• Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke knize S. K. Neumanna: Kniha lesů vod a strání, Ryba

    Položka č.: 243687

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 22:06

    tuš, akvare, běloba, papír, 32,5 x 23 cm, sign. PD V. Junek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 23, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Muž ze Slovácka

    Položka č.: 244086

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 22:08

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

  • Weigelt

    Zátiší s broskvemi

    Položka č.: 244095

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (86 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 22:10

    olej, plátno, 39 x 49 cm, sign. LD Weigelt, rám , neodborně restaurovaná signatura, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.400 CZK (86 €)

    Dům u silnice

    Položka č.: 244131

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 22:12

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Položka č.: 244155

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 22:14

  • Josef Paleček

    Konvolut 3 kreseb (Na vycházce, Na motorce, Koník)

    Položka č.: 244162

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 22:16

    3 x tuš, papír, 21 x 13 a 17 x 15 a 25 x 17 cm, 1 x sign. DU Jos. Paleček, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Lidikého, M. Salcmana, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

  • Jaroslav Ronek

    (1892-1962)

    Oslík na pobřeží

    Položka č.: 244164

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 22:18

    suchý pastel, papír, 45,2 x 35,5 cm, sign. PD Ronek, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák prof. Reisnera a J. Preislera

    Aktuální cena: 1.400 CZK (50 €)

  • Walter Conz

    (1872-1947)

    Zámecký park Schwetzinger s jezerem

    Položka č.: 244181

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 22:20

    Muflon

    Položka č.: 197722

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 22:22

    litografie, 30 x 18 cm, č. 178, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Josef Steiner

    Muž v klobouku

    Položka č.: 208392

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 22:24

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Josef Steiner

    Ulička pod horami

    Položka č.: 208393

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 22:26

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Josef Steiner

    Západ slunce

    Položka č.: 208398

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 22:28

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Josef Holler

    (1903-1982)

    Konvolut kreseb

    Položka č.: 209611

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 22:30

    7x tužka, papír, 1x tuš, papír a 1x pero, papír, vše sign. Holler, antiqari.at Radhošťská, externí žák prof. Z. Kratochvíla, žák prof. F. Desnoyera na École des Arts Décoratifs a prof. E. Camiho na École des Beaux Arts v Paříži, prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen JUV a SČVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt v punčochách

    Položka č.: 210132

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 22:32

    tuš, kvaš, papír, 1985, 33,9 x 24,5 cm, sign. LD Monetti 85, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Berto Monetti

    Interno

    Položka č.: 210136

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (47 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 22:34

    kvaš, tuš, tempera, koláž, papír, 61 x 42,8 cm, sign. DU Monetti, při okrajích lehce poškozený papír

    Aktuální cena: 1.300 CZK (47 €)

  • Berto Monetti

    Controluce

    Položka č.: 210137

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 22:36

    kvaš, tuš, tempera, koláž, papír, 61 x 43 cm, sign. DU Monetti, při okrajích lehce poškozený papír

  • Berto Monetti

    Kuplíř

    Položka č.: 210138

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 22:38

    tuš, akvarel, kvaš, kombinovaná technika, papír, 1990, 49,5 x 34,2 cm, sign. LD Monetti 90

  • Berto Monetti

    Ženské akty

    Položka č.: 210139

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 22:40

    uhel, tempera, lak, papír, 1979, 34,8 x 50 cm, sign. LD Monetti 79, lehce zvlněný, při okrajích pokrčený papír, na pap

  • Berto Monetti

    Ženský akt s židlí

    Položka č.: 210140

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (58 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 22:42

    kvaš, tuš, papír, 1987, 56,5 x 42 cm, sign. LD Monetti 87, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře skvrn

    Aktuální cena: 1.600 CZK (58 €)

  • Berto Monetti

    Kurtizána se zákazníkem

    Položka č.: 210141

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 22:44

    kvaš, tuš, tempera, papír, 1995, 35,1 x 24,9 cm, sign. LD Monetti 95, při okrajích lehce pokrčený papír, při horním okra

  • Karel Janoušek

    (1933)

    Postavy

    Položka č.: 212109

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 22:46

    dřevoryt, 21,4 x 14,9 cm, sign. PD KJanoušek, antiqari.at Radhošťská, Výtvarník Karel Janoušek je členem Unie výtvarných umělců České republiky a současně členem Unie výtvarných umělců, oblastního střediska v Hradci Králové. Narodil se 30. října 1933 v Lysé nad Labem. Je absolventem střední umělecko…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Liesler

    Orchidej (Ex libris Zdeněk Řehák)

    Položka č.: 214283

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 22:48

    litografie, 1989, 16,5 x 8 cm, sign. PD Liesler, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Polom

    Položka č.: 214324

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 22:50

    tužka, tuš, kvaš, papír, 15 x 21,8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Cyril Bouda

    Ex libris ELK

    Položka č.: 217252

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 22:52

    kamenorytina kolorovaná litografií, 9,8 x 7,6 cm, LD značeno C. B., antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Pařík

    Řezník

    Položka č.: 217403

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 22:54

    tužka na papíře, 21 x 29,5 cm, po krajích lehce natržené, poškození nezasahuje do kresby, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Pařík

    Válka je...

    Položka č.: 217405

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 22:56

    fix, papír, 19 x 29 cm, po krajích lehce natržené, poškození nezasahuje do kresby, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Pařík

    Dva lazaři a důstojník

    Položka č.: 217414

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 22:58

    tuš na papíře, 15 x 13,5 cm, sign. PD JP, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Jiří Pařík

    Smíchov

    Položka č.: 217417

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 23:00

    fix, papír, 20 x 30 cm, při spodním okraji "vykousnutí" , poškození nezasahuje do kresby, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Jiří Pařík

    Maják

    Položka č.: 217422

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 23:02

    fix, papír, 15 x 19 cm, při levém okraji cca 2 cm natržený papír, poškození nezasahuje do kresby, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Pozor blbý pes

    Položka č.: 217426

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 23:04

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)