-
Vladimír Hlubuček
(1928)
Poušť Gobi
Položka č.: 252Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 69 x 99 cm, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Liliana Maftei
(1954-2009)
Zátiší
Položka č.: 253Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 44 x 60 cm, sign. PD Maftei Liliana, rám
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Řízek
(1963)
Lost Paradise
Položka č.: 254Vyvolávací cena: 47.000 CZK (1.959 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
vaječná tempera na dřevě, 2021, 30 x 22 cm, sign. LD T.Řízek 21, rám
Aktuální cena: 47.000 CZK (1.959 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Spěváček
(1973)
Čekání
Položka č.: 255Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.334 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2016, 60 x 80 cm, sign. PD Jan Spěváček 2016, lišta, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž
Aktuální cena: 32.000 CZK (1.334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lukavský
(1947-2024)
Stará škola
Položka č.: 256Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 1991, 43,5 x 43,5 cm, sign. DU A. Lukavský 91, rám, vzadu popsáno a připsáno věnování Mnoho štěstí Danieli Tonda
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Raiser
(1935)
České ženy na Jadranu
Položka č.: 257Vyvolávací cena: 6.800 CZK (284 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, sololit, 50 x 71 cm, sign. PD Raiser, Pracoval jako kameraman a výtvarnému umění se začal věnovat ve svém volném čase. Uměleckým projevem, pohnutkami i přístupem k tvorbě jej můžeme řadit do skupiny naivních umělců. O výstavy a prezentaci se tento výtvarník v minulosti příliš nezajímal. Většin…
Aktuální cena: 6.800 CZK (284 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Svatopluk Klimeš
(1944)
Jo, už letím
Položka č.: 258Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
papír, oheň, popel, 2020, 27 x 36 cm, sign. PD Klimeš 2020, rám, Svatopluk Klimeš vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze (1967–1973) a kromě vlastní tvorby vyučoval od roku 1998 kresbu a malbu na Univerzitě J. E. Purkyně v Ústí nad Labem. Klimeš je znám svými propalovanými obrazy, ač bychom je…
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Šuhájek
(1943)
Hlava I.
Položka č.: 259Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, plátno, 2002, 50 x 40 cm, sign. PD Šuhájek, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Šuhájek
(1943)
Hlava II.
Položka č.: 260Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, plátno, 50 x 40 cm, sign. PD JŠuhájek, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bedřich Budil
(1943)
Meditace
Položka č.: 261Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, malířská lepenka, 1960, 49,5 x 35 cm, sign. PD Budil 60, na zadní straně B Budil, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Chaloupek
(1958)
Hra je ve finále
Položka č.: 262Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akryl, plátno, 2023, 100 x 100 cm, sign. vzadu Jach. 2023, žák M. Roštínské, P. Brázdy a J. Zezuly
Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tereza Zichová
(1992)
Galateia
Položka č.: 263Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2021, 40 x 30 cm, sign. vzadu Zichová 2021, Absolventka Akademie výtvarných umění v Praze, kde studovala v ateliérech Jiřího Petrboka a Michaela Rittsteina. Ve své tvorbě pracuje často se zvířecími motivy, které však klade do surreálních až bizarních situací. Jakousi spojující linkou j…
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Roman Trabura
(1960)
Moře I
Položka č.: 264Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, kvaš, papír, 2005, 27,5 x 39 cm, sign. vzadu Roman Trabura, žák prof. J. Načeradského a A. Veselého na pražské AVU
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dan Trantina
(1965)
Růže
Položka č.: 265Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, papír, 2008, 42 x 30 cm, LD monogr. DT 08, na pravé straně lehce odtržený okraj papíru , žák prof. Načeradského na AVU v Praze
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dan Trantina
(1965)
Jezero s medvěděm
Položka č.: 266Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, papír, 2008, 30 x 42 cm, PD monogr. DT 08, žák prof. Načeradského na AVU v Praze
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Foltýn
(1891-1976)
Krajina se stromy
Položka č.: 267Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 1949, 47,5 x 61 cm, sign. vzadu Foltýn, rám, František Foltýn byl žákem prof. E. Dítěte a A. Hofbauera na VŠUP v Praze, studoval na Académie Julian a Grand Chaumiére v Paříži, byl členem výtvarné skupiny Cercle et Carré a spoluzakladatelem SVU v Brně a skupiny Abstraction-Création ve F…
Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Foltýn
(1891-1976)
Domky
Položka č.: 268Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 1944 - 1945, 37 x 63 cm, sign. vzadu Fr. Foltýn 1944 - 45, rám, František Foltýn byl žákem prof. E. Dítěte a A. Hofbauera na VŠUP v Praze, studoval na Académie Julian a Grand Chaumiére v Paříži, byl členem výtvarné skupiny Cercle et Carré a spoluzakladatelem SVU v Brně a skupiny Abstra…
Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Kirnig
(1840-1911)
Lávka v lese
Položka č.: 269Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, karton, 43,5 x 30 cm, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem. Dílo českého krajináře, který vystudoval pražskou Akademii výtvarných umění u Maxe Haushofera a posléze mnichovskou Akademii výtvarných umění u E. Schleicha. V roce 1866 si v Praze otevřel soukromou krajinářskou školu,…
Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Hudeček
(1872-1941)
Venkovské stavení
Položka č.: 270Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
tempera, běloba, karton, 32,5 x 46 cm, sign. PD Ant. Hudeček, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Hudeček
(1872-1941)
Krajina Orlických hor
Položka č.: 271Vyvolávací cena: 85.000 CZK (3.542 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 20. léta 20. století, 92 x 124,5 cm, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem
Aktuální cena: 85.000 CZK (3.542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vilém Kreibich
(1884-1955)
Letní den u potoka
Položka č.: 272Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 1907, 71 x 53 cm, sign. LD Kreibich 07, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, žák prof. H. Schweigera
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Kostelík v Kojeticích
Položka č.: 273Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, karton, 29 x 48 cm, sign. PD Al. Moravec, rám, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Xaver Naske
(1884-1959)
Vrba
Položka č.: 274Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, karton, 1948, 33,5 x 24 cm, sign. PD FNaske, rám, vzadu věnování: Váženému panu Halouzkovi s díky věnuje FNaske, leden 1948, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Hornatá krajina
Položka č.: 275Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, karton, 80.-poč. 90. let 19. století, 21,7 x 29,7 cm, rám, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře, vzadu nalepen výstřižek z aukčního katalogu
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Bárky na pobřeží
Položka č.: 276Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 33,5 x 39 cm, sign. LD, rám, zkrakelováno, malba místy odřena
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Kašpar
(1877-1934)
Snopy
Položka č.: 277Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 64 x 89 cm, sign. LD Kašpar, rám, přiložena kniha Zapadlí vlastenci s reprodukcemi ilustrací Adolfa Kašpara, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Kohn
(1868-1953)
Pohled na Staronovou synagogu a židovskou radnici
Položka č.: 278Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, karton, 30,1 x 21,3 cm, sign PD Adolfi, rám, Adolf Kohn občanským povoláním varhaník byl v malířství samoukem. Jeho tvorba se zaměřila na zanikající pražskou židovskou čtvrť, čímž získal přezdívku malíř pražského ghetta. Jeho zájem o starou Prahu byl vyvolán rychlou modernizací města na přelom…
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Lhoták
(1865-1914)
Řiční partie u Nového města nad Metují
Položka č.: 279Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 96 x 106 cm, sign. LD J. Lhoták, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Ženy na tržišti
Položka č.: 280Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, překližka, 23,3 x 46,2 cm, sign. LD, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Cihelka
(1881-1958)
Na horách
Položka č.: 281Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, karton, 34,8 x 49 cm, sign. PD O.Cihelka, rám, rám s četnými oděrky, malba místy poškrábana, na jednom místě malá dírka v malbě, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných tamtéž
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Cihelka
(1881-1958)
Cigáni
Položka č.: 282Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, papír, 1935, 19,5 x 32,2 cm, sign. LD Cihelka 35, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných tamtéž
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hans von. Straschiripka Canon
(1829-1885)
Schönbrunn
Položka č.: 283Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
tužka, papír, 13 x 22 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
L.F. Schrott
Schönbrunn
Položka č.: 284Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, papír, 30,5 x 23 cm, sign. PD L.F. Schrott, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Grus
(1891-1983)
Strom mezi domky
Položka č.: 285Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
kvaš, papír, 1961, 47 x 64 cm, sign. PD , rám, vzadu razítko ČFVÚ, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ferdiš Duša
(1888-1958)
Ves v krajině
Položka č.: 286Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, papír, 25 x 36 cm, sign. LD F. Duša, rám, Antikvariát Dlážděná, žák M. Slevogta, člen Koliby, obce umělecké tvorby na Moravě, SČUG Hollar, Skupiny výtvarných umělců v Brně, Umělecké besedy v Praze, Bloku výtvarných umělců, Svazu čs. výtvarných umělců
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Maxmillian Neubauer
(1879-1920)
Nordbahnhof
Položka č.: 287Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, papír, 9,5 x 14 cm, sign. PD M. Neubauer, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Skramlík
(1860-1936)
Vlastní ateliér v Praze
Položka č.: 288Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
lavírovaná kresba, pero, papír, 14 x 18 cm, sign. PD J. Skramlík, rám
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Schmid
Miramare
Položka č.: 289Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, kvaš, papír, 36,7 x 26 cm, sign. PD Schmid, rám, neurčený autor, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Rabas
(1885-1954)
Chléb náš vezdejší
Položka č.: 290Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
tuš, akvarel, 75 x 36,7 cm, rám, Václav Rabas byl významný český malíř, jeden z prvních nositelů titulu národního umělce. Jeho tvorba reflektovala širokou škálu témat a vlivů, které dokázal promítat do svých děl. Člen Umělecké besedy, Spolku Mánes a spoluzakladatel Sdružení českých umělců a grafiků …
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Johann Adam Klein
(1792-1875)
Ve chlévě
Položka č.: 291Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
tužka, papír, 1864, 18,8 x 25,5 cm, sign. PD Klein, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Brožek
Cesta krajinou
Položka č.: 292Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 71 x 93 cm, sign. PD A. Brožek, rám, malba místy lehce poškozena
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Jihoanglická krajina
Položka č.: 293Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, pol. 19. století, 18 x 25 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Černý
(1904-1984)
Žena s dítětem
Položka č.: 294Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, karton, 59 x 45,8 cm, rám, Jaroslav Černý byl český akademický malíř. Pocházel z dělnické rodiny, ale již v dětství projevoval umělecké nadání. Studoval na AVU v Praze, kde ho ovlivnili profesorové Max Švabinský a Otakar Nejedlý. Pro svou tvorbu čerpal inspiraci z české krajiny a industriálníc…
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu
-
Kristián Kodet
(1948)
Spojené oči
Položka č.: 295Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, deska, 1995, 23 x 28 cm, sign. PD Kristian Kodet 95, rám, studium na Akademii des Beaux Arts v Bruselu
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kristián Kodet
(1948)
Tváře
Položka č.: 296Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, deska, 30,5 x 28 cm, sign. PD Kristian Kodet, rám, studium na Akademii des Beaux Arts v Bruselu
Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kristián Kodet
(1948)
Snění
Položka č.: 297Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, deska, 1997, 39 x 28,5 cm, sign. PD Kristian Kodet 97, rám, studium na Akademii des Beaux Arts v Bruselu
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vlastimil Zábranský
(1936-2021)
Kuřák
Položka č.: 298Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
tuš, papír, 14 x 18 cm, sign. PD Zábranský, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Grimm
(1943-2012)
V kavárně
Položka č.: 299Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, papír, 1992, 56 x 42 cm, sign. DU Jan Grimm 92, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Janula
(1932-2020)
Akt
Položka č.: 300Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
uhel, papír, 86 x 57 cm, sign. LD Janula, rám
Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Janula
(1932-2020)
Akt s rukama nad hlavou
Položka č.: 301Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
uhel, papír, 62 x 41 cm, sign. PD Janula, rám
Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO