Venkovské chalupy

    Položka č.: 270467

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 21:02

    akvarel, papír, 1977, 40 x 60,5 cm, sign. PD, rám, pasparta a rám zašlé, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Neurčený

    Loď v zálivu

    Položka č.: 274432

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 21:04

    akvarel, papír , 1978, 27 x 41,3 cm, sign. PD, rám, akvarel vypadává z rámu , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Stráž barikád

    Položka č.: 274463

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 21:06

    dřevoryt, 1945, 14,4 x 9,1 cm, značeno v desce DU K.Š.; pod grafikou PD Karel Štěch: Stráž barikád, dřevoryt 1945, pravý horní roh papíru pokrčen, antiqari.at Radhošťská, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských v…

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Šachový jezdec

    Položka č.: 274469

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 21:08

    tuš, barevné tužky, papír, 1943, 22 x 15,7 cm, sign. PD 43, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Antonín Václav Slavíček

    (1895-1938)

    Polní květy

    Položka č.: 274484

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 21:10

    dřevoryt, 1920, 15 x 14,9 cm, Život, příloha, papír zažloutlý, na okrajích otrhaný, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Dítěte, Wurzla a V. H. Brunnera, člen Umělecké besedy a SVU

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jiří Šindler

    Chaloupka z Korouhve

    Položka č.: 274634

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 21:12

    dřevoryt, 5,7 x 6,9 cm, zažloutlý papír, u horního okraje papír ztmavnutý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Josef Kremláček

    (1937)

    Portrét muže

    Položka č.: 274637

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 21:14

    litografie, 29,7 x 24 cm, lehce pokrčeno v rozích, u dolního okraje papíru nažloutlá skvrnka, antiqari.at Radhošťská, žák prof. prof. J. Bruknera a A. Zeminy na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. A. Hoffmeistera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Ladislav Rusek

    (1927)

    Spojení

    Položka č.: 274650

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 21:16

    kolorovaný linoryt, 21,5 x 13,7 cm, sign. DU L. Rusek, papír u horního a dolního okraje nepatrně pokrčený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Zrzavého, F. V. Mokrého, A. Berana a B. Markalouse (Johna) na PedF UP v Olomouci

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jaroslav Votruba

    (1972)

    Vrby

    Položka č.: 274678

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 21:18

    dřevoryt, 1914, 12,5 x 15,8 cm, značeno v desce PD monogr. JV; Příloha XX, Veraikon 1914, svazek IV. a V., lehce ohmataný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Most

    Položka č.: 274679

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 21:20

    dřevoryt, 1914, 13,8 x 14,5 cm, Příloha XIX. Veraikon 1914, svazek IV. a V., horní rohy papíru pokrčené, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU …

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jiří Vaněk

    (1939)

    Vrakoviště

    Položka č.: 275275

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 18:02

    linořez, 1990, 46 x 55 cm, sign. PD Vaněk 90, č. 3/15, při horním okraji mimo tisk natržený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Dagmar Vašáková

    Sen - červenec 1987

    Položka č.: 275277

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 18:04

    lept, 1989, 65 x 49 cm, sign. PD Dg. Vašák 89, č. 20/60, při okrajích ohmataný, místy natržený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Štefka

    Noční podnik

    Položka č.: 275812

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 18:06

    kvaš, papír, 1979, 29,5 x 20,8 cm, sign. PD Štefka 79, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Štefka

    Schůzka

    Položka č.: 275813

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 18:08

    kvaš, papír, 1989, 29,8 x 20,9 cm, sign. PDŠtefka 89, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Don Quichotte

    Položka č.: 275814

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 18:10

    tuš, papír, 29,7 x 21,2 cm, sign. PD , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Náměstí Signoria ve Florencii

    Položka č.: 276002

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 18:12

    olej, papír, 10 x 14,8 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Náměstí Rosetti v Nice

    Položka č.: 276003

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 18:14

    olej, papír, 15 x 9,9 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Hamburk

    Položka č.: 276004

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 18:16

    olej, plátno, 14,5 x 10 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Večerní Frankfurt

    Položka č.: 276005

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 18:18

    olej, sololit, 18 x 13,8 cm, sign. PD DLabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Řím

    Položka č.: 276006

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 18:20

    olej, karton, 13,3 x 13 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Benátky

    Položka č.: 276030

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 18:22

    lept, akvatinta, 19,2 x 13,5 cm, sign. PD, zažloutlý a zašlý papír, v horních rozích skvrny na papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Lannova vila v Bubenči

    Položka č.: 276034

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 18:24

    litografie, 1980, 42,5 x 30,5 cm, sign. PD 80, č. 60/200, papír lehce zažloutlý, mírně ztočený, u spodního okraje poškozený, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Pohled z okna

    Položka č.: 276969

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 18:26

    litografie, 20,4 x 14,2 cm, sign. PD Milena Dvořáková, č. 114/130, Strahov, Praha 1978, levý horní roh papíru naražený, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Pohled z okna u Lorety

    Položka č.: 276971

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 18:28

    litografie, 23,4 x 16,6 cm, sign. PD Milena Dvořáková, č. 182/200, Loreta, Praha, 1975, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Letní kytice

    Položka č.: 277104

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 18:30

    akvarel, papír, 61 x 42,5 cm, sign. PD , na zadní straně autorské razítko, papír při okrajích místy ohmataný a natržený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Květiny

    Položka č.: 277105

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 18:32

    akvarel, papír, 1965, 61 x 42,5 cm, sign. DU, na zadní straně autorské razítko, papír při okrajích místy ohmataný a natržený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Květiny

    Položka č.: 277106

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 18:34

    akvarel, papír, 1965, 61 x 42,5 cm, sign. DU Pitterman 65, na zadní straně autorské razítko, při okrajích mírně ohmataný papír, místy zašpiněno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Ladislav Paulus

    Kytice lučních květů

    Položka č.: 277109

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 18:36

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Růže III.

    Položka č.: 277112

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 18:38

    lept, 25,4 x 17,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Růže (Ex Libris Ant. Stupal)

    Položka č.: 277121

    Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 18:40

    barevný dřevořez, 13,5 x 8,4 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)