• Antonín Ulrich

    (1913-1997)

    Pohled na Milešovku a České středohoří

    Položka č.: 2038

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:32

    dřevoryt, 10 x 12 cm, sign. PD Ulrich, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Antonín Ulrich

    (1913-1997)

    Západ slunce nad mořem

    Položka č.: 2039

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:33

    dřevoryt, 10,8 x 12 cm, sign. PD Ulrich, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Rybník

    Položka č.: 2040

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:34

    lept, 15 x 21,5 cm, sign. PD Ant. Majer, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Položka č.: 2041

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:35

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Orání

    Položka č.: 2042

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:36

    dřevoryt, 12, 6 x 8, 1 cm, sign. PD Rambousek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Koláče

    Položka č.: 2043

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:37

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Teplo domova

    Položka č.: 2044

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:38

    akvarel, tuš, papír, 1938, 8 x 10,5 cm, knižní ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Pastýřka

    Položka č.: 2045

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:39

    akvarel, tuš, papír, 1938, 7,5 x 7,5 cm, knižní ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Rybařina

    Položka č.: 2046

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:40

    akvarel, tuš, papír, 1938, 8,5 x 7,5 cm, knižní ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Hlídaní hus

    Položka č.: 2047

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:41

    akvarel, tuš, papír, 1938, 10,5 x 7 cm, knižní ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Marmeláda

    Položka č.: 2048

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:42

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Oškubaná slepice

    Položka č.: 2049

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:43

    akvarel, tuš, papír, 1938, 7 x 5,5 cm, knižní ilustrace, na zadní straně text: Všechno, po dvoře co lítá, člověk na talíři vítá, pročež plémě slepičí, mívá život jepičí., Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Zelenina

    Položka č.: 2050

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:44

    akvarel, tuš, papír, 1938, 10 x 8,5 cm, knižní ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Práce

    Položka č.: 2051

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:45

    akvarel, tuš, papír, 1938, 9 x 7,5 cm, knižní ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Polévka

    Položka č.: 2052

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:46

    akvarel, tuš, papír, 1938, 8 x 7 cm, knižní ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Akvarel

    Položka č.: 2053

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:47

    akvarel, tuš, papír, 1938, 10 x 8 cm, knižní ilustrace, na zadní straně text: v uplynulém právě věku, plném půvabu a vděků, akvarel byl velká móda. Aqua latinsky je voda, akvarel pak malbu značí, při které se štětec máčí do barvy jak zákon káže a s ní po papíru se maže. Jistě slečna Hortensie dělala…

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Odpočinek

    Položka č.: 2054

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:48

    akvarel, tuš, papír, 1938, 8 x 11,5 cm, knižní ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Učitelka

    Položka č.: 2055

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:49

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Čekající na zelenou

    Položka č.: 2056

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:50

    akvarel, tuš, papír, 1938, 9,5 x 10 cm, knižní ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Koláče

    Položka č.: 2057

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:51

    akvarel, tuš, papír, 1938, 7,5 x 6 cm, knižní ilustrace, na zadní straně text: Čtvrtá kapizola poučná obsahuje Jídla moučná., Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Sardinky

    Položka č.: 2058

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:52

    akvarel, tuš, papír, 1938, 5,5 x 7,5 cm, knižní ilustrace, na zadní straně text: V Bretagni a Normandii houfně sardinky zas žijí, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Alex Beran

    (1923-2019)

    Liberecký motiv

    Položka č.: 2059

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:53

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Vladimír Gebauer

    Z výletu

    Položka č.: 2060

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:54

    pastel, tuš, papír, 1986, 29,7 x 20,8 cm, sign. PD V. Gebauer 86, papírová pasparta, u okrajů papír pokrčený, papírová pasparta místy ušpiněná, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, malíř a grafik, absolvent ateliéru Františka Jiroudka na pražské AVU

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Kamila Sára Hájková

    (1904-1978)

    Snící

    Položka č.: 2061

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:55

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Jan Hnízdil

    PF 93

    Položka č.: 2062

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:56

    akvarel, tuš, papír, 1992, 21 x 10 cm, sign. LU Hnízdil 92, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jan Hnízdil

    Pozdravy

    Položka č.: 2063

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:57

    akvarel, tuš, papír, 1973, 20,5 x 31 cm, sign. LD Hnízdil 73, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jan Hnízdil

    Poklad

    Položka č.: 2064

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:58

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jan Hnízdil

    Položka č.: 2065

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:59

    akvarel, tuš, papír, 1974, 20,5 x 31 cm, sign. LD Hnízdil 74, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Ládví

    Položka č.: 2066

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:00

    mastný pastel, papír, 1967, 14,8 x 19,2 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Ptačí budka na stromě

    Položka č.: 2067

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:01

    tužka, papír, 1955, 20,6 x 14,9 cm, na zadní straně značneno razítkem Z pozůstalosti akad. malíře Václava Karla (1902 - 1969) znám především jako ilustrátor národních českých pohádek, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na U…

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)