• David Kolovratník

    (1978)

    Postroj

    Položka č.: 281642

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:25

    olej, plátno, 2023, 70 x 50 cm, sign. vzadu David Kolovratník 2023

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • David Kolovratník

    (1978)

    V postroji I

    Položka č.: 281641

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:24

    olej, plátno, 2023, 50 x 80 cm, sign. vzadu David Kolovratník 2023

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jeff Koons (after)

    Popeye

    Položka č.: 282023

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:30

    polychromovaná galvanizovaná syntetická pryskyřice, 40 x 12 x 21 cm, Multiple (opened Edition). V letech 2009-2011 vytvořil 3 sochy Pepka námořníka z oceli, které jsou vysoké 2 metry. Tato malá socha je replikou podle Koonsových slavných modelů. Socha se dodává odděleně od podstavce ovýšce 2 cm, na …

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 40 000 - 60 000 CZK

  • Josef Sudek

    (1896-1976)

    Vánoce 1975

    Položka č.: 281741

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:04

    fotografie, 1975, 7,5 x 7,5 cm, sign. PD Sudek, rám, studium na Státní grafické škole v Praze u K. Nováka, člen SVU Mánes, zakládající člen Fotoklubu Praha a České fotografické společnosti

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Šalamoun

    (1935-2002)

    Únos

    Položka č.: 282011

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:18

    litografie, 1984, 67,5 x 42,5 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 84, rám, č. 69/75, Vystudoval grafickou speciálku na AVU u V. Silovského a V. Pukla. Dále také studoval v Lipsku na Vysoké škole grafiky a knižního umění u A. Kapra a G. K. Müllera. Na VŠUP pak sám vedl ateliér ilustrace a grafiky. Ve své tvor…

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 32 000 - 40 000 CZK

  • František Hodonský

    (1945)

    Ptačí zpěv

    Položka č.: 281517

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:20

    email, překližka, matrice ke dřevořezu, 2012, 41,5 x 60 cm, rám, tato navýsost originální práce klasika moderní české krajinomalby a nositele Ceny Vladimíra Boudníka představuje zralé dílo z jeho cyklu matric ke dřevořezům, kterými výrazně obohatil rejstřík grafických technik. Hodonského matrice se …

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Návrh na divadelní plakát pro 55 Covent Garden London WE

    Položka č.: 281945

    Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.084 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:12

    tempera, tuš, papír, 1958, 116 x 82,5 cm, sign. DU Liesler 1958, návrh na plakát, Josef Liesler je jednou z nejvýraznějších postav českého výtvarného umění dvacátého století. Byl členem skupin Sedm v říjnu, Spolku výtvarných umělců Mánes, Sdružení českých umělců grafiků Hollar a skupiny RADAR. Věnov…

    Aktuální cena: 26.000 CZK (1.084 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 32 000 - 40 000 CZK

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Návrh na divadelní plakát pro 55 Covent Garden London WE

    Položka č.: 281944

    Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.084 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:11

    tempera, tuš, papír, 1958, 58,2 x 169 cm, sign. PD Liesler 1958, návrh na plakát, Josef Liesler je jednou z nejvýraznějších postav českého výtvarného umění dvacátého století. Byl členem skupin Sedm v říjnu, Spolku výtvarných umělců Mánes, Sdružení českých umělců grafiků Hollar a skupiny RADAR. Věnov…

    Aktuální cena: 26.000 CZK (1.084 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 32 000 - 40 000 CZK

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Rašení

    Položka č.: 281518

    Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.084 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:21

    olej, plátno, 1995, 30 x 25 cm, sign. PD I. Ouhel 95, rám, tato až „Boštíkovsky“ jemně vyznívající práce ze sběratelsky vyhledávaného období pochází od významného představitele moderní české krajinomalby, který osobitě rozvíjel odkazy malířského díla Josefa Šímy, Jiřího Johna a Karla Valtra. Tento o…

    Aktuální cena: 26.000 CZK (1.084 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Klára Sedlo

    (1993)

    Podivné znaky na obloze

    Položka č.: 281639

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:22

    akryl, plátno, 2021, 80,5 x 60 cm, sign. vzadu Klára Sedlo 21, rám

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Saudek

    (1935)

    Tanečnice

    Položka č.: 282022

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:29

    serigrafie, 2023, 30 x 27 cm, sign. PD Jan Saudek, rám, muzeální sklo, č. XXXV/L, Jan Saudek je znám především jako fotograf. Nejčastějším námětem jeho snímků je žena, ženské tělo a motivy vztahu ženy a muže. Je dobře znám také ve světě a získal řadu ocenění, mimo jiné se stal rytířem Řádu čestné le…

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 35 000 - 45 000 CZK

  • Eva Bednářová

    (1937-1986)

    Snová krajina

    Položka č.: 282000

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:07

    olej, plátno, 105 x 105 cm, rám, na zadní straně značeno pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 40 000 - 60 000 CZK

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Hommage Albrecht Dürer

    Položka č.: 281551

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:54

    litografie, 1992, 48,5 x 38 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1992, č. 18/100, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohuslava Olešová

    (1951)

    Z cyklu Gravitační stehy - modrý

    Položka č.: 200341

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:14

    akryl, plátno, 2001, 66 x 84 cm, vzadu monogr. BOL, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohuslava Olešová

    (1951)

    Z cyklu Skrytosti

    Položka č.: 200340

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:12

    akryl, plátno, 2010, 60 x 85 cm, vzadu monogr. BOL, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohuslava Olešová

    (1951)

    Z cyklu Gravitační stehy - žlutý

    Položka č.: 200339

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:10

    akryl, plátno, 2008, 60 x 80 cm, vzadu monogr. BOL, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Srpen

    Položka č.: 281961

    Vyvolávací cena: 24.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:28

    akvarel, tužka, papír, 30 x 41,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, sign. LD L. Jiřincová, českou malířku, ilustrátorku a grafičku Ludmilu Jiřincovou proslavily zejména její půvabné ilustrace. V roce 1960 získala ocenění pro nejkrásnější knihu ČSSR, v roce 1982 obdržela titul zasloužilé umělkyně. Zúčastnila…

    Aktuální cena: 24.000 CZK (1.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 30 000 - 45 000 CZK

  • Igor Malijevský

    (1970)

    Klesání, Lisabon 2007

    Položka č.: 281760

    Vyvolávací cena: 24.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:23

    autorská bromostříbrná zvětšenina na matném papíře, tónováno selenem, 2007, 28 x 36 cm, PD monogr., autorské razítko na rubu

    Aktuální cena: 24.000 CZK (1.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Šalamoun

    (1935-2022)

    Fík v červeném autě

    Položka č.: 281573

    Vyvolávací cena: 24.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:16

    litografie, 2021, 84 x 59 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 2021, rám, č. 86/200, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 24.000 CZK (1.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Adamec

    (1934-2017)

    Zamilovanost

    Položka č.: 281667

    Vyvolávací cena: 23.500 CZK (980 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:50

    olej, plátno, 63,5 x 48,5 cm, sign. LD Adamec, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 23.500 CZK (980 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Karoušek

    (1926-1991)

    Únorové slunce

    Položka č.: 281520

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:23

    olej, plátno, 1973, 60 x 90 cm, lišta, vzadu razítko: Dílo Akademického malíře Ladislava Karouška, žák prof. V. Silovského a M. Holého, člen skupiny M 57

    Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michal Burget

    (1970)

    Na samotě II

    Položka č.: 281627

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:10

    olej, plátno, 2023, 70 x 62,5 cm, sign. LD M B 23, lišta

    Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dalibor Matouš

    (1925-1992)

    Zátiší s loutnou

    Položka č.: 282026

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:33

    pastel, lepenka, 70. léta, 30 x 72 cm, sign. LD Dalibor Matouš, rám, dílo představitele české malby. Autor studoval na Vysoké škole uměleckoprůmyslové u prof. Filly a Tichého. Byl členem skupiny Iniciativa a Trasa. V jeho díle rezonují prvky kubismu, jak je patrné i v nabízené položce. , žák prof. F…

    Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 35 000 - 45 000 CZK

  • Jiří Šlitr

    (1924-1969)

    Marrons

    Položka č.: 281962

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:29

    tuš, papír, 1964, 28 x 20 cm, sign. PD Šlitr 64, rám

    Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 30 000 - 40 000 CZK

  • Dalibor Chatrný

    (1925-2012)

    Bez názvu

    Položka č.: 281514

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:17

    akvarel, papír, 2003, 70 x 65 cm, sign. DU D. Chatrný 73,03, rám, autor je známým představitelem experimentálních a konstruktivních tendencí, které kontinuálně rozpracovával od počátku 60.let. Byl pedagogem na pražské AVU a brněnské FaVU a členem Klubu konkretistů nebo Profil 58. Jeho práce je synon…

    Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub Matuška/Masker

    (1981)

    Waterproof

    Položka č.: 281581

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:24

    serigrafie, 2012, 60 x 85 cm, sign. DU Maskér 2012, rám, č. 24/107, Studia na Akademii výtvarných umění u Vladimíra Skrepla (2003-2009), studijní pobyty na Cooper Union New York (2008) a Middlesex University London (2010). Finalista Ceny Jindřicha Chalupeckého (2010). Cena NG 333 pro nejlepšího uměl…

    Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Sytař

    (1976)

    Fčela

    Položka č.: 281633

    Vyvolávací cena: 21.000 CZK (875 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:16

    akryl, kapa, 2005, 120 x 200 cm, sign. DU Sytař 05, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 21.000 CZK (875 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Novák

    (1923-2011)

    Scéna

    Položka č.: 282020

    Vyvolávací cena: 21.000 CZK (875 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:27

    olej, plátno, 1970, 80 x 100 cm, monogr. LD JN a sign. na zadní straně Jnovák 1970, rám, Studoval u prof. V. Poláška a v letech 1941-1942 navštěvoval soukromou Rotterovu Školu propagační grafiky. S grafickými technikami jej seznámil Pavel Šimon. V kresbách často zachycoval pražská zákoutí, v grafice…

    Aktuální cena: 21.000 CZK (875 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 30 000 - 35 000 CZK

  • Lukáš Karbus

    (1982)

    Rajská zahrada

    Položka č.: 281646

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:29

    akryl, plátno, 2005, 95,5 x 110,5 cm, sign. vzadu Karbus 2005

    Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Paganini

    Položka č.: 282025

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:32

    olej, hobra, 51 x 39 cm, rám, malba místy poškozená, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 30 000 - 40 000 CZK

Instagram

Facebook