• František Kobliha

    (1877-1962)

    Strom

    Položka č.: 174194

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2019 11:00

    dřevoryt, 17 x 11,2 cm, sign. PD F. Kobliha, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Zdeněk Laixner

    Ochránce nebohých

    Položka č.: 133839

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2019 10:30

    lept, 1993, 24,5 x 23,9 cm, sign. PD Laixner Zd 93, pasparta, č. 10/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Město se skříni

    Položka č.: 232806

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2019 15:40

    lept, 1981, 15,6 x 17,4 cm, sign. PD JSouček 81, pasparta, č. 20/27, Antikvariát Ostrovní, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ota Janeček

    Jaro

    Položka č.: 232805

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2019 15:35

    linoryt, 1954, 17,7 x 22,8 cm, sign. PD Ota Janeček, pasparta, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Petra Oriešková

    Dívka s květy

    Položka č.: 232798

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2019 15:00

    litografie, 1978, 21,5 x 12,3 cm, sign. LD P. Oriešková 1978, pasparta, č. 64/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. O. Eckerta na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Miloslav Jágr

    (1927-1997)

    Labuť

    Položka č.: 230195

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2019 14:00

    litografie, 1984, 20,5 x 25,5 cm, sign. PD MJágr 1984, č. 24/100, pokrčený, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Co je na jablku

    Položka č.: 202133

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2019 12:45

    tuš, tužka, papír, 26 x 18,2 cm, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Petrbauer

    Kostlivec a dívka

    Položka č.: 201577

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2019 12:30

    lept, 19,5 x 12,1 cm, sign. PD Petrbauer, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Plakát k výstavě

    Položka č.: 199474

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2019 12:10

    ofset, 42 x 60 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jan Konůpek

    Portrét muže

    Položka č.: 199262

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2019 11:55

    litografie, 26 x 24,5 cm, sign. PD Konůpek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Václav Kabát

    Divadlo

    Položka č.: 198885

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2019 10:15

    akvarel, pastel, tuš, papír, 30 x 42,3 cm, lehce zvlněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, P. Dillingera a V. Pukla, člen Klubu ilustrátorů dětské knihy

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Emílie Tomanová

    (1933-1994)

    Novomanželé

    Položka č.: 232737

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2019 23:56

    lept, 10,3 x 7,3 cm, sign. PD E. Tomanová, č. 71/100, antiqari.at Radhošťská, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Emílie Tomanová

    (1933-1994)

    Na jedné lodi

    Položka č.: 232736

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2019 23:54

    lept, 9,7 x 6,7 cm, sign. PD E. Tomanová, č. 15/50, antiqari.at Radhošťská, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

    Žena na podušce

    Položka č.: 232732

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2019 23:46

    olej, plátno, 34 x 50 cm, sign. LD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Dívka se šátkem

    Položka č.: 232731

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2019 23:44

    olej, plátno, 34 x 50 cm, sign. PD , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Camille Flammarion

    Položka č.: 232727

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2019 23:36

    uhel, papír, 39 x 28 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu

    Položka č.: 232725

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2019 23:32

    kámen, v. 13,5 cm, rám, nalepeno na textilu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Cirkus Variete

    Položka č.: 232724

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2019 23:30

    litografie, 31 x 44 cm, sign. PD, rám, č. 125/500, na papíře drobounké skvrnky, pomuchlaný papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Dívka s rybou

    Položka č.: 232716

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2019 23:14

    litografie, 1965, 17 x 11 cm, sign. DU B. S. Urban, autor použil jako P.F.1966, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v P…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Anděl

    Položka č.: 232714

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2019 23:10

    litografie, 1976, 19 x 14,5 cm, sign. DU B. S. Urban , autor použil jako P.F. 1977, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyn…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • kolektiv sleváčů Poldovky

    Úryvek z Kiplingovy básně "Když"

    Položka č.: 232697

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2019 22:36

    ocel, dřevo, přelom 50. a 60. let, 55 x 23 cm, DU na kovovém štítku vyrytý úryvek z Kipligovy básně "Když": Sláb jen ten kdo ztratil v sebe víru a malým ten kdo má malý cíl!, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 232696

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2019 22:34

    olej, plátno, 1938, 19 x 15,4 cm, sign. PD B. Ullrych , papírová pasparta, vzadu na paspartě popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání

    Položka č.: 232695

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2019 22:32

    olej, plátno, 1935, 19,7 x 24 cm, sign. LD B. Ullrych 35, papírová pasparta, vzadu na paspartě popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupel při měsíčku

    Položka č.: 232694

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2019 22:30

    olej, karton, 36,5 x 19 cm, sign. LD B. Ullrych , při okrajích otřepený karton, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na louce

    Položka č.: 232693

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2019 22:28

    olej, karton, 21,3 x 35,5 cm, sign. LD B. Ullrych , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Bohumil Ullrych

    Tři ženy

    Položka č.: 232692

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2019 22:26

    olej, karton, 21,5 x 35 cm, sign. PD B. Ullrych , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Ex libris MUDr. Ivan Kraus

    Položka č.: 232690

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2019 22:22

    litografie, 9,5 x 6 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek, č. 44/60, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Bay

    Adam a Eva (EXL G.P.)

    Položka č.: 231199

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2019 21:52

    akvatinta, 2008, 16 x 12 cm, sign. PD Bay, č. 63/100, pravý spodní roh ohnutý, nezashuje do tisku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Dívka stojící pod vrbou, Ex libris V.Fleissig

    Položka č.: 231144

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2019 21:44

    linoryt, 10 x13 cm, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Akt, Ex libris A.Stupal

    Položka č.: 231142

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2019 21:40

    linoryt, 4 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)