-
Josef Ruzselák
(1938)
Kompozice XII
Položka č.: 765Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:27
lept, 1989, 11 x 9 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 12/95
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Ruzselák
(1938)
Kompozice XXV
Položka č.: 764Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:26
lept, 1989, 17 x 10,5 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 11/95
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Ruzselák
(1938)
Kompozice IX
Položka č.: 763Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:25
lept, 1989, 17,5 x 12 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 11/95
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Ruzselák
(1938)
Kompozice XIX (2)
Položka č.: 762Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:24
lept, 1989, 16,5 x 11 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 11/95
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Ruzselák
(1938)
Kompozice XIX
Položka č.: 761Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:23
lept, 1989, 16,5 x 11 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 13/95
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Ruzselák
(1938)
Kompozice III
Položka č.: 760Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:22
lept, 1987, 8 x 11 cm, sign. DU Josef Ruszelák 87, č. 13/95
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Ruzselák
(1938)
Kompozice XXIV
Položka č.: 759Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:21
lept, 1989, 11 x 6 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 11/95
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Ruzselák
(1938)
Kompozice XXVI
Položka č.: 758Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:20
lept, 1987, 21 x 13 cm, sign. DU Josef Ruszelák 87, č. 11/95
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Ruzselák
(1938)
Kompozice V
Položka č.: 757Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:19
lept, 1987, 10,5 x 13 cm, sign. DU Josef Ruszelák 87, č. 11/95
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Bino
Chalupy v horách
Položka č.: 400Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:22
lept, 12,3 x 16,3 cm, sign. PD J. Bino, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Chalupa se zříceninou
Položka č.: 675Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:57
suchá jehla, 35 x 30 cm, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Ruyana Küste
Položka č.: 674Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:56
lept, 21,8 x 14,2 cm, sign. PD nečitelně, zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Ptáčci
Položka č.: 673Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:55
lept, 20,3 x 14,3 cm, sign. PD, rám, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Hans Schroedter
Skupina stromů
Položka č.: 784Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:46
lept, 1908, 13,3 x 22,7 cm, značeno LD v desce H. S. 1908, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aldof Jelínek Alex
(1890-1957)
Tonda Špacír ze Strmilova
Položka č.: 380Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:02
litografie, 1918, 12 x 13 cm, značeno PD na kameni A. J. Alex, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Josef Krejsa
(1896-1941)
Husův domek
Položka č.: 583Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:25
dřevoryt, 22 x 26,5 cm, značeno v tisku JK, studoval architekturu a staromistrovské techniky u Františka Alta ve Vídni, figurální kresbu, anatomii a perspektivu u F. P. Michettiho v Itálii, později na AVU u Maxe Pirnera
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Neurčený autor
U kostela
Položka č.: 659Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:41
litografie, 19,5 x 27 cm, č. 77/100, dole natržený papír mimo tisk, papír pomačkaný
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Strnad
Z pouti
Položka č.: 812Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:14
lept, 10,4 x 8 cm, sign. PD Strnad, zažloutlý, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Jiří Bauer
Skála
Položka č.: 385Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:07
akvatinta, 13,5 x 8,5 cm, sign. LD JBauer, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Burian
(1905-1981)
Hannibal, největší lev v zajetí
Položka č.: 62Vyvolávací cena: 280.000 CZK (11.667 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
kvaš, papír, 30 x 30 cm, sign. PD Z. Burian, rám, žák prof. M. Švabinského a J. Obrovského na AVU v Praze, člen Sdružení výtvarníků Purkyně
Aktuální cena: 280.000 CZK (11.667 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1977)
Předjarní hlava
Položka č.: 36Vyvolávací cena: 165.000 CZK (6.875 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
email, sololit, 1965, 64 x 44 cm, sign. PD Bělocvětov, rám, vzadu štítek s popisem, malíř Andrej Bělocvětov prokázal svůj talent již v brzkém mládí. Na Akademii výtvarných mění v Praze byl přijat bez zkoušek a v 17 letech se stal hostem Umělecké besedy. V mládí maloval krajiny a zátiší, v nichž klad…
Aktuální cena: 165.000 CZK (6.875 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Ouhel
(1945-2021)
List
Položka č.: 34Vyvolávací cena: 155.000 CZK (6.459 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2002, 135 x 180 cm, lišta, vzadu štítek Galerie Gema, obraz českého malíře, koloristy a významného grafika, ilustrátora a teoretika umění první poloviny 20. století Ivana Ouhela zaujme diváka na první pohled svojí velkorysostí formátu. Rozměrný formát obrazu nesoucí název List je krásn…
Aktuální cena: 155.000 CZK (6.459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Placht
(1962)
Curasana
Položka č.: 87Vyvolávací cena: 150.000 CZK (6.250 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
pucuti (kůra stromu), plátno, 2017, 120 x 150 cm, sign. vzadu Otto Placht , žák prof. A Paderlíka na AVU v Praze
Aktuální cena: 150.000 CZK (6.250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Wachsman
(1898-1942)
Obraz (Surrealistická kompozice)
Položka č.: 70Vyvolávací cena: 135.000 CZK (5.625 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
pastel, papír, cca 1930-1931, 63,5 x 48 cm, rám, vzadu razítko: Z pozůstalosti Aloise Wachsmana č. 821, " V "Obraze (Surrealistické kompozici)" ponechal Wachsman divákovi absolutní volnost pro jeho představivost. Proto také motiv sám ani nespecifikoval názvem. Roku 1931 Adolf Hoffmeis…
Aktuální cena: 135.000 CZK (5.625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kolář
(1914-2002)
Ad spectatores
Položka č.: 39Vyvolávací cena: 130.000 CZK (5.417 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
koláž, dřevo, 1983, 65 x 50 cm, sign. vzadu Jiří Kolář 83, rám, vzadu razítko Galleria Arte Centro, Milano, básník s neobyčejnou tvůrčí invencí a autor experimentální poezie, přenesl písemné sebevyjádření do zcela unikátní vizuální podoby. Klasický psaný projev dokázal posunout až na jeho samé hrani…
Aktuální cena: 130.000 CZK (5.417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Filla
(1882-1953)
Kubistická hlava
Položka č.: 221Vyvolávací cena: 120.000 CZK (5.000 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
bronz, v. 27,5 cm, socha na mramorovém podstavci, žák prof. Thieleho a Bukovace na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 120.000 CZK (5.000 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dobroslav Foll
(1922-1981)
Ikarus letí ke slunci
Položka č.: 61Vyvolávací cena: 110.000 CZK (4.584 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
objekt, 70. léta, 105 x 105 x 120 a 50 cm, z cyklu Vývoj letectví, zajímavý autor působící v II. pol. 20. století. Člen Skupiny RADAR, který stál dokonce u vzniku této tvůrčí skupiny v r. 1959. Autor, jež se vyznačoval osobitým smyslem pro humor, který vetknul i do své tvorby, a kterým ovlivnil souč…
Aktuální cena: 110.000 CZK (4.584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Kulovité těleso
Položka č.: 52Vyvolávací cena: 85.000 CZK (3.542 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, sololit, 1989, 41 x 27 cm, sign. PD Ota Janeček 89, rám, vzadu popsáno, na rubu štítek soupisu díla č. 9757, brilantní ukázka díla z ruky jednoho z našich nejvýraznějších umělců tzv. generace druhé světové války. Studoval kresbu na ČVUT v Praze u O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného. Byl člen…
Aktuální cena: 85.000 CZK (3.542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Hudeček
(1872-1941)
Krajina Orlických hor
Položka č.: 271Vyvolávací cena: 85.000 CZK (3.542 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 20. léta 20. století, 92 x 124,5 cm, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem
Aktuální cena: 85.000 CZK (3.542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Věra Janoušková
(1922-2010)
Postava
Položka č.: 59Vyvolávací cena: 80.000 CZK (3.334 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
polychromované dřevo, 1979, v. 102 cm, sign. vzadu V. Janoušková 1979, autorka byla absolventkou UMPRUM, členkou umělecké skupiny UB12 a Umělecké besedy a výraznou představitelkou vlny nové figurace. Své artefakty tvořila z netypických materiálů jako je smalt nebo osinkocement, případně dřevo, z něh…
Aktuální cena: 80.000 CZK (3.334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO