-
František Bílek
(1872-1941)
Krása mládí ve svém boji
Položka č.: 219Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.125 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
bronz, pozdější odlitek, 1910, v. 35 cm, plastika je zastoupena ve 2 variantách v GHMP, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy
Aktuální cena: 27.000 CZK (1.125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Gutfreund
(1889-1927)
Toaleta
Položka č.: 220Vyvolávací cena: 78.000 CZK (3.250 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
bronz, v. 44,5 cm, č. 1/4, pozdější odlitek, odlito z původního sádrového modelu v roce 2003 v počtu 7 kusů, původní sádra z r. 1911 pochází z pozůstalosti fotografa Eugena Wiškovského, reprodukováno: soupis NG 1995/96 str. 187, soupis č. 37, autor byl významný sochař první poloviny 20. století - pr…
Aktuální cena: 78.000 CZK (3.250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Filla
(1882-1953)
Kubistická hlava
Položka č.: 221Vyvolávací cena: 120.000 CZK (5.000 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
bronz, v. 27,5 cm, socha na mramorovém podstavci, žák prof. Thieleho a Bukovace na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 120.000 CZK (5.000 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Kundera
(1911-2005)
Les Sardines
Položka č.: 222Vyvolávací cena: 24.000 CZK (1.000 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 1969, 27,5 x 41,5 cm, sign. PD Kundera 69, rám, vzadu razítko Galerie E. Gaors z Marseille, vzadu na rámu číslo soupisu No 62 RK
Aktuální cena: 24.000 CZK (1.000 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Zátiší s hruškami
Položka č.: 223Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, dřevo, 30,5 x 40,5 cm, rám, z pozůstalosti Josefa Lieslera, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Ukřížování
Položka č.: 224Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
Olej, plátno - rentoaláž, 31,5 x 17 cm, drobná olejová malba představuje v baroku oblíbený námět truchlící Panny Marie stojící před Ukřižovaným Kristem. Tlumená barevnost odpovídá náladě výjevu, který se odehrává na kopci Golgota. Pod křížem je umístěna lebka, v pozadí jsou vidět obrysy města předst…
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Sv. Petr radí sv. Pavlovi
Položka č.: 225Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 42,5 x 31 cm, přelom 18 a 19 st., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Augustin Vlček
(1865-1934)
Děti Antonína Slavíčka, Eva a Jan
Položka č.: 226Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, sololit, 1902, 38,5 x 38,5 cm, sign. PU Vlček 1902, rám, Augustin Vlček byl českým malířem portrétů a restaurátorem. Studoval na pražské Akademii u Antonína Lhoty a Františka Čermáka a následně na mnichovské Akademii. Jeho malířské dílo, především portréty, charakterizuje dobový secesní akadem…
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Ullrych
(1893-1948)
Pradleny
Položka č.: 227Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 1934, 108 x 132 cm, sign. vzadu B. Ullrych 1934, rám
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Moře
Položka č.: 228Vyvolávací cena: 36.000 CZK (1.500 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
tempera, běloba, tuš, papír, 1969, 31,3 x 88 cm, sign. PD Liesler 69, Josef Liesler je jednou z nejvýraznějších postav českého výtvarného umění dvacátého století. Byl členem skupin Sedm v říjnu, Spolku výtvarných umělců Mánes, Sdružení českých umělců grafiků Hollar a skupiny RADAR. Věnoval se grafic…
Aktuální cena: 36.000 CZK (1.500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Skála
(1908-2001)
Don Quijote, Sancho Panza a Rocinanta (putování noční krajinou)
Položka č.: 229Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, 1976, 58,7 x 78,7 cm, sign. PD K. Skála 76, rám, drobné oděrky na rámu, při krajích mírně oloupaná barva, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze, poté prof. Souverbieho na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen JUV v Praze
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Rozkvetlé stromy
Položka č.: 230Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
tempera, papír, 57,3 x 44,5 cm, sign. PD K. Oberthor, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Zátiší s květinami
Položka č.: 231Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
tempera, papír, 64 x 50,8 cm, sign. LD K. Oberthor, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Řecko
Položka č.: 232Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, karton, 1970, 47 x 66,5 cm, sign. PD K. Oberthor, rám, na zadní straně štítek s popisem, vyučil se kamenotiskařem v Průmyslové tiskárně v Praze, odkud pokračoval na Ukrajinskou akademii v Praze, a studia ukončil na AVU. Byl členem SČUG Hollar a měl blízký vztah k Prachaticku a Vodňansku, které…
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
Pozdrav z Krumlova
Položka č.: 233Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, papír, 1957, 11 x 15 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
Kamenný most v Písku
Položka č.: 234Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, papír, 8,5 x 13 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
Na chvějivé hladině
Položka č.: 235Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
tuš, akvarel, papír, 1962, 10,5 x 14 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
Pod stromem
Položka č.: 236Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
tuš, akvarel, papír, 1955, 10,5 x 14,5 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
Klášter Žďár nad Sázavou
Položka č.: 237Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, papír, 1957, 10,5 x 16,5 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
Rybník
Položka č.: 238Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, papír, 1955, 9 x 15 cm, monogr. PD V.T. 55, pasparta, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
Krajina
Položka č.: 239Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, papír, 1985, 24,5 x 36,5 cm, sign. PD Vl. Tesař X.II. 85, při okrajích a místy lehce poškozený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
Zlatý kolovrat
Položka č.: 240Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, akvarel, tuš, 1993, 50 x 65 cm, sign. PD Vl. Tesař 93, rám, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Zklamání
Položka č.: 241Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
dřevoryt, 35,7 x 23,8 cm, nalepeno na růžovém papíru, rám, japonský dřevoryt , papír je přeložený, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Bojovnice džo-do
Položka č.: 242Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
dřevoryt, 31,2 x 21,7 cm, nalepeno na růžovém papíru, rám, japonský dřevoryt, Utagawa Kunisada byl japonský ilustrátor a grafik, zabývající se technikou japonského dřevořezu. V roce 1810 založil vlastní uměleckou školu Gototei, jejíž zájem se soustředil zejména na portréty herců divadla Kabuki. Kun…
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Zuřivost
Položka č.: 243Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
dřevoryt, 34,9 x 24 cm, na zadní straně podlepeno, lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Pokora
Položka č.: 244Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
dřevoryt, 34,9 x 23,5 cm, lehce poškozeno, vzadu podlepeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
V parku pod jabloní
Položka č.: 245Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
dřevoryt, 35,9 x 24,5 cm, lehce poškozeno, vzadu podlepeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Přepadení v přístavu
Položka č.: 246Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
dřevoryt, 37 x 25,5 cm, na rozích ohnuý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Závist
Položka č.: 247Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
dřevoryt, 35,2 x 24 cm, lehce poškozeno, vzadu podlepeno , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Pomocný - nosič lampionů
Položka č.: 248Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
dřevoryt, 34,5 x 22,3 cm, lehce poškozeno, vzadu podlepeno , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Samurajův smutek
Položka č.: 249Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
dřevoryt, 35,1 x 24 cm, mírně poškozeno, vzadu podlepeno , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Chrám nebes v Pekingu
Položka č.: 250Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
tapiserie, 27 x 61 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdenek Hůla
(1948)
Kristus na hoře Olivetské podle Mistra vyšebrodského
Položka č.: 251Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 1990, 162 x 145 cm, sign. PD Z. Hůla 90, malíř, sochař, absolvent AVU u prof. Součka, v roce 2002 habilitoval na VŠUP v Praze v oboru sochařství
Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Hlubuček
(1928)
Poušť Gobi
Položka č.: 252Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 69 x 99 cm, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Liliana Maftei
(1954-2009)
Zátiší
Položka č.: 253Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 44 x 60 cm, sign. PD Maftei Liliana, rám
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Řízek
(1963)
Lost Paradise
Položka č.: 254Vyvolávací cena: 47.000 CZK (1.959 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
vaječná tempera na dřevě, 2021, 30 x 22 cm, sign. LD T.Řízek 21, rám
Aktuální cena: 47.000 CZK (1.959 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Spěváček
(1973)
Čekání
Položka č.: 255Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.334 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2016, 60 x 80 cm, sign. PD Jan Spěváček 2016, lišta, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž
Aktuální cena: 32.000 CZK (1.334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lukavský
(1947-2024)
Stará škola
Položka č.: 256Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 1991, 43,5 x 43,5 cm, sign. DU A. Lukavský 91, rám, vzadu popsáno a připsáno věnování Mnoho štěstí Danieli Tonda
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Raiser
(1935)
České ženy na Jadranu
Položka č.: 257Vyvolávací cena: 6.800 CZK (284 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, sololit, 50 x 71 cm, sign. PD Raiser, Pracoval jako kameraman a výtvarnému umění se začal věnovat ve svém volném čase. Uměleckým projevem, pohnutkami i přístupem k tvorbě jej můžeme řadit do skupiny naivních umělců. O výstavy a prezentaci se tento výtvarník v minulosti příliš nezajímal. Většin…
Aktuální cena: 6.800 CZK (284 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Svatopluk Klimeš
(1944)
Jo, už letím
Položka č.: 258Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
papír, oheň, popel, 2020, 27 x 36 cm, sign. PD Klimeš 2020, rám, Svatopluk Klimeš vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze (1967–1973) a kromě vlastní tvorby vyučoval od roku 1998 kresbu a malbu na Univerzitě J. E. Purkyně v Ústí nad Labem. Klimeš je znám svými propalovanými obrazy, ač bychom je…
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Šuhájek
(1943)
Hlava I.
Položka č.: 259Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, plátno, 2002, 50 x 40 cm, sign. PD Šuhájek, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Šuhájek
(1943)
Hlava II.
Položka č.: 260Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, plátno, 50 x 40 cm, sign. PD JŠuhájek, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bedřich Budil
(1943)
Meditace
Položka č.: 261Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, malířská lepenka, 1960, 49,5 x 35 cm, sign. PD Budil 60, na zadní straně B Budil, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Chaloupek
(1958)
Hra je ve finále
Položka č.: 262Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akryl, plátno, 2023, 100 x 100 cm, sign. vzadu Jach. 2023, žák M. Roštínské, P. Brázdy a J. Zezuly
Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tereza Zichová
(1992)
Galateia
Položka č.: 263Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2021, 40 x 30 cm, sign. vzadu Zichová 2021, Absolventka Akademie výtvarných umění v Praze, kde studovala v ateliérech Jiřího Petrboka a Michaela Rittsteina. Ve své tvorbě pracuje často se zvířecími motivy, které však klade do surreálních až bizarních situací. Jakousi spojující linkou j…
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Roman Trabura
(1960)
Moře I
Položka č.: 264Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, kvaš, papír, 2005, 27,5 x 39 cm, sign. vzadu Roman Trabura, žák prof. J. Načeradského a A. Veselého na pražské AVU
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dan Trantina
(1965)
Růže
Položka č.: 265Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, papír, 2008, 42 x 30 cm, LD monogr. DT 08, na pravé straně lehce odtržený okraj papíru , žák prof. Načeradského na AVU v Praze
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dan Trantina
(1965)
Jezero s medvěděm
Položka č.: 266Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, papír, 2008, 30 x 42 cm, PD monogr. DT 08, žák prof. Načeradského na AVU v Praze
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Foltýn
(1891-1976)
Krajina se stromy
Položka č.: 267Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 1949, 47,5 x 61 cm, sign. vzadu Foltýn, rám, František Foltýn byl žákem prof. E. Dítěte a A. Hofbauera na VŠUP v Praze, studoval na Académie Julian a Grand Chaumiére v Paříži, byl členem výtvarné skupiny Cercle et Carré a spoluzakladatelem SVU v Brně a skupiny Abstraction-Création ve F…
Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Foltýn
(1891-1976)
Domky
Položka č.: 268Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 1944 - 1945, 37 x 63 cm, sign. vzadu Fr. Foltýn 1944 - 45, rám, František Foltýn byl žákem prof. E. Dítěte a A. Hofbauera na VŠUP v Praze, studoval na Académie Julian a Grand Chaumiére v Paříži, byl členem výtvarné skupiny Cercle et Carré a spoluzakladatelem SVU v Brně a skupiny Abstra…
Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO