On-line auction

auction history

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Senoseč

    No.: 191499

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 11. 2019 15:24

    lept, 23 x 11,5 cm, sign. PD K. Štěch, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied Graphics at the atelier of prof. Z. Kratochvil at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of prof. F. T. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hol…

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Adolf J. Alex

    (1890-1957)

    Běžící kůň

    No.: 189348

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 11. 2019 15:16

    lept, 5,1 x 5,3 cm, sign. PD AJ Alex, rám, na rámu drobné oděrky

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID5**9 History of bids

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Vesnice v zimě

    No.: 188901

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 11. 2019 15:14

    dřevoryt, 1919, 25,8 x 19 cm, sign. PD Karel Tondl, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Loukota, V. Bukovac, J. Preisler and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, studied History of Art, Aesthetics and Philosophy at The Faculty of Philosophy - Charles University …

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

    Z východních Čech

    No.: 186335

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 11. 2019 15:03

    oil, card-board, 25 x 28 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Vendelín Kroha

    (1893-1974)

    Dívka se svící

    No.: 186273

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 11. 2019 15:02

    woodcut, 17 x 16 cm, sign. RD Jiří Kroha, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID2**6 History of bids

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Ulička ke kostelu

    No.: 181444

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 11. 2019 14:47

    aquatint, 27,3 x 21,5 cm, sign. RD Mario Stretti, yellowed paper, on paper small stains, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Nechleba and T. F. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Cyril Bouda

    Nákladní lodě na řece

    No.: 181401

    Auction price: 1.300 CZK (52 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 11. 2019 14:46

    dry point, 25 x 31,5 cm, sign. RD C. Bouda, at edge slightly dirty paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 1.300 CZK (52 €)

  • Leo Horst

    Pavlač a kostelík

    No.: 180973

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 11. 2019 14:43

    lept, 13,9 x 16,8 cm, sign. PD Leo Horst, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Leo Horst

    Sklizeň chmele

    No.: 180970

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 11. 2019 14:42

    lept, 11 x 15,6 cm, sign. PD Leo Horst, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    Dva povozy

    No.: 180965

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 11. 2019 14:40

    lept, 16 x 16 cm, sign. PD A.J. Alex, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Smutek

    No.: 180212

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 11. 2019 14:34

    lithography, 1945, 11 x 7 cm, sign. RD L. Jiřincová, lightly yellowed paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Trosky

    No.: 178896

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 11. 2019 14:26

    dřevoryt, 1954, 33 x 50 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 39/40, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID7**1 History of bids

  • Josef Holler

    (1903-1982)

    U Pyramid

    No.: 177784

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 11. 2019 14:21

    akvarel, tužka, papír, 24 x 37 cm, sign. PD Holler, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the external disciple of prof. Z. Kratochvil, disciple of prof. F. Desnoyer at École des Arts Décoratifs and prof. E. Cami at École des Beaux Arts v Paris, prof. V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in…

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Jaromír Másler

    Sedící akt

    No.: 177151

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 11. 2019 14:05

    dry point, 18,1 x 12,8 cm, signed RD J. Másler, rám, no 9/30, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID3**8 History of bids

  • Jaroslav Dajč

    Rudolf II.

    No.: 177112

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 11. 2019 14:04

    etching, 15,4 x 14,9 cm, signed RD Jaroslav Dajč, no 55/110, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Toufr, Bulant, Kos and Hylis at The Institute of Education in Jihlava, prof. Hadlac at The Faculty of Education - Masaryk University in Brno, member of The Association of Fine Artists…

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • J. Verich

    Zimní Krkonoše

    No.: 239095

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 11. 2019 00:02

    olej, plátno, 68 x 78 cm, sign. PD J. Verich, rám, rám poškozen,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Last auctioneer: ID3**4 History of bids

  • Joža Bok

    (1950)

    No.: 239094

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 11. 2019 00:00

    olej, plátno, 1960, 24,2 x 43,4 cm, sign PD Joža Bok 1960, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pod stromem

    No.: 239088

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2019 23:48

    lept, 1926, 26 x 19,1 cm, sign. PD Boh Ullrych 26, zažloutlý papír, na pravém okraji papíru skvrnka, ,

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Randevous

    No.: 239086

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2019 23:44

    lept, 19,5 x 25,5 cm, sign. PD B. Ullrych , lehce zašlý papír, na spodník okraji papíru šmouhy, ,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Námluvy

    No.: 239085

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2019 23:42

    lept, akvatinta, 19,5 x 26 cm, sign. PD Ullrych B, zašlý papír, na okrajích tmavší šmouhy, ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Na trhu

    No.: 239078

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2019 23:28

    olej, plátno, 36,54 x 41,8 cm, sign. PD , rám, rám poškozen,

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Miloš Hrbas

    (1922)

    U srubu

    No.: 239076

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2019 23:24

    pero, akvarel, papír, 1942, 32 x 40 cm, sign. LD M. Hrbas 5,9 1942, rám, mírně zažloutlý papír, na papíře při okrajích zahnědlé skvrnky, rám poškozen,

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • A. Václav Mašek

    Mladíci na koních

    No.: 239065

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2019 23:02

    tuš, hedvábný papír, 33 x 43,5 cm, papír na okrajích potrhán,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • A. Václav Mašek

    Kluk a holčička

    No.: 239049

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2019 22:30

    lavírovaná tuš, papír, 11 x 11,5 cm, nalepeno na papíru, zašlý papír,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • A. Václav Mašek

    Muži na koních

    No.: 239048

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2019 22:28

    tuš, papír, 25 x 17,7 cm,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • A. Václav Mašek

    Mudrc

    No.: 239047

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2019 22:26

    tuš, papír, 25 x 17,5 cm, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID9**2 History of bids

  • A. Václav Mašek

    Turečtí kupci

    No.: 239045

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2019 22:22

    tuš, tužka, papír, 24,8 x 17,8 cm, nepatrně zašlý papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • A. Václav Mašek

    Hraní s panenkou

    No.: 239043

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2019 22:18

    lavírovaná tuš, papír, 11 x 13,5 cm, nalepeno na kartoně, zašlý papír, LD skvrna od bílé barvy,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Růže

    No.: 239041

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2019 22:14

    akvarel, papír, 21,5 x 15 cm, značeno LH, na papíru drobné žluté skvrnky, na spodním okraji papíru nažloutlý skvrna od vody,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Loď (Ex Libris Helena Tomešová)

    No.: 239038

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2019 22:08

    lept, 5 x 4,2 cm, sign. DU Jiří Švengsbír, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 50 CZK (2 €)