• Petr Fišárek

    Útes

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2022 10:00

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Petr Fišárek

    Svítání

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2022 10:01

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Petr Fišárek

    Echo

    Položka č.: 3

    Plánované ukončení: 21. 07. 2022 10:02

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Petr Fišárek

    Café

    Položka č.: 4

    Plánované ukončení: 21. 07. 2022 10:03

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Petr Fišárek

    Na hřišti

    Položka č.: 5

    Plánované ukončení: 21. 07. 2022 10:04

    olej, karton, 1994, 30,5 x 38 cm, sign. PD Fišárek 94, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Petr Fišárek

    Kompozice II.

    Položka č.: 6

    Plánované ukončení: 21. 07. 2022 10:05

    olej, karton, 1995, 30,5 x 36 cm, sign. DU Fišárek 95, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Petr Fišárek

    Kompozice III.

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 21. 07. 2022 10:06

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Petr Fišárek

    Kompozice V.

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 21. 07. 2022 10:07

    olej, karton, 1995, 30,5 x 39,5 cm, sign. PD Fišárek 95, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Petr Fišárek

    Kompozice VI.

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 21. 07. 2022 10:08

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Petr Fišárek

    Kompozice VII.

    Položka č.: 10

    Plánované ukončení: 21. 07. 2022 10:09

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Petr Fišárek

    Kompozice IV.

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 21. 07. 2022 10:10

    olej, karton, 1997, 30,5 x 39 cm, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Petr Fišárek

    Kompozice IX.

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 21. 07. 2022 10:11

    olej, karton, 1997, 30,5 x 38,5 cm, sign. PD Fišárek 97, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Petr Fišárek

    Kompozice XIII.

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 21. 07. 2022 10:12

    olej, karton, 1997, 38,5 x 30,5 cm, sign. LD 97 Fišárek, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Petr Fišárek

    Bílá zóna

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 21. 07. 2022 10:13

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Petr Fišárek

    Ulice

    Položka č.: 15

    Plánované ukončení: 21. 07. 2022 10:14

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Petr Fišárek

    Kompozice I.

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 21. 07. 2022 10:15

    olej, karton, 2000, 30 x 38,5 cm, sign. PD Fišárek 2000, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Petr Fišárek

    Kompozice XI.

    Položka č.: 17

    Plánované ukončení: 21. 07. 2022 10:16

    olej, karton, 2003, 30,5 x 38,5 cm, sign. LD Fišárek 03, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Petr Fišárek

    Kompozice XII.

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 21. 07. 2022 10:17

    olej, karton, 2003, 39 x 30,5 cm, sign. na zadní straně Fišárek Petr 2003, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Petr Fišárek

    Město

    Položka č.: 19

    Plánované ukončení: 21. 07. 2022 10:18

    olej, karton, 2004, 30,5 x 36 cm, sign. LD Fišárek 2004, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Petr Fišárek

    V noci

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 21. 07. 2022 10:19

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Petr Fišárek

    Kompotice VIII.

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 21. 07. 2022 10:20

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Petr Fišárek

    Tvář

    Položka č.: 22

    Plánované ukončení: 21. 07. 2022 10:21

    olej, karton, 2009, 36 x 30,5 cm, sign. PD Fišárek 9, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Petr Fišárek

    Kompozice X.

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 21. 07. 2022 10:22

    olej, karton, 30,5 x 38,5 cm, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Aleš Lamr

    Salome

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 27. 07. 2022 16:00

    litografie, 2017, 81 x 55 cm, sign. PD A. Lamr 17, č. 24/100, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Aleš Lamr

    Blýskanice

    Položka č.: 2

    Plánované ukončení: 27. 07. 2022 16:01

    litografie, 2017, 81 x 55 cm, sign. PD A. Lamr 17, č. 25/100, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Aleš Lamr

    Odaliska

    Položka č.: 3

    Plánované ukončení: 27. 07. 2022 16:02

    litografie, 2017, 57 x 73 cm, sign. PD A. Lamr 17, č. 80/100, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Aleš Lamr

    B. H. H.

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Plánované ukončení: 27. 07. 2022 16:03

    litografie, 1988, 72,5 x 55 cm, sign. PD A. Lamr 08, č. 1/45, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Profil

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 27. 07. 2022 16:04

    lept, 1997, 15.7 x 10,1 cm, sign. PD istler 97, aut.tisk 10/20, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Nařvan

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 27. 07. 2022 16:05

    lept, 1993, 19,7 x 14,7 cm, sign. PD Istler 93, č. 14/100, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Extáze

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 27. 07. 2022 16:06

    lept, 1993, 19,5 x 14,9 cm, sign. PD Istler 93, č. 94/100, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)