Dražené položky

  • Tomáš Bím (Tomáš Bím)

    Tuba a rty na náplavce

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (297 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2020 18:00

    akryl, karton, 2001, 24,5 x 17,5 cm, sign. PD Bím 01, rám, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 24.100 CZK (893 €)

  • Zlatá medaile (Mince (176. aukce))

    Landing on the moon

    Položka č.: 15

    Plánované ukončení: 29. 07. 2020 15:00

    Au 999,9/1000, průměr 20,50mm, 3,11g, puncováno

    Aktuální cena: 8.000 CZK (297 €)

  • Rakousko-Uhersko František Josef I. (Mince (176. aukce))

    (1848-1916)

    Zlatý Dukát 1914

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (149 €)

    Au 986/1000, průměr 19,8mm, 3,49g, návrh Friedrich Leisek

    Aktuální cena: 4.000 CZK (149 €)

    (1848-1916)

    Stříbrná 5 Koruna 1907

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Ag 900/1000, průměr 36mm, 24g, návrh Anton Scharff, Andreas Neudeck

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

    (1848-1916)

    Zlatá 20 Koruna 1896

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    Au 900/1000, průměr 21mm, 6,775g, návrh Carl Geul, Jozef Reiser, mincovna Kremnica

    Aktuální cena: 6.200 CZK (230 €)

    (1848-1916)

    Zlatý 8 Zlatník 1878

    Položka č.: 11

    Au 900/1000, průměr 21mm, 6,45g, návrh Jozef Tautenhayn, Friedrich Leisek, mincovna Kremnica

  • Habsburská monarchie Marie Terezie (Mince (176. aukce))

    (1740-1780)

    Stříbrný 1 Tolar 1780

    Položka č.: 10

    Ag 833/1000, průměr 41mm, 28,067 g, (mince pro dědičné země – s titulem císařským a vdovským závojem), novoražba

    Aktuální cena: 401 CZK (15 €)

  • Habsburská monarchie Rudolf II. (Mince (176. aukce))

    (1576-1612)

    Stříbrný Denár 1589

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Ag, 0,512g, mincovna Kremnica

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Podunajští východní Keltové . (Mince (176. aukce))

    (3. - 1. stol. př. Kr.)

    Tetradrachma typ Kinnlos

    Položka č.: 8

    Stylizovaná hlava zprava / Stylizovaný jezdec zprava, Göbl OTA 244/1, Slg. Lanz.554, Dembski.1142 (12,46 g)

  • Česká republika . (Mince (176. aukce))

    (1996)

    Stříbrná 200 Kč 100. výročí narození Karla Svolinského

    Položka č.: 7

    Ag 900/1000, průměr 31mm, 13g, návrh F.Skrbek, Česká mincovna

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Československo . (Mince (176. aukce))

    (1987)

    Stříbrná 500 Kčs Josef Lada

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Ag 900/1000, průměr 40mm, 24g, návrh J.Bejvl, mincovna Kremnica

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    (1985)

    Stříbrná 100 Kčs Petr Brandl

    Položka č.: 5

    Ag 500/1000, průměr 29mm, 9g, návrh V.Oppl, mincovna Kremnica

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    (1981)

    Stříbrná 100 Kčs Otakar Španiel

    Položka č.: 4

    Ag 500/1000, průměr 29mm, 9g, návrh M.Knobloch, mincovna Kremnica

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    (1980)

    Stříbrná 100 Kč Petr Parléř proof

    Položka č.: 3

    Ag 700/1000, průměr 33mm, 15g, návrh J.Harcuba, mincovna Kremnica, proof

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

    Stříbrná 100 Kčs Václav Hollar

    Položka č.: 2

    Ag 700/1000, průměr 33mm, 15g, návrh F.David, mincovna Kremnica

    Aktuální cena: 301 CZK (12 €)

    (1968)

    Stříbrná 10 Kčs Národní divadlo v Praze proof

    Položka č.: 1

    Ag 500/1000, průměr 30mm, 12g, návrh J. Harcuba, mincovna Kremnica, proof

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Chaloupek (Letní aukce (176. aukce))

    Horská řeka Vydra

    Položka č.: 468

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (667 €)

    dřevo, lípa, 2019, v. 137 cm, žák M. Roštínské, P. Brázdy a J. Zezuly

    Aktuální cena: 18.000 CZK (667 €)

  • Jaroslav Horejc (Letní aukce (176. aukce))

    (1886-1983)

    Hlava ženy se stuhou ve vlasech

    Položka č.: 467

    Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.000 €)

    bronz, kolem 1920, v. 17,5 cm, žák prof. Suchardy, Nováka a Drahoňovského na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Svazu čs. Díla

    Aktuální cena: 27.000 CZK (1.000 €)

    (1886-1983)

    Odpočívající satyr

    Položka č.: 466

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.297 €)

    bronz, 1931, v. 27 cm, žák prof. Suchardy, Nováka a Drahoňovského na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Svazu čs. Díla

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.297 €)

  • Jan Vičar (Letní aukce (176. aukce))

    (1967)

    Položka č.: 465

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (178 €)

    Aktuální cena: 4.800 CZK (178 €)

  • Vladimír Větrovský (Letní aukce (176. aukce))

    Kamenné desky

    Položka č.: 464

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    litografie, 2009, 34,7 x 24,7 cm, sign. PD Wladimír 09, č. 94/96, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

  • Luboš Vetengl (Letní aukce (176. aukce))

    (1988)

    Médea

    Položka č.: 463

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (71 €)

    litografie, 2012, 50 x 35 cm, sign. PD Vetengl 2012, č. 1/6, žák prof. Jiřího Lindovského na AVU v Praze, malíř, kreslíř a grafik, který se ve své tvorbě zabývá především tématem smrti, pohřebními rituály, opuštěnou krajinou a tichou atmosférou hřbitovní architektury

    Aktuální cena: 1.900 CZK (71 €)

  • Martin Velíšek (Letní aukce (176. aukce))

    (1963)

    Borec v Litokrajině 1

    Položka č.: 462

    Vyvolávací cena: 5.200 CZK (193 €)

    litografie, 2016, 42,5 x 30 cm, sign. PD M. Velíšek 2016, rám, č. 18/30, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 5.200 CZK (193 €)

    (1963)

    Ježíšek Fritz

    Položka č.: 461

    litografie, 2016, 42,5 x 30 cm, sign. PD M. Velíšek 2016, rám, č. 12/60, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

  • Neznámý autor (Letní aukce (176. aukce))

    Návrh erbu

    Položka č.: 460

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Pravoslav Sovák (Letní aukce (176. aukce))

    (1926)

    Secret Mountain

    Položka č.: 459

  • Pravoslav Kotík (Letní aukce (176. aukce))

    (1889-1970)

    Koupání

    Položka č.: 458

    lept, 1928, 13 x 18,7 cm, LN značeno v desce P. Kotík 1928, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

  • Josef Jíra (Letní aukce (176. aukce))

    (1929-2005)

    Muž a kůň

    Položka č.: 457

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (241 €)

    litografie, 1980, 30,4 x 34 cm, sign. PD Josef Jíra 80, pasparta, č. 3/45, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

    Aktuální cena: 6.500 CZK (241 €)

  • František Gross (Letní aukce (176. aukce))

    (1909-1985)

    Strojek

    Položka č.: 456

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (130 €)

    Aktuální cena: 3.500 CZK (130 €)

  • Vlastimil Zábranský (Letní aukce (176. aukce))

    Položka č.: 455

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.038 €)

    olej, karton, 50 x 40 cm, sign. DU Zábranský, rám, studium na SPŠS v Praze, FF UJEP v Brně, poté žák prof. B. Laciny na Vyšší pedagogické škole tamtéž, člen Société Protectrice de l'Humour, skupiny JUNIJ a UVU ČR

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.038 €)