-
František Bílek
(1872-1941)
Krása mládí ve svém boji
No.: 219Auction price: 27.000 CZK (1.125 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
bronz, pozdější odlitek, 1910, v. 35 cm, plastika je zastoupena ve 2 variantách v GHMP, the disciple of prof. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 27.000 CZK (1.125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Gutfreund
(1889-1927)
Toaleta
No.: 220Auction price: 78.000 CZK (3.250 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
bronz, v. 44,5 cm, č. 1/4, pozdější odlitek, odlito z původního sádrového modelu v roce 2003 v počtu 7 kusů, původní sádra z r. 1911 pochází z pozůstalosti fotografa Eugena Wiškovského, reprodukováno: soupis NG 1995/96 str. 187, soupis č. 37, autor byl významný sochař první poloviny 20. století - pr…
Current price: 78.000 CZK (3.250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Emil Filla
(1882-1953)
Kubistická hlava
No.: 221Auction price: 120.000 CZK (5.000 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
bronz, v. 27,5 cm, socha na mramorovém podstavci, the disciple of prof. Thiele and Bukovac at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists and SVU
Current price: 120.000 CZK (5.000 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Rudolf Kundera
(1911-2005)
Les Sardines
No.: 222Auction price: 24.000 CZK (1.000 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 1969, 27,5 x 41,5 cm, sign. PD Kundera 69, rám, vzadu razítko Galerie E. Gaors z Marseille, vzadu na rámu číslo soupisu No 62 RK
Current price: 24.000 CZK (1.000 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Zátiší s hruškami
No.: 223Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, dřevo, 30,5 x 40,5 cm, rám, z pozůstalosti Josefa Lieslera, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Ukřížování
No.: 224Auction price: 12.000 CZK (500 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
Olej, plátno - rentoaláž, 31,5 x 17 cm, drobná olejová malba představuje v baroku oblíbený námět truchlící Panny Marie stojící před Ukřižovaným Kristem. Tlumená barevnost odpovídá náladě výjevu, který se odehrává na kopci Golgota. Pod křížem je umístěna lebka, v pozadí jsou vidět obrysy města předst…
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Sv. Petr radí sv. Pavlovi
No.: 225Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 42,5 x 31 cm, přelom 18 a 19 st., Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Augustin Vlček
(1865-1934)
Děti Antonína Slavíčka, Eva a Jan
No.: 226Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, sololit, 1902, 38,5 x 38,5 cm, sign. PU Vlček 1902, rám, Augustin Vlček byl českým malířem portrétů a restaurátorem. Studoval na pražské Akademii u Antonína Lhoty a Františka Čermáka a následně na mnichovské Akademii. Jeho malířské dílo, především portréty, charakterizuje dobový secesní akadem…
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohumil Ullrych
(1893-1948)
Pradleny
No.: 227Auction price: 10.000 CZK (417 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 1934, 108 x 132 cm, sign. vzadu B. Ullrych 1934, rám,
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Moře
No.: 228Auction price: 36.000 CZK (1.500 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tempera, běloba, tuš, papír, 1969, 31,3 x 88 cm, sign. PD Liesler 69, Josef Liesler je jednou z nejvýraznějších postav českého výtvarného umění dvacátého století. Byl členem skupin Sedm v říjnu, Spolku výtvarných umělců Mánes, Sdružení českých umělců grafiků Hollar a skupiny RADAR. Věnoval se grafic…
Current price: 36.000 CZK (1.500 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Skála
(1908-2001)
Don Quijote, Sancho Panza a Rocinanta (putování noční krajinou)
No.: 229Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, 1976, 58,7 x 78,7 cm, sign. PD K. Skála 76, rám, drobné oděrky na rámu, při krajích mírně oloupaná barva, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Rozkvetlé stromy
No.: 230Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tempera, papír, 57,3 x 44,5 cm, sign. PD K. Oberthor, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Zátiší s květinami
No.: 231Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tempera, papír, 64 x 50,8 cm, sign. LD K. Oberthor, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Řecko
No.: 232Auction price: 10.000 CZK (417 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, karton, 1970, 47 x 66,5 cm, sign. PD K. Oberthor, rám, na zadní straně štítek s popisem, vyučil se kamenotiskařem v Průmyslové tiskárně v Praze, odkud pokračoval na Ukrajinskou akademii v Praze, a studia ukončil na AVU. Byl členem SČUG Hollar a měl blízký vztah k Prachaticku a Vodňansku, které…
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
Pozdrav z Krumlova
No.: 233Auction price: 1.100 CZK (46 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, papír, 1957, 11 x 15 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. F. Troster at The Academy of Performing Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Arti…
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
Kamenný most v Písku
No.: 234Auction price: 1.100 CZK (46 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, papír, 8,5 x 13 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. F. Troster at The Academy of Performing Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic…
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
Na chvějivé hladině
No.: 235Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tuš, akvarel, papír, 1962, 10,5 x 14 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. F. Troster at The Academy of Performing Arts in Prague, member of The Hollar Association of C…
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
Pod stromem
No.: 236Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tuš, akvarel, papír, 1955, 10,5 x 14,5 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. F. Troster at The Academy of Performing Arts in Prague, member of The Hollar Association of…
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
Klášter Žďár nad Sázavou
No.: 237Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, papír, 1957, 10,5 x 16,5 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. F. Troster at The Academy of Performing Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czec…
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
Rybník
No.: 238Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, papír, 1955, 9 x 15 cm, monogr. PD V.T. 55, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. F. Troster at The Academy of Performing Arts in Prague, member of The Hollar Asso…
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
Krajina
No.: 239Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, papír, 1985, 24,5 x 36,5 cm, sign. PD Vl. Tesař X.II. 85, při okrajích a místy lehce poškozený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. F. Troster at The Academy of Perf…
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
Zlatý kolovrat
No.: 240Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, akvarel, tuš, 1993, 50 x 65 cm, sign. PD Vl. Tesař 93, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. F. Troster at The Academy of Performing Arts in Prague, member…
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Zklamání
No.: 241Auction price: 1.600 CZK (67 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
dřevoryt, 35,7 x 23,8 cm, nalepeno na růžovém papíru, rám, japonský dřevoryt , papír je přeložený, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Bojovnice džo-do
No.: 242Auction price: 1.600 CZK (67 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
dřevoryt, 31,2 x 21,7 cm, nalepeno na růžovém papíru, rám, japonský dřevoryt, Utagawa Kunisada byl japonský ilustrátor a grafik, zabývající se technikou japonského dřevořezu. V roce 1810 založil vlastní uměleckou školu Gototei, jejíž zájem se soustředil zejména na portréty herců divadla Kabuki. Kun…
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Zuřivost
No.: 243Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
dřevoryt, 34,9 x 24 cm, na zadní straně podlepeno, lehce poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Pokora
No.: 244Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
dřevoryt, 34,9 x 23,5 cm, lehce poškozeno, vzadu podlepeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
V parku pod jabloní
No.: 245Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
dřevoryt, 35,9 x 24,5 cm, lehce poškozeno, vzadu podlepeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Přepadení v přístavu
No.: 246Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
dřevoryt, 37 x 25,5 cm, na rozích ohnuý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Závist
No.: 247Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
dřevoryt, 35,2 x 24 cm, lehce poškozeno, vzadu podlepeno , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Pomocný - nosič lampionů
No.: 248Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
dřevoryt, 34,5 x 22,3 cm, lehce poškozeno, vzadu podlepeno , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Samurajův smutek
No.: 249Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
dřevoryt, 35,1 x 24 cm, mírně poškozeno, vzadu podlepeno , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Chrám nebes v Pekingu
No.: 250Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tapiserie, 27 x 61 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdenek Hůla
(1948)
Kristus na hoře Olivetské podle Mistra vyšebrodského
No.: 251Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 1990, 162 x 145 cm, sign. PD Z. Hůla 90, the disciple of prof. K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 35.000 CZK (1.459 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Hlubuček
(1928)
Poušť Gobi
No.: 252Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 69 x 99 cm, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Liliana Maftei
(1954-2009)
Zátiší
No.: 253Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 44 x 60 cm, sign. PD Maftei Liliana, rám
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tomáš Řízek
(1963)
Lost Paradise
No.: 254Auction price: 47.000 CZK (1.959 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
vaječná tempera na dřevě, 2021, 30 x 22 cm, sign. LD T.Řízek 21, rám
Current price: 47.000 CZK (1.959 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Spěváček
(1973)
Čekání
No.: 255Auction price: 32.000 CZK (1.334 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2016, 60 x 80 cm, sign. PD Jan Spěváček 2016, lišta, studied at The Secondary School of Applied Arts for Glassmaking in Kamenicky Senov, The Art School of Vaclav Hollar in Prague, the disciple of prof. Naceradsky at The Faculty of Fine Arts - The University of Technology in Brno, atten…
Current price: 32.000 CZK (1.334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antonín Lukavský
(1947-2024)
Stará škola
No.: 256Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 1991, 43,5 x 43,5 cm, sign. DU A. Lukavský 91, rám, vzadu popsáno a připsáno věnování Mnoho štěstí Danieli Tonda
Current price: 25.000 CZK (1.042 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeněk Raiser
(1935)
České ženy na Jadranu
No.: 257Auction price: 6.800 CZK (284 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, sololit, 50 x 71 cm, sign. PD Raiser, Pracoval jako kameraman a výtvarnému umění se začal věnovat ve svém volném čase. Uměleckým projevem, pohnutkami i přístupem k tvorbě jej můžeme řadit do skupiny naivních umělců. O výstavy a prezentaci se tento výtvarník v minulosti příliš nezajímal. Většin…
Current price: 6.800 CZK (284 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Svatopluk Klimeš
(1944)
Jo, už letím
No.: 258Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
papír, oheň, popel, 2020, 27 x 36 cm, sign. PD Klimeš 2020, rám, Svatopluk Klimeš vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze (1967–1973) a kromě vlastní tvorby vyučoval od roku 1998 kresbu a malbu na Univerzitě J. E. Purkyně v Ústí nad Labem. Klimeš je znám svými propalovanými obrazy, ač bychom je…
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Šuhájek
(1943)
Hlava I.
No.: 259Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, plátno, 2002, 50 x 40 cm, sign. PD Šuhájek, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Šuhájek
(1943)
Hlava II.
No.: 260Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, plátno, 50 x 40 cm, sign. PD JŠuhájek, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bedřich Budil
(1943)
Meditace
No.: 261Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, malířská lepenka, 1960, 49,5 x 35 cm, sign. PD Budil 60, na zadní straně B Budil, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Chaloupek
(1958)
Hra je ve finále
No.: 262Auction price: 22.000 CZK (917 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akryl, plátno, 2023, 100 x 100 cm, sign. vzadu Jach. 2023, the disciple of M. Rostinska, P. Brazda a J. Zezula
Current price: 22.000 CZK (917 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tereza Zichová
(1992)
Galateia
No.: 263Auction price: 13.000 CZK (542 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2021, 40 x 30 cm, sign. vzadu Zichová 2021, Absolventka Akademie výtvarných umění v Praze, kde studovala v ateliérech Jiřího Petrboka a Michaela Rittsteina. Ve své tvorbě pracuje často se zvířecími motivy, které však klade do surreálních až bizarních situací. Jakousi spojující linkou j…
Current price: 13.000 CZK (542 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Roman Trabura
(1960)
Moře I
No.: 264Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, kvaš, papír, 2005, 27,5 x 39 cm, sign. vzadu Roman Trabura
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Dan Trantina
(1965)
Růže
No.: 265Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, papír, 2008, 42 x 30 cm, LD monogr. DT 08, na pravé straně lehce odtržený okraj papíru , the disciple of prof. Naceradsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Dan Trantina
(1965)
Jezero s medvěděm
No.: 266Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, papír, 2008, 30 x 42 cm, PD monogr. DT 08, the disciple of prof. Naceradsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Foltýn
(1891-1976)
Krajina se stromy
No.: 267Auction price: 28.000 CZK (1.167 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 1949, 47,5 x 61 cm, sign. vzadu Foltýn, rám, František Foltýn byl žákem prof. E. Dítěte a A. Hofbauera na VŠUP v Praze, studoval na Académie Julian a Grand Chaumiére v Paříži, byl členem výtvarné skupiny Cercle et Carré a spoluzakladatelem SVU v Brně a skupiny Abstraction-Création ve F…
Current price: 28.000 CZK (1.167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Foltýn
(1891-1976)
Domky
No.: 268Auction price: 29.000 CZK (1.209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 1944 - 1945, 37 x 63 cm, sign. vzadu Fr. Foltýn 1944 - 45, rám, František Foltýn byl žákem prof. E. Dítěte a A. Hofbauera na VŠUP v Praze, studoval na Académie Julian a Grand Chaumiére v Paříži, byl členem výtvarné skupiny Cercle et Carré a spoluzakladatelem SVU v Brně a skupiny Abstra…
Current price: 29.000 CZK (1.209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED