• Josef Peca

    (1923-1982)

    Portrét Dr. Z. Lodina

    Položka č.: 179058

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:06

    uhel, papír, 1962, 92 x 64 cm, sign. LD J. Peca, rám, dole věnování, zažloutlý papír, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického, V. Nechleby, člen skupiny Říjen a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michaela Roubíčková - Lesařová

    (1949)

    Jihočeská krajina

    Položka č.: 238844

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:54

    lept, 1975, 38,1 x 26,8 cm, sign. PD Michaela Lesařová 1975, č. 5/20, Antikvariát Ostrovní, the disciple of prof. J. Novak, K. Svolinsky and Z. Sklenar, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Hudba

    Položka č.: 226372

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:58

    litografie, 1974, 26,5 x 19,5 cm, sign. PD Liesler 74, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Luboš Růžička

    (1965)

    Člověk

    Položka č.: 281736

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:59

    linořez, 2000, 48,5 x 37,2 cm, sign. PD Růžička 2000, č. 1/3, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hana Lukášová

    (1973)

    Oběti

    Položka č.: 281730

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:53

    strukturální grafika, kolorovaný ruční papír, 2000, 50 x 43 cm, sign. PD Hana Lukášová, č. 3/3, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimíra Jelínková

    Stojíme

    Položka č.: 281729

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:52

    kombinovaná technika, papír, 2002, 45 x 62 cm, sign. PD VJelínková 2002, č. 9/10, vzadu štítek: Grafika roku 2002, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub Havel

    Dvojčata

    Položka č.: 281726

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:49

    serigrafie, 2002, 51 x 38 cm, sign. PD Havel, č. 1/14, vzadu štítek: Grafika roku 2002, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Hablawetz

    Touha

    Položka č.: 281725

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:48

    serigrafie, 2000, 55 x 61 cm, sign. PD Jiří Hablawetz 2000, č. 3/12, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Bílek

    Roadster

    Položka č.: 281723

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:46

    serigrafie, 2002, 44 x 60 cm, sign. PD F. Bílek, č. 1/10, vzadu štítek: Grafika roku 2002, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Markéta Králová

    (1952)

    Stromy

    Položka č.: 281712

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:35

    suchá jehla, 2000, 33,5 x 23 cm, sign. PD Markéta Králová, č. 13/80, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub Jelínek

    Z cyklu Stoly

    Položka č.: 281708

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:31

    mezzotinta, 2002, 29,7 x 39,6 cm, sign. PD Jelínek 2002, č. 3/12, vzadu štítek: Grafika roku 2002, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Muž s bustou Stalina

    Položka č.: 281772

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:35

    bromostříbrná fotografie, 16,6 x 22,5 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Převozník

    Položka č.: 281029

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:30

    akvatinta, 22,8 x 30 cm, sign. PD Pavel Šimon, při okrajích lehce pokrčený, natržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Václavské náměstí

    Položka č.: 281027

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:28

    litografie, 1949, 30,6 x 39 cm, sign. DP Viktor Stretti, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Matoušek

    (1967)

    Modré proužky

    Položka č.: 281604

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:47

    serigrafie, 2000, 26,3 x 34,7 cm, sign. PD František Matoušek 2000, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anton Boudar

    (1947)

    Červená kompozice

    Položka č.: 263809

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:04

    kombinovaná technika, sololit, 2000, 65 x 50 cm, sign. PD Anton Boudar, rám, vzadu popsáno, razítko autora, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Dívka s knihou

    Položka č.: 238842

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:50

    dřevoryt, 30,5 x 27 cm, sign. PD KSvolinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Suchý

    (1931)

    Zrada

    Položka č.: 281570

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:13

    litografie, 16,1 x 10,9 cm, sign. PD Jiří Suchý, č. 81/120, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Brož

    (1904-1980)

    Dostihy

    Položka č.: 238843

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:52

    litografie, 1944, 21,5 x 45,5 cm, sign. PD J. Brož 44, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera na UMPRUM v Praze, prof. F. Kupky v Paříži, člen Skupiny 58 a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Múza

    Položka č.: 226140

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:38

    dřevoryt, 33,5 x 32 cm, sign. PD C Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Dědina

    (1870-1955)

    Žena

    Položka č.: 280100

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:06

    litografie, 1909, 63,5 x 41 cm, rám, plakát k výstavě, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Ženíška, J. V. Myslbeka a M. Pirnera, člen Jednoty výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Závodní automobil Mercedes

    Položka č.: 280743

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:44

    litografie, 2006, 14,9 x 21,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 7/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Peter Augustovič

    (1959)

    Torzo (ex libris Dr. Vilém Stránský)

    Položka č.: 281693

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:16

    lept, mezzotinta, 1990, 10,7 x 7,5 cm, sign. PD Augustovič 90, č. 30/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Peter Augustovič

    (1959)

    Egyptské bohyně

    Položka č.: 281692

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:15

    lept, akvatinta, 1992, 20,8 x 15,8 cm, sign. PD Augustovič 92, č. 24/130, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Peter Augustovič

    (1959)

    Ex 4

    Položka č.: 281691

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:14

    lept, mezzotinta, 1993, 21,9 x 15,9 cm, sign. PD Augustovič 93, č. 38/130, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Peter Augustovič

    (1959)

    Zvláštní ctnosti

    Položka č.: 281690

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:13

    lept, mezzotinta, 1989, 15,7 x 9,7 cm, sign. PD Augustovič 89, č. 7/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Peter Augustovič

    (1959)

    Gratias Tidi Ago

    Položka č.: 281689

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:12

    lept, mezzotinta, 1991, 15,9 x 9,9 cm, sign. PD Augustovič 91, č. 4/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Václav Havel

    Položka č.: 281757

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:20

    bromostříbrná fotografie, 29,9 x 40,1 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Hydroplán

    Položka č.: 281271

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:48

    litografie, 2006, 14,6 x 22,8 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 35/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohunka Waageová

    (1948)

    Velký třesk

    Položka č.: 262059

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:53

    litografie, 1992, 54 x 38,3 cm, sign. DU B. Waageová 92, autorský tisk, při dolním okraji mimo tisk mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook