-
Jiří Novák
Zámek s rybníkem
Položka č.: 282149Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:20
lept, 1979, 10,6 x 9 cm, sign. PD Jiří Novák 79, rám, č. 66/200, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Jirka
(1914-1984)
Lilie
Položka č.: 282150Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:22
ocelorytina, 6,5 x 6 cm, sign. PD Jirka L., rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Exlibris K.H. Borovský
Položka č.: 282151Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:24
dřevoryt, 5,5 x 4,5 cm, sign. DU Zd. Mézl, rám, č. 132/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Tři ženy s Villonem
Položka č.: 282152Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:26
dřevoryt, 7,1 x 6 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Blbnem tudíž jsme
Položka č.: 282153Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:28
dřevoryt, 11,6 x 7,5 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Život a smrt
Položka č.: 282154Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:30
dřevoryt, 8,5 x 4,7 cm, sign. DU Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Hlava ženy
Položka č.: 282155Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:32
lept, 1983, 5 x 3,5 cm, sign. DU Liesler 83, rám, č. 21/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Rybář islandský
Položka č.: 282156Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:34
ofset, 1954, 25 x 17 cm, monogr. PD v tisku Z.J. 54, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Born
(1930-2016)
Nejnovější český Galanthomme čili Krásochovník
Položka č.: 282157Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:36
2x serigrafie, 19,2 x 10,2 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Loďka s vesly
Položka č.: 282158Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:38
suchá jehla, 11,7 x 7,2 cm, sign. PD VKomárek, č. 3/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Dva poháry
Položka č.: 282159Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:40
suchá jehla, 11,8 x 7,3 cm, sign. PD VKomárek, č. 1/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Telefon
Položka č.: 282160Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:42
suchá jehla, 11,8 x 7,4 cm, sign. PD VKomárek, č. 1/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Dvě vázy a tři hrušky
Položka č.: 282161Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:44
suchá jehla, 11,8 x 7,4 cm, sign. PD VKomárek, č. 1/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Mácha
(1926-1984)
Dvě lodě v přístavu
Položka č.: 282162Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:46
litografie, 1972, 12,2 x 24,1 cm, sign. PD Jan Mácha 72, č. 29/180, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Beneš
(1932-2021)
Pražský hrad
Položka č.: 282163Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:48
litografie, 1999, 10,5 x 8,2 cm, sign. DU KBeneš 99, č. 13/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Novák
(1923-2011)
Spi sladce
Položka č.: 282164Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:50
lept, akvatinta, 1978, 12,6 x 11 cm, sign. PD Jnovák 78, č. 52/60, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. V. Poláška a v letech 1941-1942 navštěvoval soukromou Rotterovu Školu propagační grafiky
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Grmelová
(1926-2000)
Adam a Eva
Položka č.: 282165Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:52
lept, 1978, 12 x 8,8 cm, sign. PD AGrmelová 78, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Blabolilová
(1948)
Podzim
Položka č.: 282166Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:54
lept, 11 x 11,7 cm, sign. PD M. Blabolilová, č. 76/80, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. L. Čepeláka, F. Jiroudka a J. Johna na AVU v Praze, členka sdružení Kruh
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hana Storchová
(1936)
Loďka
Položka č.: 282167Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:56
lept, 14,3 x 8,8 cm, sign. PD H. Storchová, č. 40/150, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium u L. Jiřincové, žákyně prof. M. Holého a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a pražské skupiny Grafis
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Sudek
(1896-1976)
Jablko
Položka č.: 282168Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:58
tisk, 17 x 13 cm, pohlednice vydána u příležitosti znovuotevření Ateliéru Josefa Sudka, omezený náklad, tato má č. 362, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze u K. Nováka, člen SVU Mánes, zakládající člen Fotoklubu Praha a České fotografické společnosti
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Sudek
(1896-1976)
Jablko
Položka č.: 282169Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:00
tisk, 17 x 13 cm, pohlednice vydána u příležitosti znovuotevření Ateliéru Josefa Sudka, omezený náklad, tato má č. 353, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze u K. Nováka, člen SVU Mánes, zakládající člen Fotoklubu Praha a České fotografické společnosti
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Kmen stromu
Položka č.: 282170Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:02
tužka, papír, 15 x 10 cm, monogr. LD KpK, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Kmen stromu
Položka č.: 282171Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:04
tužka, papír, 15 x 10 cm, monogr. LD KpK, při okraji natržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Kmen stromu
Položka č.: 282172Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:06
tužka, papír, 15 x 10 cm, monogr. LD KpK, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Hrad Velhartice
Položka č.: 282173Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:08
tuš, papír, 11,5 x 17,5 cm, monogr. PD KpK, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dagmar Berková
(1922-2002)
Ryba je taky dáma
Položka č.: 282174Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:10
fix, papír, 1986, 18 x 13 cm, LU věnování a podpis Dagmar Berková, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
M. Novák
Kůň
Položka č.: 282175Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:12
propiska, papír, 1985, 7 x 9 cm, sign. DU M. Novák 1985, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Uiberlay
(1921-1991)
Dva kopce
Položka č.: 282176Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:14
litografie, 1981, 15,3 x 11 cm, sign. PD Jaroslav Uiberlay 1981, č. 15/200, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Leischnerová
(1937)
Vyšehrad
Položka č.: 282177Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:16
linoryt, 16,7 x 11,9 cm, sign. PD J. Leischnerová, č. 13/50, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Křížek
(1920-1981)
Kompozice
Položka č.: 282178Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:18
pastel, akvarel, papír, 21 x 11,5 cm, sign. PD VKřížek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Bendy a F. Tichého, V. Špály a V. Sychry
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO