obálka Vít Obrtel, Otto Grigar, Praha, brožovaná vazba, 44 stran, kniha restaurována, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Pavel Kohout

    (1928)

    Bílá kniha, o kauze Adam Juráček

    Položka č.: 235769

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2019 19:28

    kniha, 1991, 20 x 13 cm, dedikace autora, vydal Československý spisovatel, Praha, brožovaná vazba, 192 stran, lehce opotřebeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Škvorecký

    (1924-2012)

    Návštěva manželů Škvoreckých v Československu po jednadvaceti letech

    Položka č.: 235768

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2019 19:27

    sešit, 1990, 21 x 14 cm, podpis J. Škvoreckého a Zdeny Salivarové k roku 1994, vydala Společnost Josefa Škvoreckého, Praha, sešitová vazba, 50 stran, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Černý

    Poplach kolem Beatles

    Položka č.: 235767

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2019 19:26

    kniha, 1966, 19,5 x 12 cm, podpis J. Černého k roku 1981, obálka Šalamoun Jiří, Panteon, edice Přátel hudby, brožovaná vazba s obálkou, 156 stran, opotřebená obálka, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Zdena Salivarová

    (1933)

    Tma

    Položka č.: 235766

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2019 19:25

    sešit, 1990, 20 x 14,5 cm, podpis autorky, úvod napsali Zdena a Václav Krištofovi - O Zdeně Salivarové - Škvorecké, Společnost Josefa Škvoreckého, Praha, sešitová vazba, 51 stran, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Škvorecký

    (1924-2012)

    Josef Škvorecký vypráví

    Položka č.: 235765

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2019 19:24

    sešit, 1992, 20,5 x 14,5 cm, podpis autora k roku 1992, Společnost Josefa Škvoreckého, Praha, sešitová vazba, 47 stran, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Pavel Tigrid

    (1917-2003)

    Jak to šlo - Komentáře k událostem 1992 – 1993

    Položka č.: 235764

    Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2019 19:23

    kniha, 1993, 19,5 x 12 cm, podpis autora, Lidové Noviny, Praha, brožovaná vazba, 183 stran, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 130 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Jarmila Glazarová

    (1901-1977)

    Vlčí jáma

    Položka č.: 235763

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2019 19:22

    kniha, 1940, 19,5 x 13,5 cm, podpis autorky, Melantrich, Praha, pevná vazba bez obálky, 242 stran, lehce prohnutá vazba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Fráňa Šrámek

    (1877-1952)

    Past

    Položka č.: 235759

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2019 19:18

    kniha, 1933, 20 x 12,5 cm, podpis autora, druhé vydání, obálka Hugo Boettinger, nakl. Fr. Borový, brožovaná vazba s obálkou, 333 stran, natržená obálka i hřbet, uvolněné listy, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Antonín Zápotocký

    (1884-1957)

    Náš základní úkol - první Gottwaldova pětiletka

    Položka č.: 235756

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2019 19:15

    kniha, 1949, 21 x 14,5 cm, podpis A. Zápotockého, referát na IX. Řádném sjezdu Komunistické strany Československa v Praze dne 26. května 1949, vydal ŮV KSČ, brožovaná vazba, 29 stran, omšelá vazba, bez poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Havel

    (1897-1979)

    Před nástupem mladých – proslov

    Položka č.: 235750

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2019 19:09

    kniha s podpisem, 1933, 20 x 14,5 cm, sign. na předsádce a na obálce Ing Václav Havel, Praha, soukromý tisk Dr. E. Grégr a syn, 1933, vazba původní, brožovaná, 25 stran, dedikace autora 15. 1. 1934, autorem knihy je otec prezidenta Václava Havla, stav dobrý, obálka zašlá - hnědé flíčky, Antikvariát …

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Kolektiv autorů

    Konvolut časopisu Československá fotografie

    Položka č.: 235744

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2019 19:03

    40 x časopis, 1978-1987, 25,5 x 19,5 cm, r.1978, 8 ks, 1979, 5 ks, 1984 - 1987, 24ks, Panoráma Praha, sešitová vazba s obálkou, stav opotřebený, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Jan Kaplický

    (1937-2009)

    Album

    Položka č.: 235738

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2019 18:57

    katalog, 2005, 17,5 x 17,5 cm, podpis Jana Kaplického k roku 2007, eseje jsou rozdělené do oddílů Principy, Architektura, Proces a Život. Kniha obsahuje přes 700 ilustračních fotografií, původní vazna, 208 stran, bez poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Anonym

    Konvolut 11 kolorovaných pohlednic Rakouských Alp

    Položka č.: 235737

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2019 18:56

    11x pohlednice, 1916, 9 x 14 cm, 7 pohlednic neprošlých poštou, 4 pohlednice prošlé, datace kolem roku 1916, patrné známky opotřebení, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Kolektiv autorů

    Bulharské lidové kroje

    Položka č.: 235735

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2019 18:54

    60 x tisk, 31 x 23 cm, 60 tisků tradičnách bulharských lidových krojů, text popisků v bulharštině, ruštině francoužštině a angličtině, vše je ve foliových deskách, stav tisků výborný, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Andreas Heusler

    (1865-1940)

    Urväterhort. Die Heldensagen der Germanen

    Položka č.: 235730

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2019 18:49

    kniha, 36 x 27 cm, Berlín, Verlag Martin Oldenbourg, vazba původní, celoplátěná, 64 stran, razítko a podpis majitele; bohatě ilustrováno, stav dobrý, odřené okraje desek, naprasklý hřbet, jedna složka téměř uvolněná, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Kolektiv autorů

    Freude und Arbeit (Radost a práce)

    Položka č.: 235727

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2019 18:46

    německý propagandistický časopis, 1941, 36,5 x 26,5 cm, trojjazyčný text (německy, česky, rumunsky), 9. číslo, 6. ročník, 62 stran, vydal Internationale Zentralbüro Freude und Arbeit, Berlin, stav dobrý, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Kolektiv autorů

    Položka č.: 235726

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2019 18:45

    německý propagandistický časopis, 1941, 36,5 x 26,5 cm, trojjazyčný text (německy, česky, rumunsky), 8. číslo, 6. ročník, 62 stran, vydal Internationale Zentralbüro Freude und Arbeit, Berlin, stav dobrý, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Kolektiv autorů

    Položka č.: 235723

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2019 18:42

    německý propagandistický časopis, 1941, 36,5 x 26,5 cm, trojjazyčný text (německy, česky, rumunsky), 4. číslo, 6. ročník, 62 stran, vydal Internationale Zentralbüro Freude und Arbeit, Berlin, stav dobrý, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Kolektiv autorů

    Položka č.: 235721

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2019 18:40

    německý propagandistický časopis, 1941, 36,5 x 26,5 cm, trojjazyčný text (německy, česky, rumunsky), 2. číslo, 6. ročník, 62 stran, vydal Internationale Zentralbüro Freude und Arbeit, Berlin, stav dobrý, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Kolektiv autorů

    Položka č.: 235718

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2019 18:37

    německý propagandistický časopis, 1940, 36,5 x 26,5 cm, trojjazyčný text (německy, česky, rumunsky), 11. číslo, 5. ročník, 62 stran, vydal Internationale Zentralbüro Freude und Arbeit, Berlin, obálka mírně zašpiněna, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Anežka Hodinová - Spurná

    (1895-1963)

    Členský průkaz Svazu národní revoluce

    Položka č.: 235702

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2019 18:21

    3 x kartonový papír, 1946, 10,5 x 8 cm, členský průkaz českoslovenké komunistické političky ve Svazu nádrodní revoluce, členský průkaz delegace v Helsinkách z roku 1955, průkaz technického oddělení ÚV KSČ , opotřebený stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Štěpán

    (1905-1983)

    Vynálezy Bohumila Štěpána

    Položka č.: 235700

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2019 18:19

    kniha, 1973, 19 x 11,5 cm, Index, Köln, brožovaná vazba, 96 stran, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Klíma

    Moje první lásky

    Položka č.: 235688

    Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2019 18:07

    kniha, 1985, 17,5 x 11 cm, Sixty - eight publishers, Toronto, obálka B. Munzarová, brožovaná vazba, 173 stran, opotřebený stav , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

  • Ferdinand Peroutka

    (1895-1978)

    Budeme pokračovat

    Položka č.: 235683

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2019 18:02

    kniha, 1984, 17,5 x 10,5 cm, Sixty-Eight Publishers, Toronto, brožovaná vazba, 241 stran, výborný stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Vlast - soubor tří básní Otakara Theera, Antonína Sovy a Viktora Dyka

    Položka č.: 235658

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2019 19:17

    bibliofilie, 1936, 27 x 19,5 cm, 4 litografiemi vyzdobyl Václav Mašek, vydáno k Vánocům 1936 jako soukromý tisk Karla Neuberta, nakladatelství V. Neubert a synové, Praha - Smíchov, 21 str., brožovaná vazba, nerozřezáno, mírně zašpiněný přebal, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM a AVU v Praze, č…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Adam Mickiewicz - Sonety

    Položka č.: 235655

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2019 19:14

    bibliofilie se třemi původními lepty, 1957, 21 x 16 cm, Praha, Státní nakladatelství krásné literatury hudby a umění, 64 stran, s obálkou, přebásnil Vladimír Holan, třemi původními lepty vyzdobil, obálku navrhl a graficky upravil Václav Sivko, stav velmi dobrý, obálka a několik stránek lehce zažlout…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)