-
Jan Skorka Lauko
(1966)
Stavění máje
Položka č.: 281681Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:04
olej, plátno, 2021, 80 x 70 cm, sign. LD Jan Skorka Lauko 2021, klínový rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Raiser
(1935)
Tragédie v cirku…
Položka č.: 281680Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:03
akryl, plátno, 2020, 50 x 70 cm, sign. PD Raiser 20, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Raiser
(1935)
Ulice neřesti
Položka č.: 281679Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:02
akryl, plátno, 2003, 70 x 50 cm, sign. PD Raiser 03, napínací rám, Pracoval jako kameraman a výtvarnému umění se začal věnovat ve svém volném čase. Uměleckým projevem, pohnutkami i přístupem k tvorbě jej můžeme řadit do skupiny naivních umělců. O výstavy a prezentaci se tento výtvarník v minulosti p…
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Raiser
(1935)
Zlatý podzim
Položka č.: 281678Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:01
akryl, sololit, 2020, 50 x 70 cm, sign. PD Raiser 20, rožky mírně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Prášek
(1950)
Pankrác
Položka č.: 281662Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:45
akryl, plátno, 1976-X, 100 x 100,5 cm, monogr. LN KP 76, klínový rám, na zadní straně popsáno autorem, nalepen štítek s popisem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. G. Singiera na École Nationale Supérieure des Beaux-Arts v Paříži, poté studium na École des Beaux-Arts v St. Oue…
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petra Hřivnáčová
Kudu
Položka č.: 281658Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:41
akryl, plátno, 2018, 80 x 80 cm, sign. PD P. Hříva 2018, napínací rám, na zadní straně popsáno autorkou, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Janouškovec
(1961)
Podzim v zahradě
Položka č.: 281653Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:36
akryl, plátno, 2021, 43 x 60 cm, sign. LD Janouškovec, klínový rám, na zadní straně popis díla a signatura autora, na rámu autorský štítek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Kudrnáček
(1949)
Hory
Položka č.: 281651Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:34
akryl, plátno, 2016, 60 x 50 cm, monogr. PD R. K. 2016, napínací rám, na zadní straně štítek s popisem autora, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Kudrnáček
(1949)
Zelený obelisk
Položka č.: 281650Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:33
akryl, plátno, 2015, 60 x 50 cm, monogr. PD R. K. 2015, napínací rám, na zadní straně štítek s popisem autora, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiři Winter Neprakta
(1924-2011)
Před výstupem
Položka č.: 282019Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:26
akvarel, tuš, papír, 22,5 x 29 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem NEPRAKTA, dole text: Dneska si dej na tom překusování podkov záležet - hrajeme pro dentisty!, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 14 000 - 20 000 CZK
-
Jaroslav Róna
(1957)
Portrét manželů B.
Položka č.: 282013Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:20
litografie, 2014, 35,7 x 40,8 cm, sign. PD JRóna 14, 57/120, grafický list zpodobuje zpěvačku Björk s jejím tehdejším manželem, kterým byl avantgardní filmař a výtvarník Matthew Barney, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV v Praze, žák prof. S. Libenského na VŠUP tamtéž, člen Staré party, zakládají…
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 12 000 - 18 000 CZK
-
Jaroslav Pukl
(1893-?)
Pohled do kraje
Položka č.: 263081Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:00
olej, lepenka, 70 x 80 cm, sign. PD Jaroslav Pukl, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Jedlička
(1944)
Belzebub
Položka č.: 281577Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:20
lept, 1973-74, 17,2 x 13,5 cm, sign. PD Jan Jedlička, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Bohumil Pospíšil
(1898-?)
Na mrtvém rameni Labe
Položka č.: 214668Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:26
olej, překližka, 50 x 70 cm, sign. LD J.B. Pospíšil, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu drobná poškození, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Chaba
(1925-2009)
Pražské věže
Položka č.: 281579Vyvolávací cena: 7.900 CZK (330 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:22
kolorovaná suchá jehla, 2005, 39,5 x 18 cm, sign. PD Karel Chaba 05, soukromé studium
Aktuální cena: 7.900 CZK (330 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Igor Grimmich
(1979)
Motorkář
Položka č.: 281534Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:37
tempera, karton, 2008, 20 x 28,5 cm, sign. zezadu IGOR GRIMMICH, rám, žák M. Rittsteina na AVU v Praze
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Ptáček
(1949)
Hnízda (diptych)
Položka č.: 281533Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:36
2 x akryl, kombinovaná technika, karton, 1994, 1996, 86 x 60 cm, oba signovány PD Ptáček, rám, diptych, na zadní straně popsáno a značeno autorským razítkem, na rámech drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Hřivnáč
(1959)
Čtyři jezdci apokalypsy
Položka č.: 281594Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:37
suchá jehla, akvatinta, 2022, 59 x 79,3 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2022, e. a. , dole uprostřed slepotisková značka papíru, nepatrně naražený levý dolní roh papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Hřivnáč
(1959)
Neznámá
Položka č.: 281593Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:36
suchá jehla, akvatinta, 2018, 49,5 x 67 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2018, č. 25/40, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Švéda
(1947)
Kompozice
Položka č.: 251796Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:48
tempera, papír, 1984, 64 x 42 cm, sign. PD T. Švéda, rám, Antikvariát Ostrovní, studium SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. A. Fišárka na AVU, člen volného seskupení 12/15 Pozdě, ale přece a SVU Mánes
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Kroča
(1947)
Potok
Položka č.: 245184Vyvolávací cena: 7.200 CZK (300 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:44
olej, sololit, 1998, 61 x 90 cm, sign. PD Kroča20.9.98, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
Aktuální cena: 7.200 CZK (300 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Raiser
(1935)
Hotel štěstí
Položka č.: 281677Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:00
akryl, plátno, 2022, 69,9 x 50,1 cm, sign. PD Raiser 22, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Mrkva
(1989)
Z cyklu Ženy
Položka č.: 281660Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:43
olej na papíru adjustovaném na sololitu, 98 x 67 cm, sign. PD MMrkva, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Sen z Galerie Pitti
Položka č.: 282009Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:16
litografie, 1993, 48 x 37 cm, sign. PD Liesler 93, rám, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 12 000 - 15 000 CZK
-
Neznámý autor
Mickey & Boxes
Položka č.: 255739Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:58
akryl, sololit, 2001, 86 x 120 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Šárka Růžičková Zadáková
(1982)
Bazar paměti
Položka č.: 281525Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:28
akryl, plátno, 18 x 20,3 cm, sign. vzadu Š. Růžičková Zadáková, Šárka Růžičková Zadáková je absolventka Ateliéru malby na UMPRUM u P. Nešlehy a S. Diviše. Její tvorba vychází zejména z osobního života, a proto na jejích obrazech můžeme potkat její vlastní rodinu, ale zároveň i prožívat zkušenosti, k…
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivana Lomová
(1959)
Ženy - lodě
Položka č.: 281539Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:42
akvarel, papír, 1995, 29,1 x 40,5 cm, sign. DU Ivana Lomová 95, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové, členka Nového sdružení pražských umělců a SČUG Hollar
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ingrid Glaserová
(1955)
Adam a Eva
Položka č.: 281601Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:44
lept, soutisk dvou desek, 1991, 65,3 x 49,3 cm, sign. PD Glaserová 91, č. 31/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ingrid Glaserová
(1955)
Boj dobra se zlem
Položka č.: 281600Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:43
lept, soutisk dvou desek, 1993, 64,8 x 49,2 cm, sign. PD I. Glaserová 93, č. 12/80, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ingrid Glaserová
(1955)
Tajemství Madony
Položka č.: 281599Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:42
lept, soutisk dvou desek, 1992, 64,3 x 49,7 cm, sign. PD Glaserová 92, č. 10/80, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO