-
Josef Sudek
(1896-1976)
Jablko
Položka č.: 282168Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:58
tisk, 17 x 13 cm, pohlednice vydána u příležitosti znovuotevření Ateliéru Josefa Sudka, omezený náklad, tato má č. 362, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze u K. Nováka, člen SVU Mánes, zakládající člen Fotoklubu Praha a České fotografické společnosti
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Beneš
(1932-2021)
Pražský hrad
Položka č.: 282163Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:48
litografie, 1999, 10,5 x 8,2 cm, sign. DU KBeneš 99, č. 13/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Mácha
(1926-1984)
Dvě lodě v přístavu
Položka č.: 282162Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:46
litografie, 1972, 12,2 x 24,1 cm, sign. PD Jan Mácha 72, č. 29/180, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vodák
(1923-2000)
A. Jirout děkuje
Položka č.: 282197Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:56
suchá jehla, akvarel, 1959, 12,1 x 7,2 cm, sign. DU Vodák 59, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Houra
(1933-2006)
Kytice
Položka č.: 282198Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:58
linoryt, 1985, 19,6 x 9,5 cm, sign. PD Houra 85, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Dítě
Položka č.: 282084Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:19
litografie, 11, 5 x 9, 4 cm, sign. PD A. Fuchs, č. 68/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Vesnice
Položka č.: 282083Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:20
litografie, 1981, 13, 5 x 8, 2 cm, sign. PD A. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Novák
Zámek s rybníkem
Položka č.: 282149Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:20
lept, 1979, 10,6 x 9 cm, sign. PD Jiří Novák 79, rám, č. 66/200, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Psí amorek
Položka č.: 282213Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:28
dřevoryt, 9,3 x 7,4 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Novotný
Zátiší s vánočkou
Položka č.: 254587Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:36
dřevoryt, 1977, 14,5 x 10 cm, sign. PD Stanislav Novotný, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Dostál
(1905-?)
Staré město
Položka č.: 265045Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:04
lept, 19 x 11,5 cm, sign. PD K. Dostál, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Pes s jitrnicí
Položka č.: 282212Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:26
dřevoryt, 6,2 x 6 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Karel Havlíček Borovský
Položka č.: 282210Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:22
dřevoryt, 5,8 x 3,9 cm, sign. DU Zd. Mézl, č. 36/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Herčík
(1922-1999)
K poctě Fryderyka Chopina
Položka č.: 282207Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:16
ocelorytina, 1979, 11 x 7 cm, sign. PD JHerčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Jelínek Alex
(1890-1957)
Kůň ve cvalu
Položka č.: 260104Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:01
suchá jehla, 5,2 x 5,5 cm, sign. PD A. J. Alex, rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
-
A. Čulkov
Medvěd
Položka č.: 189404Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:06
fix, papír, 1996, 20,5 x 14,5 cm, monogr. PD AČ 1996, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Dillinger
(1899-1954)
Ilustrace k Babičce
Položka č.: 282061Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:03
lept, 12,5 x 7,5 cm, sign. PD Petr Dillinger, rám, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
-
Jan Kavan
(1947)
Maska
Položka č.: 281198Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:22
litografie, 1993, 10,5 x 7,5 cm, sign. DU JKavan 93, č. 82/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Masky
Položka č.: 281197Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:20
litografie, 1993, 10,5 x 7,5 cm, sign. DU JKavan 93, č. 52/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Hlava ryba
Položka č.: 281195Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:16
litografie, 1991, 10,3 x 7,2 cm, sign. DU JKavan 91, č. 68/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Jiří Noha PF 88
Položka č.: 282203Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:08
litografie, 1987, 11,5 x 8,2 cm, sign. DU nečitelně, č. 95/130, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Helena Štecherová
(1919-2003)
PF 1968
Položka č.: 282202Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:06
linoryt, 1967, 14,3 x 8 cm, sign. PD M.H. Štecherová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. E. Paličkové a K. Svolinského na VŠUP v Praze, žákyně O. Kokoschky na "Škole vidění" v Salcburku
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Kaiser
(1919-2007)
PF 96
Položka č.: 282199Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:00
serigrafie, 1995, 10,5 x 8,3 cm, sign. LD JKaiser, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otakar Fuchs
(1900-1980)
Tento dům byl v péči nájemníků..
Položka č.: 265499Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:41
tuš, papír, 24,5 x 16,3 cm, sign. PN O. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Dítěte a Kysely na uměleckoprůmyslové škole v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Děti
Položka č.: 282081Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:10
litografie, 1981, 12, 7 x 8 cm, sign. D A. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Weiser
(1914-1994)
Prostějovská radnice
Položka č.: 282193Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:48
dřevoryt, 16,8 x 11,1 cm, PD značeno ve štočku JW, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. V. Mokrého, J. Vydry, F. Buriana a J. Zrzavého na PedF UK v Olomouci
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jandová
(1938-2008)
Nohy
Položka č.: 282190Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:42
dřevoryt, 15,9 x 12,8 cm, sign. PD LJandová, č. 191/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha na AVU v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Taneční Taneční pár; Zátiší
Položka č.: 282185Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:32
2x tisk, papír, 1964, 17,5 x 10; 16 x 10,3 cm, 2x monogr. PD KS 64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Karel IV.
Položka č.: 269006Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:21
litografie, 2015, 11 x 7 cm, sign. DU J. Kavan, rám, č. 29/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Batole
Položka č.: 282082Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:14
litografie, 7, 7 x 9, 5 cm, sign. PD A. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO