• Špicner

    Interiér kostela

    Položka č.: 201127

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 15:30

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Špicner

    Zlatá ulička

    Položka č.: 201128

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 15:31

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Portrét muže

    Položka č.: 201133

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 15:32

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Kavalerie (jízda)

    Položka č.: 202457

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 15:33

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jules David

    Móda Paříže II.

    Položka č.: 203525

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 15:34

    kolorovaná rytina, 26 x 18 cm, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Štědrovečerní dary

    Položka č.: 205025

    Vyvolávací cena: 850 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 15:35

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • Jan Smetana

    (1918-1998)

    Objekt

    Položka č.: 205026

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 15:36

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Stanislav Vajce

    Okřídlené oko

    Položka č.: 205212

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 15:37

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Ota Janeček

    O Cyrilu Boudovi

    Položka č.: 205307

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 15:38

    serigrafie, 1983, 24 x 19,5 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Lokvenc

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 205349

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 15:39

    litografie, 25,3 x 38,3 cm, sign. PD Lokvenc, pasparta, č. 38/180, Antikvariát Ostrovní, žák V. Sychry a V. Nechleby na AVU v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Raimund Ondráček

    (1913-2011)

    Albánie

    Položka č.: 205381

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2021 14:00

    litografie, 1960, 36,5 x 25,5 cm, sign. PD Raimund Ondráček 1960, rám, Antikvariát Ostrovní, studium grafiky u prof. P. Dillingera, žák prof. F. Süssera a E. Hrbka na Vyšší škole uměleckých řemesel v Brně, prof. T. F. Šimona, F. Petra a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Zavoral

    (1929-2010)

    Kompozice I.

    Položka č.: 205481

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2021 14:01

    strukturální grafika, 1970, 27 x 37 cm, sign. PD Zavoral 70, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Soukup

    Zima u Janovic

    Položka č.: 205720

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2021 14:02

    olej, karton, 28 x 35 cm, sign. LD Soukup, rám, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Tři kostlivci

    Položka č.: 205758

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2021 14:03

    suchá jehla, 11 x 8 cm, sign. DU Tichý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Kamil Lhoták

    Rodinná procházka

    Položka č.: 206213

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2021 14:04

    ofset, 21,5 x 14,5 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Chalupa

    Položka č.: 206234

    Plánované ukončení: 13. 04. 2021 14:05

    akvarel, papír, 26 x 33 cm, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

  • I. Hájek

    Ze zahrady

    Položka č.: 206235

    Plánované ukončení: 13. 04. 2021 14:06

  • Kříž

    Pohled na hrad Landštejn

    Položka č.: 206858

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2021 14:07

    olej, karton, 1955, 39 x 56 cm, sign. PD Kříž 1955, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Zdeňka Skořepová

    Položka č.: 207615

    Plánované ukončení: 13. 04. 2021 14:08

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Markéta Králová

    Zatmění měsíce

    Položka č.: 207954

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2021 14:09

    mezzotinta, 8 x 6 cm, sign. PD M. Králová, pasparta, č. 40/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Rudolf Václavík

    (1898)

    Krajina s cestou

    Položka č.: 207966

    Plánované ukončení: 13. 04. 2021 14:10

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Michal Landa

    Položka č.: 207995

    Vyvolávací cena: 220 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2021 14:11

    Aktuální cena: 220 CZK (9 €)

  • Michal Landa

    Sedící žena

    Položka č.: 207996

    Plánované ukončení: 13. 04. 2021 14:12

    Aktuální cena: 220 CZK (9 €)

  • Václav Herink

    Malá mechanizace

    Položka č.: 207997

    Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2021 14:13

    tuš, akvarel, papír, 15,5 x 18,5 cm, sign. PD V. Herink, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

  • Václav Herink

    Za všechno můžeš ty

    Položka č.: 207998

    Plánované ukončení: 13. 04. 2021 14:14

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

  • Václav Herink

    Položka č.: 207999

    Plánované ukončení: 13. 04. 2021 14:15

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

  • Václav Herink

    Co mi říká MDŽ? Mám doma žalář

    Položka č.: 208001

    Plánované ukončení: 13. 04. 2021 14:16

    tuš, pastelka, papír, 19 x 22 cm, monogr. PD H, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

  • Josef Štefan Maleček

    (1890-1983)

    Pražský hrad

    Položka č.: 208440

    Plánované ukončení: 13. 04. 2021 14:17

    litografie, 25,5 x 35 cm, sign. PD Josef Š. Maleček, pasparta, č. 60/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, F. Kysely a J. Schikanedra na UMPRUM v Praze, prof. M. Pirnera na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Alena Matějčková

    (1898-1970)

    Položka č.: 211306

    Plánované ukončení: 13. 04. 2021 14:18

    dřevoryt, 10,2 x 15,8 cm, sign. PD A. Matějčková, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Laně

    Položka č.: 211307

    Plánované ukončení: 13. 04. 2021 14:19

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)