• Josef Sudek

    (1896-1976)

    Jablko

    Položka č.: 282168

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:58

    tisk, 17 x 13 cm, pohlednice vydána u příležitosti znovuotevření Ateliéru Josefa Sudka, omezený náklad, tato má č. 362, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze u K. Nováka, člen SVU Mánes, zakládající člen Fotoklubu Praha a České fotografické společnosti

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Pražský hrad

    Položka č.: 282163

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:48

    litografie, 1999, 10,5 x 8,2 cm, sign. DU KBeneš 99, č. 13/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Dvě lodě v přístavu

    Položka č.: 282162

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:46

    litografie, 1972, 12,2 x 24,1 cm, sign. PD Jan Mácha 72, č. 29/180, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vodák

    (1923-2000)

    A. Jirout děkuje

    Položka č.: 282197

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:56

    suchá jehla, akvarel, 1959, 12,1 x 7,2 cm, sign. DU Vodák 59, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Kytice

    Položka č.: 282198

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:58

    linoryt, 1985, 19,6 x 9,5 cm, sign. PD Houra 85, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Dítě

    Položka č.: 282084

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:19

    litografie, 11, 5 x 9, 4 cm, sign. PD A. Fuchs, č. 68/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Vesnice

    Položka č.: 282083

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:20

    litografie, 1981, 13, 5 x 8, 2 cm, sign. PD A. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Novák

    Zámek s rybníkem

    Položka č.: 282149

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:20

    lept, 1979, 10,6 x 9 cm, sign. PD Jiří Novák 79, rám, č. 66/200, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Psí amorek

    Položka č.: 282213

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:28

    dřevoryt, 9,3 x 7,4 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Novotný

    Zátiší s vánočkou

    Položka č.: 254587

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:36

    dřevoryt, 1977, 14,5 x 10 cm, sign. PD Stanislav Novotný, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Dostál

    (1905-?)

    Staré město

    Položka č.: 265045

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:04

    lept, 19 x 11,5 cm, sign. PD K. Dostál, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Pes s jitrnicí

    Položka č.: 282212

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:26

    dřevoryt, 6,2 x 6 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Karel Havlíček Borovský

    Položka č.: 282210

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:22

    dřevoryt, 5,8 x 3,9 cm, sign. DU Zd. Mézl, č. 36/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    K poctě Fryderyka Chopina

    Položka č.: 282207

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:16

    ocelorytina, 1979, 11 x 7 cm, sign. PD JHerčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Kůň ve cvalu

    Položka č.: 260104

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:01

    suchá jehla, 5,2 x 5,5 cm, sign. PD A. J. Alex, rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • A. Čulkov

    Medvěd

    Položka č.: 189404

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:06

    fix, papír, 1996, 20,5 x 14,5 cm, monogr. PD AČ 1996, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Ilustrace k Babičce

    Položka č.: 282061

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:03

    lept, 12,5 x 7,5 cm, sign. PD Petr Dillinger, rám, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Jan Kavan

    (1947)

    Maska

    Položka č.: 281198

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:22

    litografie, 1993, 10,5 x 7,5 cm, sign. DU JKavan 93, č. 82/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kavan

    (1947)

    Masky

    Položka č.: 281197

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:20

    litografie, 1993, 10,5 x 7,5 cm, sign. DU JKavan 93, č. 52/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kavan

    (1947)

    Hlava ryba

    Položka č.: 281195

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:16

    litografie, 1991, 10,3 x 7,2 cm, sign. DU JKavan 91, č. 68/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Jiří Noha PF 88

    Položka č.: 282203

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:08

    litografie, 1987, 11,5 x 8,2 cm, sign. DU nečitelně, č. 95/130, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Helena Štecherová

    (1919-2003)

    PF 1968

    Položka č.: 282202

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:06

    linoryt, 1967, 14,3 x 8 cm, sign. PD M.H. Štecherová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. E. Paličkové a K. Svolinského na VŠUP v Praze, žákyně O. Kokoschky na "Škole vidění" v Salcburku

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    PF 96

    Položka č.: 282199

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:00

    serigrafie, 1995, 10,5 x 8,3 cm, sign. LD JKaiser, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Fuchs

    (1900-1980)

    Tento dům byl v péči nájemníků..

    Položka č.: 265499

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:41

    tuš, papír, 24,5 x 16,3 cm, sign. PN O. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Dítěte a Kysely na uměleckoprůmyslové škole v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Děti

    Položka č.: 282081

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:10

    litografie, 1981, 12, 7 x 8 cm, sign. D A. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Weiser

    (1914-1994)

    Prostějovská radnice

    Položka č.: 282193

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:48

    dřevoryt, 16,8 x 11,1 cm, PD značeno ve štočku JW, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. V. Mokrého, J. Vydry, F. Buriana a J. Zrzavého na PedF UK v Olomouci

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jandová

    (1938-2008)

    Nohy

    Položka č.: 282190

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:42

    dřevoryt, 15,9 x 12,8 cm, sign. PD LJandová, č. 191/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Taneční Taneční pár; Zátiší

    Položka č.: 282185

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:32

    2x tisk, papír, 1964, 17,5 x 10; 16 x 10,3 cm, 2x monogr. PD KS 64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kavan

    (1947)

    Karel IV.

    Položka č.: 269006

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:21

    litografie, 2015, 11 x 7 cm, sign. DU J. Kavan, rám, č. 29/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Batole

    Položka č.: 282082

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:14

    litografie, 7, 7 x 9, 5 cm, sign. PD A. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook